Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Maja dopiero zasnęła 🤨
Mój ma fioła,wg mnie nawet to że się stara,to i tak on nie da rady,zachowuje się jak staruszek któremu wszystko przeszkadza....
poza tym obraza majestatu bo chciało mu się...a ja powiedziałam nie,bo byłam czymś innym zajeta 😠


Mój miał wczoraj focha że nie chciałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja nie mam wielu maskotek, raczej skupiam sie na zabawkach edukacyjnych.
pare miskow i szmaciana lala z takich zwyklych narazie musi jej wystarczyc. 🙂
ide jedzenie zrobicbo M dzwonil, za niecala godz. bedzie w domu.
pewnie juz nie zajrze, wiec dobranoc, bawcie sie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Ja też dzwoniłam ale mój nie wie ile mu się jeszcze zejdzie 😞 No i to już jego 8 dzień pracy z rzędu, jutro idzie też 😞


moj pracuje tak duzo jak ma zlecenia. potem czasem kilka dni siedzi w domu. a czasem wraca normalnie z pracy - kolo 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko zaznaczam 😁 😁
Idę do wyra bo raniusio musze wstac bo Paula o 5:30 z domu wychodzi. Tomek ją zawiezie pod szkole i jada na wycieczkę 🙂 Iwonka chetnie bym cie odwiedzila gdybym byla we Wrocławiu 🤪 🤪
Dobranoc ANTY - SEXY. ja tam moge caaały czas banana meczyc a Tarzan jaki szczesliwy 🤪 🤪 🤪 pa 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/rozwoj-dziecka/zabawa-a-rozwoj/1213-zabawy-dla-rozwoju-niemowlecia.html

Ja też maskotek nie mam wiele, bardziej zabawki interaktywne kupuję 🙂
Idę się kąpać więc mówię DOBRANOC 🙂

P.S. Czita, zazdroszczę Ci tej ciągłej "chęci" 😁 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale naskrobalyscie! ja zaczelam wczesniej pisac, ale mi sie skasowalo 😠 Pawelek byl dzis bardzo marudny, spal malo i w ogole; ja wrocilam niedawno ze sklepu, jutro znow jedziemy do Mamy; co do roznych rzeczy, bo pewnie nie wszystko pamietam - mi pediatra powiedziala, ze po 5 miesiacu dodawac 1 lyzeczke kaszki do mleka/czegos innego, zeby przyswajac powoli gluten i zoltko gotowane od 6 miesiaca chyba - jak na piersi; Ale Alusia sliczna i ona drobna wyglada albo lozeczko duze, ale jak duzo zabawek 🙂 my na razie mamy pol takiego kosza z ikei zabawek i wystarczy 🙂 pewnie i tak na chrzciny dostanie. Ola - ja podziwiam chec zostania polozna, ja bym nie dala rady, nie na moje nerwy 🙂 ide spac, dobrej nocy ps. Gosia - wycieczka szkolna w takim wieku 😉 to sie rozne rzeczy moga dziac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala nie śpi w łóżeczku bo jeszcze mieści się w koszyczku koło naszego łóżka i śpi przy nas, ale za max dwa tygodnie musi już przejść do łóżeczka bo koszyczek już za mały się robi.
Co do zabawek to polecam Lamanze !! Są super i Ala je uwielbia !! 🙂 Ma dużo maskotek, ale też kupuje Jej zabawki interaktywne a najlepsze są w Mothercare tam praktycznie żadna nie jest bezsensowną przytulanką tylko ma coś edukacyjnego w sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Mrówka nie liczy się bo nic nie naskrobałaś! Pewnie budzik sobie ustawiłaś żeby tylko zameldowac sie i dalej spac 😠 😜 Marta Gabrysia dzielna dziewczynka napewno nie zapłacze nawet na szczepienie 😉 Czita ja tam też mojego ciagle mecze hehe a te anty-sexy to takie staruszki juz 😉 hehe nie żartuje dziewczyny ale szczerze po tylu latach a ja mam na mojego Pawla ciage chęć jak gowniarz heeh 🙂 A Ala ile ma zabawek 🤪 ja mam kilka maskotek, które Domiś dostał, ale narazie nie kupuje mmu za wiele zabawek bo się mało interesuje woli karuzele i mate, czasem popatrzy na kolejke jak jazdzi ... hehe A Aga 2010 jak Gosie straszy no na wycieczkach różne głupoty do głowy przychodziły 😜 No to chyba nadrobiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mysle ze z tym sexem jest roznie. zalezy od temperamentu,i od tego czy jest nam dobrze z tym partnerem.Ja tak jak Sylwia cały czs mam taka ochote na Tomka jak za pierwszym razem, i ja jestem zadowolona i on 🤪 Czesto jest tak ze w dzien gdy on jest w pracy to mam taka chec ze nie moge sie doczekac wieczora 😁 😁 Dzwonie do niego i mu opowiadam moje fantazje 😆 😁 😁 😁. Moze i to łózko sprawia ze jestesmy dlugo ze soba i jest nam dobrze pod kazym wzgledem.
Moja Paulinka pojechala juz o 5 30 wyjechala z domu, jeszcze nie dzwoniła do mnie. Eeeee tam na wycieczce nie beda robic strasznych bzdur. Ona jest grzeczna przy obcych 🤪i posłuszna.
Moja Olusia siedzi mi na kolanach i operuje myszka hahaha. w nocy raz mi wstala kolo 4 i do 6 spała jak co dzien.
No Pigi Alusia ma ogromne łózeczko lub ona jest malutka , bo moja tak w łózeczku nie polezy 😁 😁
Ja tez mam mało zabawek , mala ma swoje ulubione i na razie inne ja nie interesuja. Pigi A lusia słodziutka jak miód i podobna jest do Ciebie swinko 🤪
Mrowa jak samopoczucie twoje????Pkuj sie z Kajtkiem i do mnie przyjezdzaj mam wolny pokoj Pauli do piatku haha - poszalejemy 😜 😜 😜
no to czekam na nastepne spiochy az sie zamelduja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂
Kaya cos zwariowala, przebudzila sie kolo 00.00, ale ja poglaskalam po glowie i ok, potem przed 3 plakala, dalam mleko, i teraz tez juz nie spi, jeszcze nie jadla, ale lezy i gada do karuzeri i zabawek ktore ma poprzyczepianych,takich "do reki". zbzikowala normalnie, bo nie pamietam kiedy tak czesto mi sie budzila 😮 😮 😮 odzwyczailam sie od takiego wstawania i normalnie jestem NIEWYSPANA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to wrzucam kilka fotek 🙂
Dominik w poprzek łóżeczka :
[URL=http://img684.imageshack.us/i/sam1386y.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5037/sam1386y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


A to z dzisiejszego ranka jak siedzi na fotelu
[URL=http://img685.imageshack.us/i/sam1393.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6606/sam1393.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


i jak zasnal hehe

[URL=http://img200.imageshack.us/i/sam1399w.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8320/sam1399w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Mućka zgodzę się z Toba że Ty masz dwójkę maluszków i przez cały dzień one Cię wykańczają + do tego cieknace piersi = mega zmęczenie i sen. Nie wiem czy ja miałabym chęć gdybym miała dwoje maluchów.
Hahaha Dominiś jaki silny jest 😮, moja Ola nie usiądzie tak , zaraz się przewraca na biki lub w przód. Jeszcze nie na nią czas 🙂 Ale za to przestała trochę pluć 🤪 🤪 🤪 🤪 Jak jej sie przypomni albo tatuś popluje to ona zaraz zgapia i pluje 😁 😁
I nóżki Dominika 😁 😁 😁 wystające przez szczebelki hihihi.
Ja czekam az moja pani się obudzi i chcę iść na targ i musze do pediatry po recepte na mleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prasuje teraz laski, ale kompa mam w tym pokoju gdzie stoi deska do prasowania, wiec postaram sie na biezaco, bo potem nadganiac, to.....
Mini zgadzam sie, pamiatam jak to bylo jak mialam dwoje malych dzieci, seks to bylo cos o czym myslalo sie jak o spelnienie obowiazku, albo kombinowalam polozyc sie duuuuuzo wczesniej lub duuuuuzo pozniej od mojego owczesnego meza. kladlam glowe na poduszke i zasypialam. a przed tem bzykalismy sie jak kroliki wszedzie i zawsze ☺️ ja mialam dzieci rok po roku- dokladnie z 1,5 dnia roznica 😉
syna karmilam cycem, a corka zazdrosna po glowie go bila..... ojjjj to byly czasy... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Kasia nie wiedziałam że masz też syna 😮
no ja też po prostu marze tylko o spaniu,bo wiem że później znów będzie cyc,"mamo mao",cyc,noszenie,sprzątanie co 5 minut.... 🤢


jakbys obejrzala wszystkie zdjecia na nk, to bys wiedziala 😉
mam i dzis przylatuje juz raczej na stale, udalo mi sie go w koncu przekonac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Mini23 napisał(a):

Kasia nie wiedziałam że masz też syna 😮
no ja też po prostu marze tylko o spaniu,bo wiem że później znów będzie cyc,"mamo mao",cyc,noszenie,sprzątanie co 5 minut.... 🤢


jakbys obejrzala wszystkie zdjecia na nk, to bys wiedziala 😉
mam i dzis przylatuje juz raczej na stale, udalo mi sie go w koncu przekonac 🙂
a
a oglądałam wszystkie 😮 z wnuczkiem z córką a już wiem chyba było jedne z lotniska czy z kąś 😁


i jedno, gdzie byl podpis - z malym - na tle ladnego widoku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Moja Alusia ma bardzo duże łózeczku bo 140na70 i ono później przerabia się na normalne łózko bez szczebelek z zagłówkiem i z zanożnikiem bo jedną stronę boku łóżeczka można opuścić 😁
JA uwielbiam mojej Ali kupować zabawki i te interaktywne ale te zwykłe co tylko na półce ładnie wyglądają też haha 😁
U nas noc dobra Alusia tylko po 5 wstała bo się Jej pić chciało 🙂
Co do seksu to u mnie jest tak normalnie, umiarkowanie mamy ochotę oboje i jak jest tylko okazja to ją wykorzystujemy 🙂 Tylko teraz mam okres 😲 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo Ty Kasiu jestes zakupoholiczka 😁 i zobaczysz Alusia od Ciebie sie tego tez nauczy 😜
ja tez mam cotbed, ale nie jestem pewna rozmiarow, chyba dlugosci ma cos 170 w srodku a doliczajac te wszystkie okraglosci na zewnatrz ok 180 , a szerokosc taka sama - 70 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...