Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
A niektóre z nas jeszcze ze 3 tygodnie muszą się męczyć 🤔 😜 Pewnie ja przenoszę ha ha 😁

o no te 3 tygodnie potrafi dobić, ja tez się boje że przenoszę, tu mnie gin straszyła że rozwarcie szyjka miękka poród w każdej chwili może sie zaczać a tu du**, Zosia ma gdzieś co mówią lekarze, jest uparta i odkłada wszystko na ostatnią chwilę jak jej tatuś 🤪


U mnie pewnie będzie to samo bo mój mąż zawsze robi coś na ostatnią chwilę choć zawsze mu tłumaczę, że co ma zrobić dzisiaj to dzisiaj a nie jutro!- niestety czasem nie pomaga to moje ciągłe mówienie także moja mała też pewnie na ostatnią chwilę wyskoczy z brzucha ha ha 😁 A właśnie Agatka- my to idziemy łeb w łeb bo w pasie też mam 110 i waga 17 kg na plusie 🤪 😉

hehe no to widzisz nasze małe się zgadały to powiadom mnie jak będziesz zaczynać rodzić żebym wiedziała że i mnie za chwile złapie 🤪 wszystko przez tych naszych chłopów i jak na złość rodzić się będą córeczki tatusiów 🤪


Co racja to racja- córeczki tatusiów 🤪 😁 Podaję mój numer jeśli nie zapisałaś jakby co daj znać pierwsza żebym i ja wiedziała, że zaraz się zacznie 😜 501185761 🙂 😉 Swój podawałaś więc mam zapisany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam 😁
Mąż mnie zabrał na zakupy spożywcze 🙂 Zrobiliśmy zapas wody mineralnej i soków bo ja wypijam około 3l wody mineralnej dziennie 🤪 No i oczywiście musiałam dokupić jakieś łakocie hi hi hi 😁 Zrobiłam sobie zapas mąki i cukru już na Święta i później po porodzie, żeby nie myśleć od razu o takich rzeczach 🙂 Kurcze ale tak źle się dzisiaj czuję, że nie wiem 🤨 Mąż mnie wczoraj puknął od dłuuuugiego czasu i może wywołamy wilka z lasu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wróciłam 😁
Mąż mnie zabrał na zakupy spożywcze 🙂 Zrobiliśmy zapas wody mineralnej i soków bo ja wypijam około 3l wody mineralnej dziennie 🤪 No i oczywiście musiałam dokupić jakieś łakocie hi hi hi 😁 Zrobiłam sobie zapas mąki i cukru już na Święta i później po porodzie, żeby nie myśleć od razu o takich rzeczach 🙂 Kurcze ale tak źle się dzisiaj czuję, że nie wiem 🤨 Mąż mnie wczoraj puknął od dłuuuugiego czasu i może wywołamy wilka z lasu 🤪[/quote

Ha ha ha ha nie wilka z lasu tylko Alusie z brzucha 🤪 🤪 🤪.
No ty sama tam w tej W B więc musisz chomikować zapasy na zimę. Bo nie wyjdziesz zaraz na dwór z małą. Ja też niezbyt dobrze się czuję dziś 😞 jakaś taka w środku poddenerwowana jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety mogę liczyć tylko na męża, że właśnie pomoże mi w zakupach. Bardzo żałuję, że mojej mamy tu nie ma bym miała sprzątanie i szykowanie jedzenia z głowy a tak to martwię się, żeby wcześniej nie urodzić niż za tydzień bo będzie kiszka 🤨 Mój mąż robi obiadek bo na noc do pracy biedny idzie a ja znów sama 😠 Dobrze, że mam psa teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie miałam Wam napisać, że Ada pisała do mnie, że raczej jutro nie wyjdą, bo Sebastian ma żółtaczkę, ale wcześniejszy post mówi sam za siebie 😘 😘

Ale dzisiaj tu pustki są. . . Ja wczoraj byłam wieczorem jakaś podekscytowana, a dzisiaj źle się czuję, ale humor w miarę ok.
Potem Wam pokażę coś, co bardzo ucieszy Miniaturkę, a Kasię załamie 😜 hahaha ale muszę zgrać fotki na kompa 😉 żyjecie wy ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Zgrywam zdjęcia, to może zaraz je umieszczę 😉 hahahah Cycolina się wkurzy 😜


Chociaż jakaś dobra wiadomość 😁 Mi się nie udało z wózkiem 😞


Co Ci się nie udało z wózkiem Kochana?? Ja dzisiaj czuje się tak chujowo, że głowa mała 🤨 Mąż puknął mnie normalnie Zboczuchu 😜 🙃 Ale już zapomniałam co to seks i fajnie było sobie przypomnieć ha ha ha 😁 🤪 Idę laski się położyć. Dzisiaj raczej nic mnie nie wyprowadzi z równowagi bo nie mam siły się denerwować nawet 😉 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo to Kaśka jest na tych zdjęciach, to się długo zgrywało hahaha 😁
Oto zabawka mojego psa 😉 Cycolina we własnej osobie 😁 Spójrzcie na tą wymowną dziurę hahahhahahahaha 😁
[URL=http://img257.imageshack.us/i/listopad0412.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7616/listopad0412.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A oto co z nią zrobił - wyjął Alicję przez cesarskie cięcie... Tylko nie wiem gdzie malutka Ala się podziewa 😉

[URL=http://img140.imageshack.us/i/listopad0413.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9861/listopad0413.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam do Was pytanie, bo mam dylemat, który materac wybrać:
- kokos-pianka-kokos
-gryka-pianka-kokos

Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem który mam wybrać, także bądźcie dla mnie łaskawe i wybawcie mnie z opresji hahahah 🙂
Nie ma się kto ze mną pośmiać z Naszej Wieprzowinki 😜 hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, my dziś bylismy u moich rodzicow, zlozylismy wozek, zeby zobaczyc czy dziala 🙂 ale zostawilismy u nich, bo wiecej miejsca. Ale biało! niby fajnie, ale ja musze uważać, zeby sie nie poslizgnac, bo jakos buty mam sliskie, a w najblizszych dniach ma padac, padac, padac.. Fajnie, ze Adusia ma takiego grzecznego synka, ale jak ma zoltaczke to niestety jeszcze chwilke pobeda w szpitalu. A Oli wspolczuje 😞 najgorzej to się tak nastawić i nic, czekać...miłego wieczorku i dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A mąż puknął Kasie czy Kasia męża?? Oto i odpowiedź... 🤪
[URL=http://img214.imageshack.us/i/1931500.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9743/1931500.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Hej wariatki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Kasia napalona była wczoraj ha ha ha ha . Współczuję jej mężowi 😁 😁 😁 😁 😁
Aga wózek bardzo ładny 😉 i nie jest zielony 😆
A gdzie Wy się podziewacie ??????????Dziś bardzo tu cicho jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ale z tych kół bedziesz zadowolona , bo są duże i po śniegu będziesz mogła szalec z Majeczką 🤪 🤪 🤪 Mój Tomek chciał kupić chico używany , ale one maja bardzo małe kółeczka, po śniegu bym nie przejechała. I absolutnie nie mam mowy aby taki kupił.
Dziś mam często skurcze, brzuch cały twardnieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Tak będzie mniej więcej wygladał i wydaje mi się troche niezgrabny,głównie dla tego że te koła takie masywne ma...

[URL=http://img444.imageshack.us/i/murano15.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3894/murano15.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ładny podoba mi się , dziś zamówiliście????????? Ja tez bym już chciała miec wózek, ale mam mało miejsca 😞

[URL=http://img830.imageshack.us/i/murano1.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1040/murano1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img835.imageshack.us/i/murano12.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5484/murano12.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Tak będzie mniej więcej wygladał i wydaje mi się troche niezgrabny,głównie dla tego że te koła takie masywne ma...

[URL=http://img444.imageshack.us/i/murano15.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3894/murano15.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ładny podoba mi się , dziś zamówiliście????????? Ja tez bym już chciała miec wózek, ale mam mało miejsca 😞

[URL=http://img830.imageshack.us/i/murano1.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1040/murano1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img835.imageshack.us/i/murano12.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5484/murano12.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Mnie się podobają takie duże koła , ja tez takie koła będę miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A jaki kolor ???????????? Mi wylatują czasem bezbarwne gluty i nawet bywają spore. Ale jak byłam u gina i badał mnie to nic nie mówił że nie ma czopa albo że jest go coraz mniej.


taki gęsty przeźroczysto biały...i to krótko po zabawie z męzem 😁 no ale bez finiszu było 😁


Aga to ja mam to samo, i gin nie wspomniał że czop odchodzi. U mnie nie ma różnicy czy Tomek mnie puknął czy nie. Np dziś miałam taki a Tomek mnie nie ruszał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...