Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja to bym chciała szybciej urodzić bo mój maluch już dwa tygodnie temu miał 3100 więc gdybym do Świąt miała czekać... 😮 a ja nie chce rodzić takiego dużego 🤢
Aga-Kropka Ty urodzisz napewno bez żadnych wcześniejszych objawów zobaczysz położysz się spać a rano my przeczytamy że już urodziłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Ja to bym chciała szybciej urodzić bo mój maluch już dwa tygodnie temu miał 3100 więc gdybym do Świąt miała czekać... 😮 a ja nie chce rodzić takiego dużego 🤢
Aga-Kropka Ty urodzisz napewno bez żadnych wcześniejszych objawów zobaczysz położysz się spać a rano my przeczytamy że już urodziłaś 😁


no tak, nie dziwię się; ja wciąż nie wiem ile ma mój maluch, 9.12 wizyta i usg, to jak się dowiem, że jest duży to chyba też będę robić wszystko, żeby szybko urodzić 🙂
Ola - Aga Mini też miała bóle podbrzusza, może to jakos tak sie zaczyna..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Aga mam bóle z krzyża całą noc miałam z podbrzusza i niewiem czy to z tego że nie moge sie wyprużnić czy to bóle... bo niewiem co to bóle...

no to szykuj sie dzisiaj na porodówkę powodzenia bóle z krzyża z częstoliwością co kilkanaście minut to poczatek porodu chociaż nie każda kobieta ma takie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie jak bym chciała sie wypróżnic a nie miała czym i boli mnie podbrzusze tak falami z krzyżem w czesci krzyzowo ledzwiowej i takie fale mam...
niewiem ale żadne coś mi nie leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh no bym chciała urodzić do tego bez boleśnie 😁 Ola wierze ci można zgłupieć ! Ja też tak miałam przez tydzień i byłam pewna że rodzę a do dnia dzisiejszego chodzę w 2w1 😁 😁
Aga mini pisała że ma inne bóle niż z Oliwką 🥴 więc sama nie wiem czego się spodziewać 🙃
Jakoś Niny jeszcze nie ma 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja mam wrazenie jak bym chciała sie wypróżnic a nie miała czym i boli mnie podbrzusze tak falami z krzyżem w czesci krzyzowo ledzwiowej i takie fale mam...
niewiem ale żadne coś mi nie leci...

obserwuj bo mnie wody płodowe odchodziły dopiero na porodówce a teraz jak rodziłam w październiku dostałam bóli dojechałam do szpitala i maiłam już rozwarcie na 10 cm wiec może się otwierasz dopiero 🙂proponuje relaksującą kąpiel albo prysznic to bardzo rozluźnia i pomaga ja zawsze jak już miałam skórcze właziłam pod prysznic 🙂i dopiero do szpitala jechałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
[color=red] miniatura urodziła Maje 3400 55 ur 7.32 [/color]


Duża dziewczynka 🙂 A sama urodziła tzn sn.??????????


wlasnie nie wiemy, Ola poza tym ma zdjecie i miala zgrac z komory! Z tego co nadrobilam, to Ola pisala, ze o 3 Aga napisala, ze rodzi; a do szpitala to chyba pojechala jakos poznym wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
[color=red] miniatura urodziła Maje 3400 55 ur 7.32 [/color]


Duża dziewczynka 🙂 A sama urodziła tzn sn.??????????


wlasnie nie wiemy, Ola poza tym ma zdjecie i miala zgrac z komory! Z tego co nadrobilam, to Ola pisala, ze o 3 Aga napisala, ze rodzi; a do szpitala to chyba pojechala jakos poznym wieczorem.


Hmmm ale jej już dobrze , ona wiedziała ę to już tuż,tuż 🙂
A ciekawe co z Kafinką , bo ona wczoraj krwawiła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...