Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aga_ta napisał(a):
na Zosi ciuchy nie ma miejsca, i tak się zbieram moze po becikowym, dodatku rodzinnym i odszkodowaniu u meza w pracy zrobić sobie fajną sypialnie z dużą szafą na ciuchy np taka: http://www.bodzio.pl/-Bodziosystem-limba-ukl.16-27016,1,pr,lang.html


my kilka miesiecy temu kupilismy sobie taka do sypialni :

[URL=http://img441.imageshack.us/i/img0367c.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7464/img0367c.jpg[/IMG][/URL]




i oczywiscie 1/4 tej szafy jest naszego malenstwa 😁

[URL=http://img230.imageshack.us/i/img0368l.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3038/img0368l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img101.imageshack.us/i/img0369ej.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7505/img0369ej.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Ola!!! Stęskiłyśmy sie za Tobą 🙂
a ja jeszcze jeżdżę sama samochodem chociaż ostatnio wole jak Paweł jezdzi ze mna. Co do szafy do sypialni to ja jeszcze tez nie mam ale mi Pawel sam takiego komandora moze zrobic tylko teraz czasu mu barkuje bo ciagle cos innego remontuje ale moze jeszcze przed Świętami się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka brzuchy 😉 Ola w tych szpitalach pracują jacyś nieprofesjonalni lekarze- najpierw mieli wywoływać poród a teraz każą czekać.. 😠 Ninka mi też polecili materac: pianka gryka kokos bo najpierw dziecko powinno spać na gryczanym spodzie a później na kokosowym choć nie wiem czemu bo nie pamiętam ha ha 😁 Co do obrączki ja już nie ryzykuję bo jak mi spuchły palce to ją zdjęłam ale później jak już niby było ok założyłam i zaczęły mi znów puchnąć- dla mnie to bardzo święta rzecz i niezwykle ważna ale cóż zrobić- wolę żeby mi jej nie rozcinali w szpitalu 🤔 Wytrzymam bez niej choć jakoś tak dziwnie 🤨
Dzisiaj idę do lekarza 🙂 🙂 🙂, wczoraj ogoliłam nogi a dzisiaj reszta więc czeka mnie mordęga bo coraz gorzej mi to idzie... 😜 Teraz idę z mężem do Rossmanna bo jest promocja chusteczek nawilżających Pampersa 4 * 72 za 19.90 ! 🤪 Póki co idę się najpierw umalować 😉 U nas też zima na całego! 🙂 Zajrzę później 🙂 P.S. Gosiu bardzo się cieszę z decyzji o mieszkaniu- daj znać co i jak po złożeniu wniosku. My złożyliśmy w zeszłym tygodniu i czekamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola bedac w domu moze cos sie szybciej ruszy bo jednak w domu zawsze cos zrobisz a to po schodach zejdziesz albo obiad robisz i moze te troche wysilku cos pomoze bo w szpitalu to sie lezy najwyzej do toalety mozna isc ;/ wiec kto wie moze do poniedzialku to już z malutka wrocisz 🙂 Mini sie nie odzywa juz jakis czas moze juz pojechala 🤪 bo chyba tak duzo Oliwki rzeczy nie pakuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aga_ta napisał(a):
na Zosi ciuchy nie ma miejsca, i tak się zbieram moze po becikowym, dodatku rodzinnym i odszkodowaniu u meza w pracy zrobić sobie fajną sypialnie z dużą szafą na ciuchy np taka: http://www.bodzio.pl/-Bodziosystem-limba-ukl.16-27016,1,pr,lang.html


my kilka miesiecy temu kupilismy sobie taka do sypialni :

[URL=http://img441.imageshack.us/i/img0367c.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7464/img0367c.jpg[/IMG][/URL]


ładna ale mam taką sypialnie że nie udałoby się jej wcisnać, dwie ściany mam zajęte oknem, jedną łóżkiem i jedną drzwiami wiec musze inaczej kombinować
Ola witajcie spowrotem, widać Alicja woli Twoje towarzystwo niż pań pielęgniarek na noworodkowym, więc tylko się cieszyć że mała się tak do Ciebie przywiązała 🤪 Ale rozumiem co czujesz mi gin ostatnio na wizycie też dała znać że to już za chwile a tu nic... Swoją drogą to 2 palce rozwarcia=4cm to sporo, to Twoje pierwsze dziecko tak?? nic nie pokiełbasiłam?? to powinno szybko pójść, ale widać nasze dzieciaczki są uparte
co do obrączek polecam zdjąć, jak ktoś bardzo przywiązany można na ten czas na łancuszku na szyi nosić, na pewno lepsze to niż żeby mieli ją rozcinać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Aga a myslalam, że juz na porodowce 😉


Jeszcze nie 😁 teraz ładuje baterie wrazie co od cyfrówki 😁 czuje to że dziś albo jutro pojade...mam nadzieje że raczej dziś...


hahaha jakie masz pzrcie na poród... ja sie napatrzylam na rodzace i wogole i mam stresa... ale chcem tez ale bedzie co ma byc... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Aga a myslalam, że juz na porodowce 😉


Jeszcze nie 😁 teraz ładuje baterie wrazie co od cyfrówki 😁 czuje to że dziś albo jutro pojade...mam nadzieje że raczej dziś...

żebyś się nie przeliczyła, a właśnie sprawdziłaś firme soczku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to trzymamy kciuki 🙂 ja uciekam obiadek dokonczyc na dzis mam rosolek bo taka pogoda to masakra. I liste zakupow robie tak zeby miec jakies zapasy wrazie gdyby i mnie cos w najblizszym czasie ruszylo i nie musialabym juz Pawla przed Swietami w te kolejki pchac do supermarketow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Aga a myslalam, że juz na porodowce 😉


Jeszcze nie 😁 teraz ładuje baterie wrazie co od cyfrówki 😁 czuje to że dziś albo jutro pojade...mam nadzieje że raczej dziś...


hahaha jakie masz pzrcie na poród... ja sie napatrzylam na rodzace i wogole i mam stresa... ale chcem tez ale bedzie co ma byc... 🤢


Ola mi od wczoraj brzuch się stawia jak cholera i cały kręgosłup bolał a krzyż to lepiej nie mówić...wory pod oczami bo od paru nocy nie moge spać...


mam to samo.. a widzisz polozna mi mowila ze do szpitala jechac trzeba jak upławy z krwia sa wczesniej nie ma sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Aga a myslalam, że juz na porodowce 😉


Jeszcze nie 😁 teraz ładuje baterie wrazie co od cyfrówki 😁 czuje to że dziś albo jutro pojade...mam nadzieje że raczej dziś...

żebyś się nie przeliczyła, a właśnie sprawdziłaś firme soczku??


Nie bo nie wychodze z domu póki co 🙂 mąż będzie szedł do sklepu to kupi 😁...co do przeliczenia to nie wiem może...ale objawy mam jak na finiszu z Oliwią...

chol**** ja podobne objawy mam od kilku tyg i NIC 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Ja mam słabą szyjke,z Oliwką miałam szwy na szyjce bo miałam za krótką,i brałam non stop leki powstrzymujące poród...
A jak rodziłam Oliwke szyjka obustronnie pękła więc też jest słabsza...

no moja podatna podobno bardzo i co? kicha ja nie wierze że przed terminem coś będzie
a wogóle mam załą piżame zapierdzieloną z lewej strony i prześcieradło gdzie spałam, musiałam sobie pierś przycisnąc bo wylało sie dużoooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Hej brzucholki miałam wczoraj ciężki dzień wymiotowałam jak kot myślałam, że pojadę na porodówkę zaczęło mnie tak strasznie wszystko boleć, że szok brzuch krocze plecy normalnie masakra 🤢

może szyjka się skraca? podobno niektóre dziewczyny wymiotują od tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...