Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej. Wpadłam na trochę, ale długo nie posiedzę, znów mi się chce strasznie spać, bo w sumie w nocy mało co spałam, co 5 minut na siusiu latałam 😞
Ja w końcu będę miała najprawdopodobniej cały czarny wózek, zamówię w poniedziałek 6 żebym była w domu jak przyjdzie bo 2 w nocy wyjeżdżamy. I łóżeczko też wtedy zamówie.
Nina a jakie ty chcesz łóżeczko że 300 na materac też nie starczy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój to używany 🙂 On już nie pamięta kiedy był w salonie hahaha 🙂 Bo to 97 rocznik 😜
Ale serwisowany w Polsce.
Aga, a powiedz czy Ci się przyda to 3 w 1, żeby fotelik na wózek wsadzać?? Bo to będzie zima i gdzie w takim foteliku dziecko wozić?? Ja kupuję 2 w 1 i fotelik używany za 50 zł, tylko do auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
witam dziewczyny.
wlasnie sie zarejestrowalam i czytam troszke.
jesli moge cos o wozkach.... my juz kupilismy ok 2 mies. temu. poczatkowo chcielismy taki wlasnie z gondola, itp.... jednak po doswiadczeniu innych znajomych, uparlam sie, ze chce wozek, ktory jest lekki, sklada sie jednym ruchem, bez zdejmowania gondoli. uwiezcie mi, ze to jest bardzo meczace - takie za kazdym razem zdejmowanie gondoli, upychanie do bagaznika, potem skladanie oddzielnie stelaza. masakra.

hehe po pierwsze od czego są faceci 🙂
po drugie moje auto ma taki bagażnik że mój mąż powiedział że i trzy wózki se moge włozyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilismy Graco Quattro Tour Deluxe Travel System in LOL
sklada sie go jedna reka, malo wazy i zajmuje o wiele mniej miejsca niz gondola i stelaz, ale masz racje - ile ludzi, tyle opinii.
ja uparlam sie, ze chce wlasnie taki, bo niewygodnie mi za kazdym rzem odczepiac gondole. a tam tez mam wszystko w jednym - gondole, spacerowke i fotelik w kazdej chwili moge dostawic. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mój to używany 🙂 On już nie pamięta kiedy był w salonie hahaha 🙂 Bo to 97 rocznik 😜
Ale serwisowany w Polsce.
Aga, a powiedz czy Ci się przyda to 3 w 1, żeby fotelik na wózek wsadzać?? Bo to będzie zima i gdzie w takim foteliku dziecko wozić?? Ja kupuję 2 w 1 i fotelik używany za 50 zł, tylko do auta.


JUż ci mówie,np jak pojedziemy do marketu czy coś wole małą pchać w wózeczku,poza tym fotelik posłuży ok 8 miesięcy czyli dotrwa ciepłych dni 😁 nadaje się do buju buju,i nawet karmienia za nim maluszek będzie umiał siedzieć na krzesełeczku 🙂 poza tym nie mam po Oliwce już fotelika 🤪


No w sumie racja 🙂 Zresztą Ty sama wiesz co Ci odpowiada 😁
Ja do sklepu to tylko fotelik będę brać 😮 Tak myślę. Wszystko się okaże w praniu. Wieloryb, a Ty na tym zdjęciu z czerwonym nosem to jakoś zeszczuplałaś hahahahahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mój to używany 🙂 On już nie pamięta kiedy był w salonie hahaha 🙂 Bo to 97 rocznik 😜
Ale serwisowany w Polsce.
Aga, a powiedz czy Ci się przyda to 3 w 1, żeby fotelik na wózek wsadzać?? Bo to będzie zima i gdzie w takim foteliku dziecko wozić?? Ja kupuję 2 w 1 i fotelik używany za 50 zł, tylko do auta.


JUż ci mówie,np jak pojedziemy do marketu czy coś wole małą pchać w wózeczku,poza tym fotelik posłuży ok 8 miesięcy czyli dotrwa ciepłych dni 😁 nadaje się do buju buju,i nawet karmienia za nim maluszek będzie umiał siedzieć na krzesełeczku 🙂 poza tym nie mam po Oliwce już fotelika 🤪


No w sumie racja 🙂 Zresztą Ty sama wiesz co Ci odpowiada 😁
Ja do sklepu to tylko fotelik będę brać 😮 Tak myślę. Wszystko się okaże w praniu. Wieloryb, a Ty na tym zdjęciu z czerwonym nosem to jakoś zeszczuplałaś hahahahahah 😁


No,ale czytałam wczoraj że przed finiszem można na wadze tracić...wczoraj miałam długo skurcze... Pewnie z Adą rodziłam 🤪


Aż się zważyć pójdę 🤪 🤪 🙃 🙃 hahahhahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
ta... masz racje - od czego sa faceci? a co, jesli sama chceszgdzies pojechac, a facet jest w pracy? 🤪

nie mam tego problemu bo po 1 mieszkam na wsi więc pojechać moge co najwyżej do rodziców w odwiedziny do miasta i wtedy jeżdze z rana bo mój mąż akurat pracuje w tej samej miejscowości, po 2 jeśli tak jak Mini miałabym jechać na zakupy to na pewno bez męża nie pojade, po 3 mąż mnie samej nie puści bo u nas osoatno by7ło dużo wypadków jak kobiety same z niemowlakami jechały dziecko zaczeło sie drzeć one sie odwracały i pach w coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
ta... masz racje - od czego sa faceci? a co, jesli sama chceszgdzies pojechac, a facet jest w pracy? 🤪


Hi hi nowa koleżanka czy ominęło mnie coś ?? 😁 😜


tak, jestem tutaj nowa. witam 😁


No witamy witamy 😉 Kolejna dziewczynka się będzie rodzić 🤪 No i termin tak jak nasza Katarzynka- Cycolinka ! 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
ta... masz racje - od czego sa faceci? a co, jesli sama chceszgdzies pojechac, a facet jest w pracy? 🤪

nie mam tego problemu bo po 1 mieszkam na wsi więc pojechać moge co najwyżej do rodziców w odwiedziny do miasta i wtedy jeżdze z rana bo mój mąż akurat pracuje w tej samej miejscowości, po 2 jeśli tak jak Mini miałabym jechać na zakupy to na pewno bez męża nie pojade, po 3 mąż mnie samej nie puści bo u nas osoatno by7ło dużo wypadków jak kobiety same z niemowlakami jechały dziecko zaczeło sie drzeć one sie odwracały i pach w coś


Czyli każdy zna swoje potrzeby 😁
Kurde, miałam obiad zrobić, a przez łóżeczko nie zdążę 😜 Muszę się szykowć. Miłego weekendu Grubasy 😁 Oczywiście wpadnę zobaczyć, czy któraś nie rodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


Agata a jaki ty wózek chcesz kupić bo chyba przeoczyłam albo mi wypadło z móżdżku 😁

ja już mam wózek od ponad miesiąca, mm kupił 😁
http://silje87.pxd.pl/album/26483/1/dla-zosi


a=Agata jak wg mnie to ta spacerówka posłuży ci troche 🙂

nie sądze, jest dość wąska chociaż tego tak na zdjęciu nie widać, sąsiadka była ze swoją 2,5 latką i mała sie nie mieściła, tu długośc wsyztsko ok tylko wąska jakaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
ta... masz racje - od czego sa faceci? a co, jesli sama chceszgdzies pojechac, a facet jest w pracy? 🤪

nie mam tego problemu bo po 1 mieszkam na wsi więc pojechać moge co najwyżej do rodziców w odwiedziny do miasta i wtedy jeżdze z rana bo mój mąż akurat pracuje w tej samej miejscowości, po 2 jeśli tak jak Mini miałabym jechać na zakupy to na pewno bez męża nie pojade, po 3 mąż mnie samej nie puści bo u nas osoatno by7ło dużo wypadków jak kobiety same z niemowlakami jechały dziecko zaczeło sie drzeć one sie odwracały i pach w coś


Czyli każdy zna swoje potrzeby 😁
Kurde, miałam obiad zrobić, a przez łóżeczko nie zdążę 😜 Muszę się szykowć. Miłego weekendu Grubasy 😁 Oczywiście wpadnę zobaczyć, czy któraś nie rodzi 🙂

hehe i możliwości, ciekawe jak długo mój mąż będzie panikował, albo jak szybko uda mi się za kierownicą zmieścić, kurcze u mnie sypie nieziemsko, a ja zamiast sprzatać gapie sie w okno, zośka dziwnie spokojna jest, obiad nie zrobiony, a jeszcze wszystlo z lazienki i sypialni trzeba wynieśc bo remonty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


Agata a jaki ty wózek chcesz kupić bo chyba przeoczyłam albo mi wypadło z móżdżku 😁

ja już mam wózek od ponad miesiąca, mm kupił 😁
http://silje87.pxd.pl/album/26483/1/dla-zosi



a=Agata jak wg mnie to ta spacerówka posłuży ci troche 🙂

nie sądze, jest dość wąska chociaż tego tak na zdjęciu nie widać, sąsiadka była ze swoją 2,5 latką i mała sie nie mieściła, tu długośc wsyztsko ok tylko wąska jakaś


No chyba że 🙂 a dużo płaciłaś za ten komplet?

no porównując ceny na allegro to tak 1050zł, na allegro podobne komplety 700-800zł, ale bałam się zamawiać na taką dużą kwotę i co potem jakby coś z gwarancją i musiałam troche więcej w sklepie zapłacić ale trudno przynajmniej jak bedzie coś źle bede mieć na kogo chape drzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
ta... masz racje - od czego sa faceci? a co, jesli sama chceszgdzies pojechac, a facet jest w pracy? 🤪

nie mam tego problemu bo po 1 mieszkam na wsi więc pojechać moge co najwyżej do rodziców w odwiedziny do miasta i wtedy jeżdze z rana bo mój mąż akurat pracuje w tej samej miejscowości, po 2 jeśli tak jak Mini miałabym jechać na zakupy to na pewno bez męża nie pojade, po 3 mąż mnie samej nie puści bo u nas osoatno by7ło dużo wypadków jak kobiety same z niemowlakami jechały dziecko zaczeło sie drzeć one sie odwracały i pach w coś


Czyli każdy zna swoje potrzeby 😁


to prawda, kazdy zna swoje potrzeby i dlaczego jest taki wielki wybor wozkow 😉
na szczescie tutaj fotelik mozna postawic na przednim siedzeniu, nie ma potrzeby ogladania sie za siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
ta... masz racje - od czego sa faceci? a co, jesli sama chceszgdzies pojechac, a facet jest w pracy? 🤪

nie mam tego problemu bo po 1 mieszkam na wsi więc pojechać moge co najwyżej do rodziców w odwiedziny do miasta i wtedy jeżdze z rana bo mój mąż akurat pracuje w tej samej miejscowości, po 2 jeśli tak jak Mini miałabym jechać na zakupy to na pewno bez męża nie pojade, po 3 mąż mnie samej nie puści bo u nas osoatno by7ło dużo wypadków jak kobiety same z niemowlakami jechały dziecko zaczeło sie drzeć one sie odwracały i pach w coś


Czyli każdy zna swoje potrzeby 😁


to prawda, kazdy zna swoje potrzeby i dlaczego jest taki wielki wybor wozkow 😉
na szczescie tutaj fotelik mozna postawic na przednim siedzeniu, nie ma potrzeby ogladania sie za siebie.

nie masz z przodu poduszki powietrznej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
no porównując ceny na allegro to tak 1050zł, na allegro podobne komplety 700-800zł, ale bałam się zamawiać na taką dużą kwotę i co potem jakby coś z gwarancją i musiałam troche więcej w sklepie zapłacić ale trudno przynajmniej jak bedzie coś źle bede mieć na kogo chape drzeć 😁


z tym się zgodze że lepiej mieć blisko by gwarancje użyć wrazie potrzeby 🙂

nom to najważniejsze, chociaż w sumie można mieć i blisko i Cie w h** zrobią i guzik nawojujesz, ja tak okna reklamowałam, i to jeszcze w firmie wujka mojego męża i co okno dalej niewstawione w garażu stoi bo krzywe a gwarancje to se można wsadzić wiadomo gdzie, wiec tak naprawde to po prostu trzeba mieć szczęście albo ręke do zakupów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A co tam u Olki??? Rodzi już czy się ociąga ha ha 😜 Teraz jedna po dniu powinna zacząć rodzić to do połowy grudnia się wszystkie wyrobimy 😁 😁 😁 🤪

hehe nie nastawiaj się bo nas do świąt przetrzyma 🙂 ciekawe która z nas będzie głośniej się drzeć i krzyczeć na męża że to wszystko przez niego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
A co tam u Olki??? Rodzi już czy się ociąga ha ha 😜 Teraz jedna po dniu powinna zacząć rodzić to do połowy grudnia się wszystkie wyrobimy 😁 😁 😁 🤪

hehe nie nastawiaj się bo nas do świąt przetrzyma 🙂 ciekawe która z nas będzie głośniej się drzeć i krzyczeć na męża że to wszystko przez niego 🤪


Ja mojemu współczuję na porodówce bo charakterek mam straszny ha ha 😜 No ale musi trochę przecierpieć moje humory bo przecież sama w ciążę nie zaszłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
A co tam u Olki??? Rodzi już czy się ociąga ha ha 😜 Teraz jedna po dniu powinna zacząć rodzić to do połowy grudnia się wszystkie wyrobimy 😁 😁 😁 🤪

hehe nie nastawiaj się bo nas do świąt przetrzyma 🙂 ciekawe która z nas będzie głośniej się drzeć i krzyczeć na męża że to wszystko przez niego 🤪


Ja mojemu współczuję na porodówce bo charakterek mam straszny ha ha 😜 No ale musi trochę przecierpieć moje humory bo przecież sama w ciążę nie zaszłam 😁

no ja też się boje że mojemu może się zdrowo oberwać jak mnie będzie bardzo boleć...
kurcze niedobrze mi okropnie od rana, to wszystko przez niego, kazałam mu kupić parówki 1 i owszem kupił ale z serem a ja ser nie bardzo toleruje i teraz cierpie 😞
a jak tam żeberka?? widzisz miałaś racje że za długie są i dlatego nam tak te żebra maltretują, mi brzuch nie opadnie bo mała już się obniżyła a i tak się nie mieści i pupą po żebrach daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...