Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahahaha 🤪 🙃 😁

ha ha a ta jak zwykle nie umie się wysłowić,no tak,płetwą walić w klawiature to ciężko troche 😁


o ty KROWO
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
AAAA Fokija ja nie odpisywałam bo mam lipe na kącie bo mi zakosili 10 zł na darmowe numery 🤪
ale jutro pakiet sms wykupie 🙂
bo będe musiała przez weekend mojego tyrac 😁 🤪


bedziesz mu wysyłać sex esy???:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja bratowa urodziła Nel waży 3300 i mierzy 51cm jest podobna do brata i ma czarne włoski oby dwie mają się super a Nelusia jest zdrowiutka 🙂 Mój Braciszek jest Tatą Boziu nie mogę w to uwierzyć !!! ale tak się cieszę !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪
Kasia gratuluję slicznej i zdrowiutkiej bratanicy Neli 🤪
U mnie cały dzien byla mama , teraz Tomek ja odwiózł i od razu odbierze Paulę z wycieczki bo już zajechali pod szkołę 🤪 🤪
Byłyśmy z mama w parku na spacerze porobiłyśmy sobie fotek trochę , jutro Wam wstawię cosik 🙂
A teraz idę zobaczyć ile i co napisałyście 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeeee malo naskrobałyście 🙂 I w dodatku nic moNdrego nie napisałyście hahahahaha
Kogut zjechał do kurnika to Kura nawet meldunku nie złożyła hahahahaha Zajmuje się grzebykiem koguta haha.
A Tarzan trochę lepiej , ale jeszcze nie jest zdrowy.
Moje dziecko już do domu wróciło 🤪.
No to ja idę do wyrka 😉 zajrzę do Was jutro 🤪
Aha Marta fajnie że wychodzisz sobie ze znajomymi 🙂. Ja mam za daleko , a autobusy już o tej porze nie jeżdzą u mnie na wsi haha.
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne 🙂 u mnie szkoda gadać 😞 mówię mu dzisiaj żeby mi dał na sandały dla dziecka, bo gorąco się zaczyna robić o on, że ma 40 zł w portfelu normalnie płakać mi się chce 🥴. Jak byśmy mieszkali w nowym to bym wpie……. tynk ze ścian, a dziecko bym nakarmiła suchym chlebem z wodą 😞 dobrze, że Majkę karmie cycem i że mieszkamy u teściów, ale nie wiem jak długo, bo dom jest wystawiony na sprzedaż, więc jak kupiec się znajdzie to fora ze dwora 🤨.
Dzieciaczki śliczne 😘
Martuś wszystkiego Najlepszego spełnienia marzeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 nadrobiłam Was, ale moje dziecko nie daje mi nic napisać, bo siedzi na kolanach i w szufladkę z klawiaturą kopie nogą 😜 🤪 🤪 łobuz jeden. i się wyrywa, także nie napiszę za wiele bo mnie trafi.
Pigi, gratuliję zostania ciocią 🙂 czekamy na fotki Nel i Julci także, Foka nie zapomnij 🙂
Maja i Ala to dwie słodkie wariatki 🙂 A Ali minka cudowna 🙂
Diler, czyli nie wprowadzacie się do domu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...