Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosia teraz czas na Kropeczkę i myślę, że na Ciebie i Agatę 😁 Później reszta. Ale mam przeczucie, że Kafinka też urodziła albo jest w trakcie 🤪


Też mam takie wrażenie 🙂 Tylko nie mamy z nią żadnego kontaktu 🤔 Przede mną zgodnie z tabelką została Aga Kropek Kafinka i Agata 🤪 Jak w takim tempie będziemy rodzić to do połowy grudnia wszystkie już w domu z maluszkami będziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No w końcu ha ha 🤪 Też mi nic Ola nie odpisała bo akcję porodową miała 😜 Cieszę się bardzo!!! 🙂 No to teraz po dwie rodzimy tego samego dnia. Kropek się na jutro zgłasza - ktoś jeszcze chętny ? 😁 😉

Ja oczywiscie jestem chetna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosia teraz czas na Kropeczkę i myślę, że na Ciebie i Agatę 😁 Później reszta. Ale mam przeczucie, że Kafinka też urodziła albo jest w trakcie 🤪


Też mam takie wrażenie 🙂 Tylko nie mamy z nią żadnego kontaktu 🤔 Przede mną zgodnie z tabelką została Aga Kropek Kafinka i Agata 🤪 Jak w takim tempie będziemy rodzić to do połowy grudnia wszystkie już w domu z maluszkami będziemy 😁



Oj jak ja chce juz urodzić !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Hura!!! Tak jak myślałam 🙂 Ola juz po no to ruszamy dalej dziewczyny 🙃 cos mi sie wydaje że Kafinka tez albo juz po albo w trakcie tylko nikt do niej namiarow nie ma 🤢

No wlasnie nawet nie mam kontaktu z Kafinką , ale ja tez myślę ze ona rodzi albo urodziłą juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam wyniki: crp 12 norma do 10 więc chyba przeziebienie ustaje albo antybiotyk w szachu je trzyma, w moczu leukocyty i nabłonki płaskie podniesione ale to wina przeziebienia, w morfologfi ok tylko leukocyty i retikulocyty podniesione ale to też wina przeziebienia, więc w sumie poza przeziebieniem jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
mam wyniki: crp 12 norma do 10 więc chyba przeziebienie ustaje albo antybiotyk w szachu je trzyma, w moczu leukocyty i nabłonki płaskie podniesione ale to wina przeziebienia, w morfologfi ok tylko leukocyty i retikulocyty podniesione ale to też wina przeziebienia, więc w sumie poza przeziebieniem jest ok


To dobrze , nie ma sie o co martwić Agatka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉
Ale Ala duża się urodziła 😮 Musiała się biedulka namęczyć przy porodzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜

o to pulchniutki aniołek z tej Niny synowej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉
Ale Ala duża się urodziła 😮 Musiała się biedulka namęczyć przy porodzie 😞


Też myślałam o nowym wątku ale nie wiem jak to ładnie ująć 😉 Kasia nie nadąży uzupełniać tabelki hehe 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...