Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Foooooooooookaaaaaaaa 🙂 Wróciłaś 🙂 🙂 😘 😘

No wróciła teściówka Twojego syna 😁 poród w tvn nadal aktualny 😁


teraz mam surcze i twardnienie qale to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Poprasowałam i przygotowałam mu ciuchy na dziś do szpitala 😁
Stwierdził że po południu mnie puknie to szybciej się rusze 😁 bądź co bądź jestem już gotowa...

a wlasnie - wezcie mi powiedzcie, bo na ulotce ze szpitala jest napisane, ze osoba towarz. ma miec jasne ciuchy, rozumiem, ze czyste, ale po co jasne?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej brzucholki miałam wczoraj ciężki dzień wymiotowałam jak kot myślałam, że pojadę na porodówkę zaczęło mnie tak strasznie wszystko boleć, że szok brzuch krocze plecy normalnie masakra 🤢

może szyjka się skraca? podobno niektóre dziewczyny wymiotują od tego

Krocze bolało mnie tak bardzo, że płakałam z bólu, więc może coś w tym jest okaże się w najbliższym czasie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
no właśnie dlatego sie zastanawiam czemu sie Kaska nie odzywa i chyba jej maz miał nawet wolne wziac na dzis nie?


No właśnie...albo Pigi stopniuje napięcie 😁 ona też coś pisała o zakupach itp 🙂


Pigi lubi na zakupy śmigać 🙂 Wiecie jak ona dużo je hahaha 😁 Musi zrobić zapasy w sowim chlewiku 😁 Ja lecę na obiad do rodziców 🙂 Jak dobrze, bo mi się dzisiaj by nie chciało robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Zwierzęta gospodarstwa domowego 😁
Ale dzisiaj się nalatałam od samego rana. Lekarz bo żelazo mi się skończyło a później zakupy w centrum 😁 Kupiłam sobie dresy na wyjście ze szpitala a więc dopakowała je i bluzę do reklamówki którą mąż zabierze z domu wraz z fotelikiem jak już urodzę 🙂 Kupiłam kilka Świątecznych rzeczy oh jak ja kocham kupować takie głupotki 😁 Widzę, że jak mnie tu nie ma to temat za bardzo poważne Wam do głowy przychodzą nawet Krowa już zaczęła poważnie gadać a to jednak do niej nie pasuje 😁 Nina niestety zostałaś Kura i tyle !! 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img3.imageshack.us/i/kuraw.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1723/kuraw.jpg[/IMG][/URL]

A to oczywiście foto dla Niny albo raczej z Niną 🤪 🤪 🤪 😁 😁
A tak w ogóle to zajadam teraz pyszne pączki z polewą czekoladową i w środku mają karmel mniam mniam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
marinka napisał(a):
dziewczyny trzymam za was kciuki!!!


Dzięki 🙂

My już nie pamiętamy jak to jest być w 17 tygodniu hihi 😁 To było wieki temu 🙂

o ja pamiętam dobrze 17 tydzien, ciągłe żyganie, upały i żyganie, torecan i kroplówki, brak powietrza, duszno, a i strach że powinno się już ruszać a jeszcze nie czuje tych ruchów, ja chyba każdy tydzień zapmiętam do końca życia
a tak wogóle dopiero wstałam bo się drzemnęłam, dalej kaszel męczy, chrapie jak lokomotywa i głos się rwie, pasowałoby mi jutro na szkołe rodzenia ale mnie baba zatłucze jak pójde w takim stanie, poza tym umówiona jestem jutro na fryzjera i miałam badania zrobić i teraz nie wiem co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
U nas to samo, pada i pada...cale miasto w korkach; w mniejszych miastach to moze chociaz korkow nie ma, a u nas 😞 smieje sie, ze w taka pogode chyba szybciej do szpitala na piechote albo nie na sankach niz autem 😉

hehe mnie dzisiaj teściowie pocieszali, bo sąsiad pracuje na cpnie i już dwa porody w razie czego odebrał więc mam się nie martwić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...