Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
No właśnie ciekawe co tam z Agą nikt nie ma żadnych wieści od niej .


Noooo , trochę tylko krwawiła i za niedługi czas krwawienie ustało. I nie wiadomo co z nią????
No to już dwie grudnióweczki się rozpakowały 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 Zaczęło się 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
No właśnie też nie wiadomo co z Kafinką 😮 😮 Może będzie wysyp w Andrzejki 🙂 hihi. Ola też chyba jednak dzisiaj urodzi 😁 Ale wieści od rana 🙂 Każdy musi czekać na swoją kolej 😮


Czyli Ola idzie jako trzecia ??????/ Nina a zgadza sie z twoją lista porodową????????????
Teraz to już chyba każda z nas marzy aby to ona była następna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z moją listą się zgadza 😁 Bo Ada, Ola i Aga Mini były u mnie w pierwszej turze 😉 Także póki co się zgadza.
Ja też chcę wykorzystać mojego wieczorem, ale on powiedział, że nie będzie wywoływaczem 😞 Pozostaną mi schody 😮 🙃 Ale jak widać u Miniaturki sex działa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Z moją listą się zgadza 😁 Bo Ada, Ola i Aga Mini były u mnie w pierwszej turze 😉 Także póki co się zgadza.
Ja też chcę wykorzystać mojego wieczorem, ale on powiedział, że nie będzie wywoływaczem 😞 Pozostaną mi schody 😮 🙃 Ale jak widać u Miniaturki sex działa...


Ha ha ha ha ha to Ty jakąś wróżka jesteś 😁 😁, zobaczymy jak się dalej to wszystko potoczy.
Na Mini sexik dobrze działa ha ha ha , ja od dziś też koniecznie , regularnie będę się bzykać - może to pomoże 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach jaki miły dzień 🙂 Kurcze ja mam telefon tylko do Oli jak coś musze jeszcze do ktorejs sobie zapisac albo chociaz gg bo jak cos to Pawlowi powiem że ma z gg rozsylac wiadomosci hehe 🙂 ale moj nr gg podalam w profilu jak cos 🙂
Jestem ciekawa miny Kasi jak wstanie i zobaczy że Mini urodziła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja też nie mam żadnych objawów porodowych 😠 A juz bym chciała !!!!!!!!


Gosia ja tez bym tak za tydzien chciala rodzic ale wątpie bo też nie mam konkretnych objawów tylko skurcze i one tylko czasem są bolesne ale to już długo mam ... a tak do Świąt już bym była sprawna i mały już by był z nami ach pomarzyć moge ale znając moje szczęście to pewnie w Święta będę rodziła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Ach jaki miły dzień 🙂 Kurcze ja mam telefon tylko do Oli jak coś musze jeszcze do ktorejs sobie zapisac albo chociaz gg bo jak cos to Pawlowi powiem że ma z gg rozsylac wiadomosci hehe 🙂 ale moj nr gg podalam w profilu jak cos 🙂
Jestem ciekawa miny Kasi jak wstanie i zobaczy że Mini urodziła 🤪



Ha ha ha ha zrobi wielkie oczy i szeroko otworzy buzię ha ha ha , Sylwia Bardzo miły dzień 🤪, Oby w takim tępie wszystkie grudnióweczki się rozpakowywały ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ja też nie mam żadnych objawów porodowych 😠 A juz bym chciała !!!!!!!!


Gosia ja tez bym tak za tydzien chciala rodzic ale wątpie bo też nie mam konkretnych objawów tylko skurcze i one tylko czasem są bolesne ale to już długo mam ... a tak do Świąt już bym była sprawna i mały już by był z nami ach pomarzyć moge ale znając moje szczęście to pewnie w Święta będę rodziła 😞



Sylwuś do Świat jeszcze trrzy tygodnie, więc może już będziecie we trójkę 🙂 No ja mam termmin na 20 , a chciałabym też na Śwęta być dość sprawna i mieć już mała w domu. W piątek mam wizytę u gina i ogromną nadzieję ze to rozwarcie jest już większe i szyjki juz nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki!!!
Ale nowinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Pisałam z Agą Mini przed samym wyjazdem do szpitala na gg to biedna mówiła, że ją boli już i zmiana pozycji nie pomaga ani nic. Czop też w domu Jej nie odszedł ani wody. Także w szpitalu wszystko widać dość szybko się wszystko potoczyło 🙂 I Aga miałam bardzo szybko częste skurcze bo nawet co 5-6 minut a nie tak jak zawsze kobiety mają najpierw co 15 albo nawet 30 minut.
U mnie też się nic nie zapowiada na poród 🤨 Ale ja chce w Mikołajki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedna Ada ja pamiętam jak musiałam zostać z Ewcią dzień dłużej w szpitalu to jak płakałam i chciałam do domu. . .
No i nadal nikt nic nie wie na temat Agi co z tym krwawieniem. . .
U nas przepiękna zimowa pogoda, ale dziś raczej nie wyjdziemy na spacer bo Ewcia coś nam zaczeła kichać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...