Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pisała, że straciła dużo krwi i ma anemię. I że jest wykończona, bo nie może odespać dwóch nieprzespanych nocy. Rana ją boli, ale nie ma porównania do cc. Malutki jest grzeczny 🙂 Je, śpi, ale złości się trochę bo musi się namęczyć podczas karmienia. Pytała co u nas 🙂 A u nas lipa, bo żadna nie rodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Pisała, że straciła dużo krwi i ma anemię. I że jest wykończona, bo nie może odespać dwóch nieprzespanych nocy. Rana ją boli, ale nie ma porównania do cc. Malutki jest grzeczny 🙂 Je, śpi, ale złości się trochę bo musi się namęczyć podczas karmienia. Pytała co u nas 🙂 A u nas lipa, bo żadna nie rodzi 😉


Ale ma dobrze już ma za sobą wszystko teraz tylko dochodzić do siebie i wracać do sił jej pozostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Pisała, że straciła dużo krwi i ma anemię. I że jest wykończona, bo nie może odespać dwóch nieprzespanych nocy. Rana ją boli, ale nie ma porównania do cc. Malutki jest grzeczny 🙂 Je, śpi, ale złości się trochę bo musi się namęczyć podczas karmienia. Pytała co u nas 🙂 A u nas lipa, bo żadna nie rodzi 😉

oj tam Mini się szykuje już na porodówke, Ola lada chwila się rozpakuje, zaraz lawina ruszy i już nie będzie komu pisac na forum 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jakie wszystkie ciekawskie 🙂 hihi nagle mnie wszystkie lubią 😁 A tak w ogóle to zapomniałam dodać, że czop mi wypadł i jadę na porodówkę 🤪 🤪 🤪 Ale to taki szczegół. 🤪 😮


Jaja se robisz 🤪 W drugiej turze jesteś przecież...co Ty Olkę chcesz wyprzedzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Dobrze, że Ada już po wszystkim a o bólu szybko zapomni mając szkraba małego już przy sobie 😉 I dobrze, że miała sn a nie cc. Agatka- moja mała też chce wyjść bokiem albo molestuje znów żebra, że muszę się co chwila prostować 😜

widzisz nasze dzieciaczki się zgadały 🙂 zobaczysz że my razem na porodówke wybijemy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata, Ty sama ze sobą na forum zostaniesz w swoim świecie hahah 😁
Nie no żartuję, nic mi nie wypadło jeszcze 😉 Nie będę sobie żartów robić, bo nie chcę Was męczyć, a mogłabym dalej brnąć 😉 Ale mam skurcz na skurczu i chodzić nie mogę, ale humor mam świetny 😁

no lepiej samej zostać na forum niż by mnie mieli tak jak Ciebie zamknąć samą w pokoju bez klamek w drzwiach 🤪
a po Twoim zachowaniu wnioskuje że tu w każdej chwili może wkroczyć pan z kaftanem 🤪 a tak poza tym to podobno niektóre dziewczyny dzien przed porodem zajebiście się czują 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze, to mi się nie chce 😉 Musiałabym po telefon męża iść, a mam baaaardzo ciężką dupę. Jak już przystroję, to Wam wyślę fotkę. Nie mogliśmy go do auta włożyć 🤪 🤪 Bo upchnęliśmy na tylne siedzenie i drzwi nie mogliśmy zamknąć hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃 Dwa debile zapomniały, że wystarczy złożyć tylne fotele i włożyć przez bagażnik 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, Ty sama ze sobą na forum zostaniesz w swoim świecie hahah 😁
Nie no żartuję, nic mi nie wypadło jeszcze 😉 Nie będę sobie żartów robić, bo nie chcę Was męczyć, a mogłabym dalej brnąć 😉 Ale mam skurcz na skurczu i chodzić nie mogę, ale humor mam świetny 😁

no lepiej samej zostać na forum niż by mnie mieli tak jak Ciebie zamknąć samą w pokoju bez klamek w drzwiach 🤪
a po Twoim zachowaniu wnioskuje że tu w każdej chwili może wkroczyć pan z kaftanem 🤪 a tak poza tym to podobno niektóre dziewczyny dzien przed porodem zajebiście się czują 🤪


Mały mi daje wycisk, bo tak się wierci, że czuję jakby przestawiał mi narządy i wszystko mnie boli od skurczów. Ale humor i ogólne samopoczucie zajebiste. A to się okaże jutro, czy to był ten objaw hahaha 🤪 🤪 Agata, moja izolatka jest dla mnie jak pałac 🤪 😮 Bardzo nie lubię jej opuszczać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Szczerze, to mi się nie chce 😉 Musiałabym po telefon męża iść, a mam baaaardzo ciężką dupę. Jak już przystroję, to Wam wyślę fotkę. Nie mogliśmy go do auta włożyć 🤪 🤪 Bo upchnęliśmy na tylne siedzenie i drzwi nie mogliśmy zamknąć hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃 Dwa debile zapomniały, że wystarczy złożyć tylne fotele i włożyć przez bagażnik 🙃 🙃


Chociaz raz mówisz o sobie po imieniu 😁


Chcesz wojny z Orką??

DOBRANOC Agato 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
dobra laski ja ide spać, bo mnie kaszel dusi, mała czkawke ma a ja mam dosc dzisiejszego dnia
dobranoc


Dobranoc Agatka 😉 Ja zmykam pod prysznic więc nie wiem czy jeszcze zajrzę. Po Mam Talent jakieś filmy lecą więc pewnie w łóżku poleniuchuję i się wyłożę bo na całym wyrku bo mąż w pracy 😁 Jak jutro zajrzę- któraś ma być na porodówce, nie żartuje ha ha! 😁 Spokojnej nocy krowy i mućki 🤪 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dlaczego szurasz?? 😎 😎 Czy ja wszystkich do pionu muszę ustawiać?? Nie ma Olki, którą zawsze musiałam ustawić, żeby chodziła jak zegarek, a teraz mam się Tobą zająć??
Spadam gUpki na razie 😉

Marta, masz rację, jak któraś jutro nie będzie na porodówce, to robimy protest i nie jemy mandarynek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
To dlaczego szurasz?? 😎 😎 Czy ja wszystkich do pionu muszę ustawiać?? Nie ma Olki, którą zawsze musiałam ustawić, żeby chodziła jak zegarek, a teraz mam się Tobą zająć??
Spadam gUpki na razie 😉

Marta, masz rację, jak któraś jutro nie będzie na porodówce, to robimy protest i nie jemy mandarynek 😜


Ani soku grejpfrutowego pić nie będziemy 😁 Strajk 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie obejrzałam dzisiaj porodówki, bo wszystkie sale były zajęte położna mówiła, że wysyp straszny. Babka bardzo fajna i co najważniejsze mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy i będzie przy mnie cały czas. Rozmawiałam z nią na izolacyjnym i wiecie, co normalnie nóż mi się otworzył jak powiedziała, że leży u nich dziewczyna w zaawansowanej ciąży i ma 2 promile alkoholu we krwi 😠 przywieźli ją z jakiejś libacji alkoholowej piła podobno alkohol nieznanego pochodzenia
głupia suka ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...