Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
super chlopczyk. uroczy 😘

a swoja droga - czy zauwazylyscie, ze teraz rodzi sie wiecej dziewczynek?


to chyba zależy gdzie, bo w moich rodzinnych stronach same chłopaki się rodzą 🙂
Moja siostra jak w październiku w wawie rodziła to urodziła jako 14 i ostatnia tego dnia i to był 14 chłopak 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aaa włączyłam sobie muzyke - głupi pomysł, teraz czyjaś pupa obija moje żebra 🤪
wasze dzieciaczki też tak na muzyke reagują/?? bo ja sie zastanawiam po kim ona to ma, bo ja nietaneczna, tylko troche muzyczna, mój tez nie bardzo, no co prawda teść perkusista ale może w niego się nie wdała


To mój synek będzie do pary dla tojej córeczki, taki wircipięta przy muzyce to już zwłaszcza 🙂
Dziś mi od rana brzuch obija, ale tak fajnie,delikatnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
aaa włączyłam sobie muzyke - głupi pomysł, teraz czyjaś pupa obija moje żebra 🤪
wasze dzieciaczki też tak na muzyke reagują/?? bo ja sie zastanawiam po kim ona to ma, bo ja nietaneczna, tylko troche muzyczna, mój tez nie bardzo, no co prawda teść perkusista ale może w niego się nie wdała


To mój synek będzie do pary dla tojej córeczki, taki wircipięta przy muzyce to już zwłaszcza 🙂
Dziś mi od rana brzuch obija, ale tak fajnie,delikatnie 😉

to Twój przynajmniej delikatnie a Zośka delikatna nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
zawsze rodziło sie wiecej bab, bo o chłopca trudniej 🙂


a u mnie w rodzinie i u znajomych sami chlopcy 🙂 wiec to nie reguła - znam też pare par co maja synka i chcieli druga dziewczynke i tez chlopak 😉


U mnie w rodzinie to samo: siedmiu siostrzeńców i trzy siostrzenice, a jeszcze mój synek będzie ósmy. Przewaga chłopców widoczna 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
aga2010 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
zawsze rodziło sie wiecej bab, bo o chłopca trudniej 🙂


a u mnie w rodzinie i u znajomych sami chlopcy 🙂 wiec to nie reguła - znam też pare par co maja synka i chcieli druga dziewczynke i tez chlopak 😉


U mnie w rodzinie to samo: siedmiu siostrzeńców i trzy siostrzenice, a jeszcze mój synek będzie ósmy. Przewaga chłopców widoczna 🙂 🙂 🙂 🙂

hehe ale na piramidach demograficznych widać że więcej dziewczynek 😁
a u mnie w rodzinie od strony taty ani jednego chłopaka, u Pawła też same dziewuchy dopiero teraz dwóch chłopców się pojawiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nad rzeką, obok farmy siedzi krowa i pali trawkę. Podpływa do niej bóbr, wychodzi na brzeg i pyta:
- Te, krowa, co robisz?
- Aaaa, widzisz bóbr, jaram i jest OK.
- Daj trochę, jeszcze nigdy nie kurzyłem...
- Jasne! Ciągnij macha bracie! Bóbr wciągnął dym i od razu go wypuścił. Na to krowa:
- Stary, nie taaak! Patrz: ciągniesz macha i trzymasz go w płucach dłuższą chwilę. Zresztą - wiesz co? W tym czasie jak wciągniesz, przepłyń się kawałek pod wodą w dół rzeki, wróć tu i wtedy wypuść powietrze. I mówię ci będzie OK. Jak uradzili tak zrobili. Bóbr się zaciągnął, płynie pod wodą, ale już po kilku chwilach zrobiło mu się happy. Wyszedł na brzeg po drugiej stronie rzeki, walnął się na trawę i orbituje. Podchodzi do niego hipopotam i pyta:
- Te bóbr, co robisz?
- Aaaa, widzisz hipciu, fazuję sobie troszkę...
- Daj trochę, ja też chcę.
- Podpłyń na drugi brzeg do krowy - ona ci da. Hipopotam podpłynął w górę rzeki, wychodzi na brzeg, a krowa wywaliła gały i krzyczy:
- Bóbr, kurwa, WYPUŚĆ POWIETRZE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Skacowany rolnik doi nad ranem w poniedziałek swoją krasulę. Męczy się okropnie, pot mu cieknie po skroniach, głowę rozsadza potężny ból, a gardło przypomina zwiniętą rolkę papieru ściernego. Krowa, widząc co się dzieje, odwraca się do rolnika i mówi:

- Co, ciężko ci?
- Mhhmm - wystękuje rolnik.
- To trzymaj cycuszki, a ja będę podskakiwać - odpowiada krowa.



TEN KAWAŁ PRZEBIJA WSZYSTKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bo natury nie oszukasz 😁 krowa to krowa a świnia to świnia 😁 🤪

[URL=http://img339.imageshack.us/i/img0292z.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4457/img0292z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img18.imageshack.us/i/img0294uk.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5116/img0294uk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to aktualne zdjęcie?? jakoś brzuch masz niskoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img26.imageshack.us/i/cimg1065s.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8196/cimg1065s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dla Mini co by jej żal zadek ścisnął, że krowa takich nie ma 😁

ale słodkie też takie chce 🤪 napisze list do mikołaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Nie wiem co mnie napadło ale poprzenosiłam moje rzeczy i męża i zrobiłam miejsce dla dziecka w trzech szafkach i dwóch szufladach, zaplanowałam przemeblowanie na rysunku, nawet miałam je robić ale mąż by mnie zabił. I tak ciężkie pudła nosiłam i teraz to odczuwam. Naszykowałam rzeczy które muszę uprać w dziecięcym proszku, ręczniki dla dzidzi i dla mnie do szpitala. Chyba mi się jakiś syndrom wicia gniazda załączył 😉 Jak to robiłam to jakoś nie czułam nic a teraz brzuch, plecy i zmęczenie daje się we znaki, jakaś głupia jestem, włażę na krzesła wszystko przekładam, sama jestem w szoku co ja tak tworzę; 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem. Nie wiem co mnie napadło ale poprzenosiłam moje rzeczy i męża i zrobiłam miejsce dla dziecka w trzech szafkach i dwóch szufladach, zaplanowałam przemeblowanie na rysunku, nawet miałam je robić ale mąż by mnie zabił. I tak ciężkie pudła nosiłam i teraz to odczuwam. Naszykowałam rzeczy które muszę uprać w dziecięcym proszku, ręczniki dla dzidzi i dla mnie do szpitala. Chyba mi się jakiś syndrom wicia gniazda załączył 😉 Jak to robiłam to jakoś nie czułam nic a teraz brzuch, plecy i zmęczenie daje się we znaki, jakaś głupia jestem, włażę na krzesła wszystko przekładam, sama jestem w szoku co ja tak tworzę; 😮


Kochana na bank to jest syndrom gniazda 😉 Lepiej, że załączył się teraz niż za późno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem. Nie wiem co mnie napadło ale poprzenosiłam moje rzeczy i męża i zrobiłam miejsce dla dziecka w trzech szafkach i dwóch szufladach, zaplanowałam przemeblowanie na rysunku, nawet miałam je robić ale mąż by mnie zabił. I tak ciężkie pudła nosiłam i teraz to odczuwam. Naszykowałam rzeczy które muszę uprać w dziecięcym proszku, ręczniki dla dzidzi i dla mnie do szpitala. Chyba mi się jakiś syndrom wicia gniazda załączył 😉 Jak to robiłam to jakoś nie czułam nic a teraz brzuch, plecy i zmęczenie daje się we znaki, jakaś głupia jestem, włażę na krzesła wszystko przekładam, sama jestem w szoku co ja tak tworzę; 😮

no to znaczy że już blisko 🙂 poddaj się instynktowi 🙂 u mnie remont/ocieplenie sypialni i kurcze na mnie źle to działa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img408.imageshack.us/i/img0297u.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9669/img0297u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img256.imageshack.us/i/img0295mn.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3420/img0295mn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



Aga Ty naprawdę jesteś [size=MINI] ha ha ha . Wyglądszasz ślicznie w ciąży 😉 A brzuszek za chwile na kolana ci spadnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...