Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aga ja chodzę przeważnie na takie przeceny tym bardziej do tych drogich sklepów 😉 Po co płacić za bluzkę w sezonie 50 funtów jak później mogę ją kupić za 10 funtów 😉
Wiesz największe przeceny tzw. boxing day jest w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia- wtedy są wyprzedaże nawet o 90-95% i sklepy otwarte od 5 rano 😁 Wtedy to jest szaleństwo sklepowe !!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 Później fajne przeceny masz całe styczeń też się opłaca przylecieć. W lato promocji jest mało. Zawsze są promocje duże na zakończenie sezonu po lecie lub po zimie. Ale jestem pewna, że obojętnie kiedy byś nie przyleciała to byś dużo kupiła bo tu cały rokiem są tak na prawdę promocje chociaż nie tak wysokie i ogólnie ciuchy są tanie 🙂 A bilety to już trzeba polować na tanie bo teraz to już różnie bywa z tymi biletami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nina a może ty do mnie przyjedziesz 😁 A raczej przylecisz bo ostatnio w reklamie widziałam, że kury latają w końcu 😁 😁 😁
A tak serio to latem byśmy mogły się spotkać gdzieś po środku polski na cały dzień i wygadać się za wszystkie czasy !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak polecam styczeń 🙂 Wiadomo święta to jak się tutaj mieszka to od rana można wyruszyć na łowy, ale przylecieć po to żeby święta zmarnować dla zakupów to bezsens 🙂 Była teraz u mnie znajoma na tydzień właśnie na zakupy to wysłała do Polski dwa kartony ubrań każdy po 19 kg i jeszcze miała pełną walizkę 15 kg i 10 kg podręczną torbę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa no i najważniejsze najlepiej wybrać się tak aby być przez wekeend bo wtedy są targi używanymi rzeczami u mnie w mieście obok jest taki czteropiętrowy ja sama nigdy tam nie byłam, ale znajome mówią, że rzeczy z metkami za grosze można kupić 🙂 A takie targi są w każdym mieście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Tak polecam styczeń 🙂 Wiadomo święta to jak się tutaj mieszka to od rana można wyruszyć na łowy, ale przylecieć po to żeby święta zmarnować dla zakupów to bezsens 🙂 Była teraz u mnie znajoma na tydzień właśnie na zakupy to wysłała do Polski dwa kartony ubrań każdy po 19 kg i jeszcze miała pełną walizkę 15 kg i 10 kg podręczną torbę 😁


Oooo jaaaa musiała wdać majątek 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Tak polecam styczeń 🙂 Wiadomo święta to jak się tutaj mieszka to od rana można wyruszyć na łowy, ale przylecieć po to żeby święta zmarnować dla zakupów to bezsens 🙂 Była teraz u mnie znajoma na tydzień właśnie na zakupy to wysłała do Polski dwa kartony ubrań każdy po 19 kg i jeszcze miała pełną walizkę 15 kg i 10 kg podręczną torbę 😁


Oooo jaaaa musiała wdać majątek 🙃 🙃 🙃


boszeeeee, tyle nakupowala 😮 😮 😮

Alusia super wyglada, taka usmiechnieta "cala bezzebna buzia" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam 🙂 Foke podziwiac, ze chce byc polozna a nie smiac sie !!! 😜 ja tam podziwiam i powodzenia życze 🙂 My wtym roku pewnie nigdzie nie jedziemy na wakacje bo bedzie kasy za malo bo wkladamy wszytsko w remont ale ja wole wlozyc w tym roku i przyszly miec normalny niz ciagnac te remonty nie wiadomo ile jeszcze... Gratulacje dla cioci Oli 🙂 ok lece do mojego maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobałyście . Pogoda brzydka to siedzicie dupami na kompach hahahahaha
Foczka super że dzidzia juz na świat przyszła 🤪 Duża dziewczynka 🙂
Kurcze niedawno my się cieszyłyśmy z narodzin dzieci a teraz juz siadac zaczynaja i zaraz pyskować będą 😁 😁 😁
Kasiu Kayka bardzo fajowa dziewczynka , fajnie że bawi sie na macie . Moja za nic w swiecie nie polezy , zaraz krzyczy a za chwile płacze na macie.
No to ide zbierać siebie i Ole do kąpania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Alusia żeby Jej nie przechwalić, ale grzeczna bardzo już od kilku dni. Dzisiaj dużo spała, ale to pewnie dlatego, że noc miała niespokojną. Ma fazę na bawienie się stopami i ściąganie skarpetek haha 😁 Mi się robi pranie bo przebrałam pościel 🙂 Poza tym nudy 🤨 Mariusz w pracy na noc i znów ma od jutra 4 dni wolnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A może Majce odbija palma od siedzenia w domu ??? Moja jak podziebiona i siedzi w domu to też jest nieznosna.
A ja w niedziele mam rocznice komunni mojego chrzesniaka. Więc obiad z głowy 🤪 Mieliśmy jechać na działke bo pogode zapowiadaja fajną , ale chrzesniak.
Olusia już wykąpana i usypia , a my zajadamy lody 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
No i mojego M. nadal nie ma, pojechał na 5 rano i nadal nie wrócił 😞 Kajtek zasnął przed chwilą a ja... ja siedzę sama i tv oglądam.


mozemy sobie podac reke - moj M pojechal do pracy o 6 rano, dzwonilam do niego teraz, powiedzial, ze jeszcze mu zejdzie tak z 1,5 godz. i plus trzeba doliczyc ok 1 godz dojazdu...
ale ja sie juz przyzwyczilam, niech pracuje..... w koncu pracuje za nas dwoje 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój wyjeżdza po 6 i czasem wraca w nocy jak już śpię 😞 . Tyle że następny dzien ma wolny 🙂
Moja Ola spi ale jakoś niespokojnie, kręci się i postękuje 😞 Nie wiem czemu ???
Ja się odmeldowuje już.
Dobrej nocy , do rana 😉 😘 😘 😘
Tylko nie pisać mi tu za dużo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 Najpierw OPR za te 17 stron ha ha 😜
Ola, jeśli masz ciągoty do bycia położną to spróbować możesz, nie zaszkodzi. Ja też myślałam o tym po skończeniu mgr ale mi przeszło po moim porodzie ha ha 😁
Kasiak- pokój Kayka ma prześliczny a jeśli to jeszcze nie koniec to ja jestem już zazdrosna hehe. Bajkowo i ze smakiem- super i gratuluję pomysłu 🙂 Kayka jaki ładny dresik ma no no no! 😉
Pigi, a Alusia jaka śmieszka hihi, nawet na rączkach zakładeczki widać 😜 I chyba blondyna z niej, co? 😁 A co do podobieństwa to chyba trochę z mamy, trochę z taty choć bardziej do Ciebie 🙂
Co do planów to chcemy jechać nad morze na 4-5 dni do Ustki chyba (KOCHAM TO MIASTO!!) jakoś we wrześniu bo po sezonie i młoda będzie miała 9 miesięcy- mam nadzieję, że już nie na cycu! 😉 Najgorsze, ż:e nie mamy zbytnio czym jechać a to najgorsze, kasa jest ale brak transportu 🤔 Może coś się wymyśli do tej pory 🙂
Ola- gratuluję Chrześnicy Julci, jak ktoś znajomy czy z rodziny jest w ciąż lub urodzi to od razu na sentymenty bierze hehe- ach jakie cudowne wspomnienia 😉
A co do nieobecności mężów z uwagi na pracę to wszystko ma swoje dobre i złe strony- albo mniej czasu dla rodziny ale więcej kasy albo mało kasy i ich obecność...W sumie zależy od pracy bo niektórzy mało pracują a kasy w bród 😁 Mój jak tylko może to na nadgodziny chodzi a przydałyby się jeśli bym rzeczywiście na ten wychowawczy poszła 🙂
Moje dziecko śpi od 19:30 więc wstawiłam pranie i pozmywałam 🙂 Kolacji jeść nie mogę tak późno bo zauważyłam, że zaczynam tyć...No nic- choć herbatkę wypiję 😉 Na jutro obiad zrobiony a my na szczepienie 🤔 Ciekawe ile moja księżniczka waży 🙂 Oby była dzielna bo ja wyjdę z siebie i stanę obok jak będzie płakać 😞 A może nie poczuje jak ostatnio... 🙂 A pogoda to mnie tak dobija że hej- nie wiem jak mam dziecko ubierać dosłownie. No i jutro środek tygodnia a jak to się mówi: środa minie-tydzień zginie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak apropos to jaka kupa zabawek ściągnięta po lewej stronie haha Muszę znów półkę kupić 🤔
Mój Mariusz pracuje 4 dni po 12h i 4 dni wolnego i więcej na szczęście nie ma potrzeby aby pracował bo wypłata Jego jest wystarczająca. Wiadomo było by więcej to też by było jeszcze lepiej, ale jestem bardzo zadowolona z tego ile teraz zarabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to moja Alusia ma pałączek przyczepiony do wózka i tam jest Czita i Baban i Kółeczko!!! 😁
[URL=http://img831.imageshack.us/i/cimg1987g.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/563/cimg1987g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...