Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Byłam w toalecie i ustało krwawienie poczekam jeszcze może to było spowodowane tym, że wczoraj wymiotowałam 🥴

jeśli to była żywa krew lepiej do szpitala sie wybierz, bo to może świadczyć o odklejaniu się łożyska i być bardzo niebezpieczne dla Twojego dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem 😁 😁 Aga ha ha ha dobre to !!! Ale w tym przypadku to mąż Ninie musi pipkę sprawdzić a nie Ona jemu jajka 😁 😁 Ja przysnęłam na kanapie nic mi się nie chce 🤔 Mąż do domku wraca bo mówi, że firma stoi cisza taka a nie chce mu się sprzątać maszyny przez 12 godzin hi hi hi 😁 Ja też muszę fotkę wstawić taki prezent dla Ninki naszej kochanej 😁
Aga Kafinka ja tam bym jechała do szpitala chodź bym miała krowy dosiąść 😁 A tak serio to powinnaś jechać i to sprawdzić to nie są żarty. Jeszcze właśnie zależy jaka była ta krew. Jeśli brunatna to pewnie tak jak pisze Kropeczka to będzie czop ale lepiej sprawdzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img222.imageshack.us/i/kura1.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2606/kura1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ja wiedziałam, że Nina to laska no, ale tych kurwików nie zauważyłam 😁


Może słabo się przygladamy?? 🤪


No wiesz Aga nie zawsze widzimy to co faceci widzą w kobietach 😁 😁 Bidna Ty moja ja też tak cierpiałam jak dałam ciała 🤨 A może byk za mocno Cie kopytami poobcierał ?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img232.imageshack.us/i/kura4.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/522/kura4.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Psi i kto tu ma mały mózg?? 😁


Mózg jak mózg ale te wentyle od Stara !!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Nina powiedź mężowi, żeby nie ciągnął tak mocno następnym razem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No a o to powód dla którego między pigi a kurą jest zadyma...
[URL=http://img151.imageshack.us/i/kura1.gif/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3171/kura1.gif[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

No cóż burek miał tylko jedną bude i wolał mieć w niej kure domową niż śmierdzącą świnie 🤪 🤪



Ha ha ha jaka Ona domowa nie widzisz tej wścieklizny w oczach ??!! 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img220.imageshack.us/i/kurausbpendriveimg20829.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2931/kurausbpendriveimg20829.jpg[/IMG][/URL]

A o to dowód na to jak Nina szybko zasypia ha ha nawet nie zdąża odchodzić od kompa. No tak mówi się:Chodzisz spać z kurami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Hahahaha ale się naśmiałam 😁 😁 😁 wariatki !
Ty Aga na porodówkę zmykaj a nie Ninę reklamujesz !
Ciekawe jak tam krwawienie Agi. . .


Pisała, że ustało, ale tak nagle ucichła 🤨


ja nawet jak by ustało to bym podjechała sparawdzić jak bym nie miał pewności czy to czop


Dlatego piszę, że ucichła i może Agusia pojechała. Teraz się martwię o Nią. Minia a Ty nie symuluj gUpia trzeba była delikatnie się bzykać a nie na całego a teraz pipka się pali !!! 🤪 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 Co tam ciekawego słychać? Są jakieś nowe, ciekawe newsy? 🙂
Nie nadrabiałam jeszcze, bo mam cały wczorajszy dzień i dzisiejszy do nadrobienia 😞
W sobotę w nocy jednak skorciło mnie do przemeblowania całego pokoju, przesuwania szafek, tv itp i wczoraj to trochę odcierpiałam, miałam częste skurcze i szyjka mnie pierwszy raz mocno kuła 😞 Więc większość dnia przespałam 😞 Dziś znowu mieliśmy z mężem dużo spraw do załatwienia, mamy letnie opony a dziś we Wrocławiu uderzenie zimy więc cały dzień nas nie było i teraz też zmęczona jestem, kolacja się robi i pcia pójdę. Jutro mam wizytę u gin to się dowiem wreszcie ile mały waży i jak się rysuje wizja naszego wyjazdu weekendowego, bo rodzinka mnie straszy, że mogę to źle znieść 😞
A jak tam u Oli? Urodziła już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Hej brzuszki 🙂 Co tam ciekawego słychać? Są jakieś nowe, ciekawe newsy? 🙂
Nie nadrabiałam jeszcze, bo mam cały wczorajszy dzień i dzisiejszy do nadrobienia 😞
W sobotę w nocy jednak skorciło mnie do przemeblowania całego pokoju, przesuwania szafek, tv itp i wczoraj to trochę odcierpiałam, miałam częste skurcze i szyjka mnie pierwszy raz mocno kuła 😞 Więc większość dnia przespałam 😞 Dziś znowu mieliśmy z mężem dużo spraw do załatwienia, mamy letnie opony a dziś we Wrocławiu uderzenie zimy więc cały dzień nas nie było i teraz też zmęczona jestem, kolacja się robi i pcia pójdę. Jutro mam wizytę u gin to się dowiem wreszcie ile mały waży i jak się rysuje wizja naszego wyjazdu weekendowego, bo rodzinka mnie straszy, że mogę to źle znieść 😞
A jak tam u Oli? Urodziła już?


Ola po forum już śmigała dziś bo ją wypisali 2w1 😁


Mieli jej wczoraj wywoływać, czemu 2w1 wróciła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Hej brzuszki 🙂 Co tam ciekawego słychać? Są jakieś nowe, ciekawe newsy? 🙂
Nie nadrabiałam jeszcze, bo mam cały wczorajszy dzień i dzisiejszy do nadrobienia 😞
W sobotę w nocy jednak skorciło mnie do przemeblowania całego pokoju, przesuwania szafek, tv itp i wczoraj to trochę odcierpiałam, miałam częste skurcze i szyjka mnie pierwszy raz mocno kuła 😞 Więc większość dnia przespałam 😞 Dziś znowu mieliśmy z mężem dużo spraw do załatwienia, mamy letnie opony a dziś we Wrocławiu uderzenie zimy więc cały dzień nas nie było i teraz też zmęczona jestem, kolacja się robi i pcia pójdę. Jutro mam wizytę u gin to się dowiem wreszcie ile mały waży i jak się rysuje wizja naszego wyjazdu weekendowego, bo rodzinka mnie straszy, że mogę to źle znieść 😞
A jak tam u Oli? Urodziła już?


Ola po forum już śmigała dziś bo ją wypisali 2w1 😁


Mieli jej wczoraj wywoływać, czemu 2w1 wróciła?


Lekarz ją wykiwał...pewnie liczył na koperte...


Ale chamstwo, narobił dziewczynie nadziei i w chu... poleciał, ja bym się na jej miejscu wkurwiła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No Ola jest taka przybita...


Wcale się nie dziwię 😞
Ja dziś byłam w szpitalu i się dowiedziałam, że na poród rodzinny musi wyrazić zgodę ordynator i to tylko we wtorki o godz 12 i jestem zła bo mąż w żaden wtorek nie może bo a to ma szkolenie albo jakieś kontrole w pracy i teraz nie wiem co zrobić 😞
Ale wiem też że dla maluszka nic nie trzeba mieć ze sobą, wszystko jest w szpitalu i tylko dla siebie rzeczy muszę mieć 🙂 Właśnie mi się ubranka nowe piorą, jutro będę prasować 😉

A Ty jak tam, miałaś się we wtorek wybierać rodzić i co ruszasz jutro? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...