Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉
Ale Ala duża się urodziła 😮 Musiała się biedulka namęczyć przy porodzie 😞


Też myślałam o nowym wątku ale nie wiem jak to ładnie ująć 😉 Kasia nie nadąży uzupełniać tabelki hehe 😁 😜


Mhhhhh może coś w tym stylu: Nasza grudnióweczka jako trzecia urodziła dziś śliczną Aleksandrę waga i cm. ??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉
Ale Ala duża się urodziła 😮 Musiała się biedulka namęczyć przy porodzie 😞


Też myślałam o nowym wątku ale nie wiem jak to ładnie ująć 😉 Kasia nie nadąży uzupełniać tabelki hehe 😁 😜


Mhhhhh może coś w tym stylu: Nasza grudnióweczka jako trzecia urodziła dziś śliczną Aleksandrę waga i cm. ??????????

dodałabym wyczekaną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉

to trzeba Kasie wołać może ona będzie umiała, bardziej informatyczna niż my jest 🙃


No Kasia będzie miała teraz co uzupełniać hihihihi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉

to trzeba Kasie wołać może ona będzie umiała, bardziej informatyczna niż my jest 🙃


No dobra - chciałam tą przyjemność Ninie zostawić ale skoro my tylko jesteśmy na forum teraz to się poświęcę i wspólnymi siłami stworzymy nowy wątek ...już zaczynam bazgrolić ... a może jakieś pomysły ?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Nina pisała mi smsa od Oli, że mała wyszła o 15:03, waży 3890 kg i mierzy 54 cm. Ma długie czarne włoski a zdjęcie jak dostanie to nam pokaże 🙂 Ola trochę popękała ale przeżyła jakoś szycie i teraz jest wszystko oki 😉
P.S. Dobrze, że Nina o nas pamiętała bo my w takiej niewiedzy byśmy były zanim by nie zajrzała do nas wieczorem 😁 😉 😜

Nie wiem jak napisać nowy wątek, bo bysmy sie pochwalily ze nasza kolejna grudnioweczka urodziła 😉
Ale Ala duża się urodziła 😮 Musiała się biedulka namęczyć przy porodzie 😞


Też myślałam o nowym wątku ale nie wiem jak to ładnie ująć 😉 Kasia nie nadąży uzupełniać tabelki hehe 😁 😜


Mhhhhh może coś w tym stylu: Nasza grudnióweczka jako trzecia urodziła dziś śliczną Aleksandrę waga i cm. ??????????

dodałabym wyczekaną

No wspólnymi siłami i wątek gotowy tylko jak go stworzyć ??????????? Ja taka ciemna masa jestem - nie potrafie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc teraz czas na jakiegoś chłopca moze hehe 🙂 kurcze ja sie dzis nasprzatalam w tej łazience i teraz brzuch mi sie napina i twardy ciagle robi ale nic mnie nie boli wiec mam nadzieje , że nic sie nie bedzie u mnie działo chyba za chwile wezmę sobie ciepły prysznic i w wyrku poleniuchuje. Paweł powiedział, że dziś nie mogę rodzić bo na niego heineken w lodówce czeka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
No więc teraz czas na jakiegoś chłopca moze hehe 🙂 kurcze ja sie dzis nasprzatalam w tej łazience i teraz brzuch mi sie napina i twardy ciagle robi ale nic mnie nie boli wiec mam nadzieje , że nic sie nie bedzie u mnie działo chyba za chwile wezmę sobie ciepły prysznic i w wyrku poleniuchuje. Paweł powiedział, że dziś nie mogę rodzić bo na niego heineken w lodówce czeka hehe


No tak !! Na razie urodziła się Maja i Alicja oraz Sebastianek więc musi być jakaś równowaga ha ha 😁 Dużego wyboru nie mamy więc albo czas na Ciebie kochana, Ninę albo Agę 2010 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
No więc teraz czas na jakiegoś chłopca moze hehe 🙂 kurcze ja sie dzis nasprzatalam w tej łazience i teraz brzuch mi sie napina i twardy ciagle robi ale nic mnie nie boli wiec mam nadzieje , że nic sie nie bedzie u mnie działo chyba za chwile wezmę sobie ciepły prysznic i w wyrku poleniuchuje. Paweł powiedział, że dziś nie mogę rodzić bo na niego heineken w lodówce czeka hehe

Ta faceci i ich praktyczne podejście do życia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img689.imageshack.us/i/eczko8.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4198/eczko8.jpg[/IMG][/URL]

Znów nie widać dobrze kolorków przy tym świetle ale znacie tą pościel na pewno 🙂

ona jest ni9ebiesko rózowa z bocianami o taka: http://img571.imageshack.us/img571/1777/041wi.jpg ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wyrabiam z tym bólem pleców więc zmykam 🙂 No i czas na kolację 😉
Może mąż mi masaż zrobi bo mi obiecał 🤪 No ale nie martwcie się - nie będę wywoływać porodu bo przede mną w tabelce jeszcze trzy Panie więc się nie pcham w kolejke ! 🤪 😁 Postaram się jeszcze dzisiaj zajrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img689.imageshack.us/i/eczko8.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4198/eczko8.jpg[/IMG][/URL]

Znów nie widać dobrze kolorków przy tym świetle ale znacie tą pościel na pewno 🙂

ona jest ni9ebiesko rózowa z bocianami o taka: http://img571.imageshack.us/img571/1777/041wi.jpg ??


Kasia piękne łóżeczko 🙂 Ja jutro może ubiorę swoje bo te porody takie niespodziewane są he he he . Też fotke wstawie 😉
Smacznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...