Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paździocha to od sąsiada Kiepskiego?? hahahaha 😁
Paździocha, parzycha... czego ja się na tym forum dowiaduję 😉 ja Was niczym nie zaskoczę 😉
Małpa, masz dwie wybredne panny 😁 Może Ola się chce odchudzać?? hahahha
Może devolaye sobie zrobię... albo zupę jarzynowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga Oliwka ma 3 latka, wiec jakos ja zachecaj do jedzenia wszystkiego. Tak bylo z Paula jak nie chciala to nie i teraz jest tragedia . Wiecznie jest problem z obiadami. sniadan nie jemy razem bo Paula zawsze je pozno albo bardzo rano i kanapki z pasztetem a my już patrzec na pasztet nie mozemy w puszcze bleeee.
Olka marudzi , ide z nia na dwor , bo malpiego rozumu dostaje 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze ale dzis sie rozpisalyscie 🙂 fotki są śliczne: Łukasz naprawde wyglada na starszego tak na pol roczku hehe, a mała Mini to juz od małego maniak komputerowy 🤪 no a Gosiu wy macie niedaleko działki fajne widoki i klimacik 😁 Nina jakis czas temu Dominik mi jedna noc tak wstawal co godzine 😮 ale minelo mu. No i wszystkiego najlepszego dla Majeczki i Olusi 🙂 ja dzis mam na obiad kluski ziemniaczane 🙂 no to lece bo mały mi klawiature oslini 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉
U mnie noc super 😁 Teraz Alusia na kolanach zjada mi palca hihi 🙂
Kura pomysł na interes do otworzenia w dużym mieście super, ale załatwianie pozwoleń by Cie raczej przerosło 🤨 No i tak kasa !!!! 😮
Ja nie wiem co na obiad zrobię 🙃 Umówiłam się ze znajomą i nie wiem czy się spotkamy bo pada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🙂 Kajtek dziś znowu marudny i pluje na potęgę mimo że ten okres miał już dawno za sobą a do tego gryzie wszystko, a najbardziej mi daje we znaki tym że się ciągle turla, nawet na kocu na dywanie nie poleży chwili, bo odwrócę wzrok a on już się na dywan przeturlał, chyba mu się to bardzo spodobało, bo nawet na rękach chciałby się kręcić 😁 teraz też leży na kocu na dywanie i się turla, mały nygus mój kochany 🙂 A co do tego jego marudzenia, to nie wiem co mu, niby chce jeść, je przez 5 sekund i płacz i zaraz znowu je i nic mu nie odpowiada, ciągle popłakuje a do tego ma katarek, ale taki słaby już drugi dzień ale żadnych innych objawów, chyba skoczymy dziś do lekarza, ale jak na razie to nie mogę się dodzwonić żeby sprawdzić czy nas ktoś przyjmie.
Mój M. śpi, ja też bym pospała bo poszłam spać po 2 a Kajtek już przed 6 pobudka 🙂 Niby zasnął po 10 ale na jakieś 15 minut, zdążyłam ledwie ziemniaki na obiad obrać a on już dawał znać o sobie 🙂
Dziś jeszcze na zakupy się wybieramy, a mąż jutro do pracy to zobaczymy czy się potem odezwę jeszcze, ale się postaram, miłego dnia życzę 🙂 No i wszystkiego najlepszego dla Olusi i Majusi 🙂 Nie pamiętam za bardzo co miałam wam napisać więc nadrobię, pa
A już wiem - Carlos to już taki duży kawaler że tylko patrzeć jak panny zacznie do domu przyprowadzać 🙂 Przystojniak 🙂
Gosia, wy widać że szczęśliwą rodzinką jesteście, ślicznie wszyscy wyglądacie 🙂 a Olusia to też mały łobuziak się robi 🙂
A Maja to komputerowiec prawdziwy rośnie, śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🤪 🤪
Ola spi na balkonie a ja posprzatałąm już i gotuję pomidorową z ryżem. Paula będzie nosem kręciła ale zje 🙂
Jesteśmy szczęśliwą rodzinką 🤪 🤪 🤪Zawsze staramy sie spełniac nasze życzenia i realizować pomysły. Nie zawsze wychodzi ale jak widać 10 lat jest super , a my z Tomkiem mamy wrażenie ze jakby to był poczatek naszego związku 🤪 🤪
Ide pranie rozwiesic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Widzę, że trochę naskrobałyście od rana 😜 To nadrabiam...
Co do spania to moja jak zasypia po 20 to budzi się raz na karmienie, budzi się różnie np. dziś przed 6 ale potem jeszcze idziemy spać i budzimy się 9-10 🤪 Także jest super 🙂 I teraz znów śpi mój kochany śpioszek- nie mogę więc narzekać 😜 😉
Mini, oj może mąż w końcu doceni Twoją pracę w domu po tym jak przejął Twoje obowiązki 🙂 Majeczka ma zainteresowania informatyczne po mamie 😁 🙂 🙂 Nina- fotki Carlosa widziałam ale skomentuje jeszcze raz- on jest Boski i taki słodziutki hihi- do schrupania 😜 Czapki ma świetne zwłaszcza ta czachą i mieczami 🙂 I bardzo ładnie ubierasz swojego kurczaczka 🤪 😁 🙂 P.S. Musiałam się trochę się podlizać bo jestem wazeliniarą ha ha. Czita- Wy jak takie małolaty- zakochańce wyglądacie 😜 Pozazdrościć hihi. Wszystkiego najlepszego dla naszych dziewczyn z okazji 5 miesięcy 🙂 Co do zup to moja ulubiona to też Kalafiorowa i w sumie Parzycha (pierwszy raz ta nazwę słyszę 😜) też uwielbiam ale najbardziej z włoską kapustą mniammmm 😁 Ale mi ochoty narobiłyście a ja mam rosół z wczoraj 😜 Nina- a cmentarz dla zwierząt to nie lada wyzwanie ale i kasę by mogło dużą zbić 🤪 Pigi super awatar! Alusia jaka grzeczna 🤪 🙂 A my na obiad wspomniany rosół, ziemniaczki z filetem z kurczaka, młoda gotowana kapusta, buraczki i szpinak 🙂 Lecę zjeść rosół. My na spacer po obiedzie bo Rafi do 14 w pracy a on chce z nami chodzić 😉 Miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyhey... miniatura my tez w domu bo Alicja ma kaszel okropny i u lekarza byłam i syrop ma takiniedobry ze pluje nim na potege... zab juz cały widac.... ale foty nie chce sobie skubaniutka dac zrobic.... a my cały czas remontujemy dlatego rzadko zagladam.... moja sie nauczyła i na reku moim mi pierdziochy robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 😁
Ja na obiadek mam frytki i udka z kurczaczka pieczone 😁
Ma zajrzeć znajoma na kawę a Maniu na noc do pracy. My dzisiaj nie wychodziłyśmy bo pada z przerwami i było by po spacerze jakbyśmy musiał się chować co jakiś czas po sklepach. Ala na folie na wózek, ale ja nie hahaha 😁 😁
Moja Alusia do spania to też aniołeczek bo zasypia przed 20 i wstaje około 7 rano i po południu też śpi nawet do 5 godzin a nie raz w ogóle, ale nie przeszkadza mi to bo jest bardzo grzeczna i bawi się całe dnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
.. 🙂

Kasiu ale się rozpisałaś hahahaha.

Moja jeszcze śpi 😮,wniosłam ją do domu bo z Paulinką chcemy iśc do miasta. Ale najpierw trzeba Olę nakarmić 😉

No Pauli tak smakowała zupa że dokładkę zrobiła hahahaha


chyba zgapie i też ugotuje sobie pomindolowom:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czita witaj w klubie zakupocholiczek 😁
Mi dzisiaj przyszła bluzka i balsam na solarium 🙂 A czekam jeszcze na 7 rzeczy z e-baya 🙂
Martusia Gabrysia to prawdziwy tłuścioszek nie ma co !!! Ledwo jej oczka widać 😜 Widać, że lubi zjeść 😁 😁 Dobrze, że dzieci z tej otyłości wyrastają jak idą już na nóżki. Taki był mój chrześniak a jak poszedł na nóżki to teraz super szczuplasek z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Gabrysia to pół mamusi pól tatusia,spojrzenie ma taty,ale oczy po mamie duże 😁
a właśnie dziewczyny wy zakładacie już maluchą buciki ze sztywną podeszwą??(gumową)
czy tylko te dla maluszków z mięciutką?? (tzn cieńką jakby kartonik)

Moja Alusia ma tylko mięciutki materiał pod spodem. A po co jeszcze usztywnienie- to bez sensu jak dziecko nie drepcze jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...