Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuszki i mamuśki 🤪 🤪 🤪 🤪
U mnie nocka oczywiście świetna , całą noc przespałam . Obudziłam się okolo7:00. 😉
Czy jakaś mamcia rozpakowana ? Albo w trakcie rozpakowania????
Ja dziś mam cały dzień zajęty 😉 Mam do upieczenia trzy ciasta na przyjęcie weselne do brata Tomka, lekarza i do zrobienia obiad. Więc nie będę się nudziła 🤪 🤪.
Teraz popijam kawkę 🤪 I zaraz zaczynam wypieki 🤪 🤪 🤪 (uwielbiam piec ciasta ). Bede zaglądała do was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 😁 🙂
U mnie noc w porządku 🙂 Już myślałam, że przeczytam, że Aga rozpakowana, a tu fałszywy alarm. Mi się śniło, że byłam w szpitalu i powiedzieli, że wywołają mi poród dzisiaj, tj. 3.12.2010, a ja krzyczałam, że mi się data nie podoba i kiedy indziej chcę 😉 hahah ja już popadam w paranoję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki! Jednak wybraliśmy się w podróż, jechaliśmy długo bo 6,5godz ale droga nie najlepsza, podróż zniosłam dobrze, pod koniec już mnie brzuch zaczął boleć, ale ok 🙂 Mały dużo wariował po drodze i pęcherz mi molestował 🙂
Teraz idę spać choć na trochę bo na prawdę zmęczona jestem, bo nie spałam już dłłuuugo 😞
Zajrzę do was później, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, ja dziś dla odmiany spałam beznadziejnie, mam wrażenie, że w ogóle nie spałam, ale nie wiem dlaczego 😞. Aga - to jednak fałszywy alarm, musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Iwonka - czyli jednak pojechaliście...dobrze, że chociaż szczęśliwie dotarliście. Jako, że wczoraj mielismi gosci, ja wczoraj sprzatnelam, wiec dzis moze sie troche przejde, zrobie jakis obiad i poleniuchuje, bo niewyspana jestem. Milego dnia, bede zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja dopiero znowu wstałam, nie było was więc się polożyłam jeszcze a teraz jak niedobita mucha łaże, zatoki mnie napierdzielają i niby śpiąca jestem a nie śpiąca, kolejna noc masakra budze się w nocy bo spać nie moge i jednocześnie mi niedobrze, mam już dość
Mini składam reklamacje, wczoraj było wszystko na raz i nic dalej jestem 2w1
a co do ciast ciasta siostry anastazji są pyszne ale pracochłonne i mi osobiście w ciąży żadne ciastka nie wchodzą, niedobrze mi i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazlam cos, co moze Was zainteresowac, przynajmniej ta brzuchata czesc 😉 (przepraszam za brak polskich liter - cos mi klawiatura zastrajkowala 😠 )

http://emaluszki.pl/contests/submit/udzial/id=31

jest bardzo malo zdjec zgloszonych (dziwne), wiec dzialajcie! fajne nagrody sa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 dzis i ja pozno tu zagladam ale wczesniej nie moglam 😁 mam męża w domu dzis wiec pewnie mniej czasu tu spedze bo bedziemy sprzatac troche a on dalej chce remoncik robic. Widze wszystkie jeszcze spakowane czas dzis na kogos!!! 😉
Gosiu ja uwielbiam jesc ciasta hehe 🙂 ale piec tez lubie chociaz ostatnio mało piekłam moze masz jakis szybki łatwy przepis 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
aga_ta, Ty bidulko to przerąbane masz 🤢 a na początku ciąży tez wymiotowałaś, czy przynajmniej początek był dla Ciebie łaskawy...?

do 13-14 tyg leżalam w szpitalu albo w domu pod kroplówkami, schudłam 10 kg bo wszystko co jadłam lub piłam zwracałam, wypuszczali mnie jednego dnia a drugiego mąż mnie prawie wnosił na szpital bo nie miałam siły sama chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej laseczki 🙂 dzis i ja pozno tu zagladam ale wczesniej nie moglam 😁 mam męża w domu dzis wiec pewnie mniej czasu tu spedze bo bedziemy sprzatac troche a on dalej chce remoncik robic. Widze wszystkie jeszcze spakowane czas dzis na kogos!!! 😉
Gosiu ja uwielbiam jesc ciasta hehe 🙂 ale piec tez lubie chociaz ostatnio mało piekłam moze masz jakis szybki łatwy przepis 😆

Wy będziecie piec a ja bede przyjezdzać w odwiedziny na ciastko, a lubicie takie ciastko z herbatników, masy kajmakowej budyniu i bitej śmietanki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata ja bardzo lubie takie ciasto 🙂 jak sie okazuje to ja jednak nie mam sprzatania teraz pozniej bede musiala jak Pawel juz odgrodzi to co ma zamiar robic hehe teraz mam tylko troche naczyn do mycia i obiad do zrobienia ale poki co to na allegro sobie buszuje hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Zwierzęta gospodarstwa domowego 😁 😁 😁
Ja mam super humorek i nawet dobrze się czuję mimo chujowej nocy 🤨 Biodra i miednica tak mnie strasznie bolały, że syczałam z bólu przy każdym przewracaniu 🤔 😮 Dzisiaj fryzjer 😎 😎 U mnie mróz daje po tyłku i ślizgo na chodnikach bo byłam już z psem to wiem 😁 Ja też kocham piec ciasta, torty itp. no i jeszcze oczywiście 😁 Szkoda, że Aga się nie wypakowała coś czuję, że kolejna będzie Kafinka bo ma wywoływany w poniedziałek to już pewna data 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super że masz czas zagladac do nas 😁 Oli napewno jest ciezko kurcze ale ważne żeby małej sie poprawiło! Jak wroci to ciagle nowe zdjecia beda pewnie hehe
no a my brzuchy jeszcze olbrzymie mamy 🙂 ja sie boje jak ta skora sie wciagnie pozniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym zjadła sernik na szarym spodzie albo piernik przekładany dżemem i kremem karpatkowym mniam mniam 😁
Aguś pozdrów tam Ole i niech się trzyma. Już ma z górki zaraz Ale wypuszczą ze szpitala i będzie ją mieć tylko dla siebie 😉 Twoja Maja widać musi mieć na prawdę małą żółtaczkę, że na szczęście nie skierowali Was do szpitala 🙂 Maja to mały szaleniec jak Mamusia i dlatego w nocy daje o sobie znać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ale się wkórwiłam teraz!!!!!!!!! wczoraj była u mnie sąsiadka z córką a dzis patrze a w aparacie ani jednego zdięcia na karcie wszystko usunięte!!!! musiała mała gówniara grzebać i skasować bo aparat był przy komputerze! 😠 😠 😠 😠


ojjj, to sie wk..... naprawde mozna 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ale się wkórwiłam teraz!!!!!!!!! wczoraj była u mnie sąsiadka z córką a dzis patrze a w aparacie ani jednego zdięcia na karcie wszystko usunięte!!!! musiała mała gówniara grzebać i skasować bo aparat był przy komputerze! 😠 😠 😠 😠


ojjj, to sie wk..... naprawde mozna 😠 😠 😠


Wszystkie zdięcia dobrze że jakiś temu wypaliłam połowe na płyte ale dużo tam zostało! na szczęście część jest na nk ale co Z tymi co usunęła smarkula!!!! ach chyba bym ją dziś zamordowałą jak bym widziała!!! 😠 😠 😠


Krowa spokojnie bo niechcący jeszcze kogoś bodniesz rogiem 😁
A tak serio to bardzo nie ładnie. Dzieci są nauczone z domu że mogą dotykać wszystko co chcą a później robią takie szkody 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze że chociaz czesc mialas zrzuconych ale ja bym jej zwrocila uwage...
a teraz macie moj brzuchol 🙂

[URL=http://img819.imageshack.us/i/sam06250.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4910/sam06250.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...