Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane 🤪 🤪 🤪 🤪
Wczoraj tak poprostu niespodziewanie się spakowaliśmy i pojechaliśmy na działkę 😁 😁 😁 😁
Super że pojechaliśmy, wczoraj pogoda dopisała ,Olusia do wieczora na dworze i była bardzo grzeczna 😆 🙃 😁 No a dziś ,pogoda wstrętna , ale wyrwałam sie z domu 🤪
Postaram sie nadrobić Was od wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,u mnie mój M. już lepiej, przeprosił, obiecał że już będzie nam więcej czasu poświęcał, nie będzie krzyczał itp. z tym pierwszym to nie bardzo mu wychodzi bo dziś znowu spał, potem to taki zamulony że nawet nie wiedział pewnie o czym mówię, a teraz już w pracy, no ale mnie przytula i nawet mi przed wyjściem kanapki zrobił i poszedł do sklepu i kupił duuużo słodyczy, więc zasługuje na pochwałę, ale nie za dużą żeby mu znowu do głowy nie uderzyło 🙂 A co do mojego planu to zamówiłam sobie komplet: gorset, stringi, pończochy i mam plan pokazać mu jaką ma zajebi.... żonę w weekend bo wtedy ma wolne. A co do sposobu ubierania to muszę na jakieś zakupy się udać, mam niby parę kiecek krótkich ale nie bardzo lubię w nich chodzić, tak jak wczoraj pisałam, luźne bluzki, dżinsy to tak, a inaczej to już się grubo czuję. Dziś ostatni dzień jedzenia słodyczy bo znowu mi waga skoczyła i czuję się jakaś taka ociężała, a apetyt mam taki jakbym rok nie jadła, ciągle jem i do tego mam na coś ochotę ale nie potrafię określić na co 😁
Kajtek zasypia w łóżeczku, marudny dziś też jakoś, niby głodny ale jeść nie chce a za 5 minut je, gryzie wszystko jak zawsze ale teraz to jeszcze przy tym gryzieniu marudzi, może go dziąsła swędzą aż tak, zobaczymy czy mu minie. Już wcześniej się przekręcał na brzuch, ale teraz nie chce mi wcale na plecach leżeć, ciągle się na brzuch przekręca, mało mi dziś nie spadł z łóżka mimo że go na rozłożonym pod samą ścianą położyłam i odsłaniałam rolety w tym samym pokoju, dosłownie na sekundę nie można go z oka spuścić. Nawet jak go spać kładę to on fik na brzuch i tak może leżeć i leżeć, a w foteliku to już dla niego nie fajnie, na macie też na brzuchu, mały nygus rośnie 😁 A co do siedzenia, to on by chciał żeby go też tylko sadzać, ale staram się tak dużo nie robić, a jak go posadzę to też się tak śmiesznie giba 🙂 Teraz już jakoś cicho w sypialni więc pewnie zasnął, zaraz zobaczę...
Ale się rozpisała, ale co tam i tak przeczytacie 😁
Kasia, my też planujemy rozkręcić własny interes, na razie próbujemy wybrać dobrą branże, badamy rynek tu u nas 🙂
Mi coś padły niektóre kanały w tv i nie mam np. tvnu, niewiem czemu, więc jak będziecie oglądać to napiszcie jak tam w X- factor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak szybciutko 🙂
Mrówa Ty jestes super "dupa" nie wstydz się siebie!!! Masz śliczną buzię i figurę. Jesteś wymarzona żoną 🙂
Mini pochwal męża - faceci uwielbiaja pochwały, ich to motywuje.
Kasia własna firma pochłania na początku kasę i czas , ale za raz jeśli wypali to się zwraca 🙂
Aga Pawełek uwielbia się kąpać, Aniołek z Twojego diabełka 🤪
Moja Olusia już kilka dni temu pierwszy raz sie obruciła 😁 Ale jakoś często tego nie robi.
Nie wiem co miałam napisać do Marty i Sylwi , zapomniałam ☺️ - wybaczcie.
Ja już nie zajrzę dziś . Więc dobranoc , spokojnej nocy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zapomniałam Wam napisać, że moja Ala dzisiaj jadła pierwszy raz rosołek a raczej rosołkową papkę haha z manny, piersi z kurczaka i marcheweczką. Miała dość duże kawałki ale i tak jadła aż się śmiała a jak Jej nie dawałam za długo łyżeczki z jedzonkiem to krzyczała na mnie, żeby Jej dać już papu hahaha 😁 😁
Ja nie wiem Mrówa gdzie Ty masz te kompleksy. Szczupła, młoda, ładna zero fałd gdziekolwiek bo niby na czym jak tam skóra i kości tylko. Masz śliczną figurę i buzie 😉
Oki ja też może zjem coś lekkiego i spadam spać moje Pszczółki 😁
DOBRANOC:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się i lecę spać bo pogoda mnie wykończyła dzisiaj 😜
Nie wiem Iwonka co Ty od siebie chcesz !- szczupła, zgrabna, ładna buzia i do tego przesympatyczna! 🙂 Powodzenia w realizacji planu 🙂 Co do własnego interesu to ja bym chciała żłobek otworzyć bo na nas są tylko 3 🤪 Ale ja chyba mało wierzę w swoje możliwości więc na myśleniu zostało ha ha. Moje dziecko już tydzień temu rosołek jadło tzn papkę także dzisiaj drugi raz 🙂 Zajada się, że hej 😁 Ale ja robię papkę z marchewki pietruszki i kurczaczka hihi. Wszystko ok więc robię jej co niedzielę jak tradycja nakazuje 😁 😜 😜 Gosia, super że wypad na działkę udany!- zawsze spontany są najlepsze 🤪 Sylwia a Ty jedz pij i korzystaj za mnie hehe i wypij następnym razem za tych co nie mogą 😁 😁 😁 No- to chyba tyle choć pewnie o kimś zapomniałam- też wybaczcie 😉 A ogólnie to Gabrysia dzisiaj całe popołudnie płakała, nie wiem co jej było, na wieczór dałam jej czopek a raczej mąż i śpi od 19:30 🙂 Pewnie te zęby...oby się szybko wybiły bo nie mogę patrzeć jak płacze 🤨 Dobranoc mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja druga 🙂 my tez nie spimy od 5.30, chociaz cala noc przespana, wiec nie wiem jak lepiej czy z 1 przerwa i do 6.30 czy tak 😉 Aga - dobrze, ze Wy lepiej, kurujcie sie; ja dzis jade do mamy, bo jest w somu, milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIęc trzecia 😉
U mnie tradycyjnie w nocy 1 karmienie i do 6:00 śpimy. Ani minuty dłużej jak w zegarku hahahahaha.
Mini jak byka pochwaliłaś to pewnie urósł 😁 😁 😁. No ale dobrze że on biegał przy tobie i dziewczynkach. Wie teraz jaka Ty jesteś wypoczęta siedząc w domu z dziećmi.
Mój Tarzan dziś w pracy , obrażona na mnie Paula do szkoły a my z Olą w domu i na spacer 🤪
Jak zrzucę fotki z aparatu to Wam jakąś podrzucę 😉
Martuś ja też nie wierzę w swoje siły io dorabiam i będę dorabiała całe życie mojrgo pracodwacę 😞 😠
Aga 2010 ja chyba wolę jak Ola raz mi się w nocy obudzi i śpi do 6 niż miała by wstawać jeszcze wcześniej, choć teraz to dobrze bo dłuższy dzień masz 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Ale tu od rana ruch heeh 🙂 Dominik spał mi dzis do 5 i teraz tez jeszcze podsypia. Wczoraj w ciagu dnia mi dużo spał i bałam się, że w nocy będzie gorzej, ale spał ładnie, chyba wczoraj ta pogoda go tak do spania nastroiła. No ale na szczęście dziś jest ładnie 😁 Co do własnych biznesów to życzę powodzenia dziewczyny, ja też będę chciał coś swojego za jakiś czas, ale teraz Paweł zakłada firmę więc musimy poczekać i sprawdzić czy się ruszy, ogólnie będzie robił meble te z drzwiami przesównymi, ale i do łazienki i jakieś zabudowy zreszta co ktos wymysli to zrobi (regały, biurka, stoliki nocne, szafki różne).
Mrówka nie pitol tu, Ty to piękna kobieta jesteś!!! Jak się patrzy na fotki to tylko pozazdrościć figury!!! No i ładna buźka 🙂 ja też raczej sportowy styl wole, a moj Paweł marzy o gorsecie i pończochach na pasie i chyba wkoncu sie za tym rozejrze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fotka z działaki, tzn ze spaceru nieopodal dzialaki.
Nad rzeką 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/rzeka.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8158/rzeka.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tu jeszcze jedno , niestety Ola spała w wózku.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/rzeka1.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3832/rzeka1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
I jeszcze jedno 🤪 Moja łobuzica 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/sam1033olkiuy.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4636/sam1033olkiuy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę kolejna myśli o własnym biznesie. Same bizneswoman na grudnióweczkach 😁 😁
No Sylwuś dla męża koniecznie sexy strój na wieczór 😉 Ja mam piękną czarna koszulkę która wszystko ukazuje hahahaha. Niestey często jej nie ubieram bo mamy szpiega w domu -Paula hahaha.
Ja też noszę spodnie. Nawet na wyjście i okazję kupuję eleganckie spodnie w kant . Mam krótkie , lekko za kolano i długie . Wszystkie w kant 😁 😁 😁 Nie lubię spódnic . A zresztą zle się w nich czuję 😞
A czemu Kura sama nie da zdjęć ??? Nie ma neta ??? Carlos zajefajny chłopaczek jest. I taki pogodny. A Maja już od małego zainteresowanie kompem - po mamusi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ladacznice 😁

To tak, Krowie wysyłałam zdjęcia, tak po prostu o 🙂 A kabla nie mam, muszę przesyłać na kartę pamięci, ale to za długa historia 😉 W każdym razie trwa to dłuuuugo 😁
Czita, zdjęcia cudowne 😁 A Twoja Małpka co ma za napis na ubranku?? 😁 Fajna ta chatka 🙂 czy cokolwiek to jest 🤪 🤪 A wy jak ładnie razem wyglądacie 🙂
Pigi ma nowy awatar - Alusia jest boska 😁

Moje dziecko pobiło rekord, budziło się co 1 godzinę 🤪 🤪 W internecie czytam, że to normalne na tym etapie rozwoju, tylko czemu inne dziecko z grudnia tak nie ma 🤪 🤨 🤨
A co do biznesów, to ja mam zajebisty pomysł na biznes, nie podam Wam pomysłu, wybaczcie. Ale to żaden sklep, ani restauracja. I najgorsze, że spory kawał ziemi do tego jest potrzebny... ale skąd tu kasę wziąć 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muuuuućka bo my zakochańce dwa jesteśmy 😁 😁 😁 😁 😁
Kura Olo dziękuje za życzenia 🤪. Kurcze to już 5 miesięcy 😲 O jaaaa jaka mam juz dużą młodszą córkę 🤪
MAJECZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂
Kura to ja nie wiedziała że to dzis 16 i że to dziś moje dziecko sie urodziło .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napis - Jestem mała biedroneczka haha. A to jest stary młyn który na środku już usiadł i tylko patrzec jak się zawali.
No Kura po Ci kawał ziemi na biznes ??? Chcesz kury hodować ????? I jajami handlować?
A kasę dostaje sie z urzędu dla bezrobotnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Muuuuućka bo my zakochańce dwa jesteśmy 😁 😁 😁 😁 😁
Kura Olo dziękuje za życzenia 🤪. Kurcze to już 5 miesięcy 😲 O jaaaa jaka mam juz dużą młodszą córkę 🤪
MAJECZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂
Kura to ja nie wiedziała że to dzis 16 i że to dziś moje dziecko sie urodziło .

No pięknie takich rzeczy nie wiedzieć 😁
ja za to wczoraj leże i mówie "hmmm 19 jest w czwartek??" a mój
-tak a bo co??
ja na to
- a nic tak sobie mysle...
a on mi
- a już wiem o co ci chodzi
a ja
- no o co??
a on
_ moja rata jest w czwartek 🤪
co za czubek!!! dopiero później jakl się nie odezwałąm powiedział,cholera rocznica 🤪

Hahaha ale jak pamięta że ratę trzeba zapłacić 😁 😁 😁 A to rocznica ślubu ??? Mućka musicie z bykiem to uczcić 😉
Błagam jaka zupę mam ugotować bo od rana nie wiem. Krupnik , ogórkowa i pomidorowa była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem, że się dostaje, ale to za mało... Nie mogę Wam powiedzieć, bo odgapicie i kasę zbijecie 😁
hahhahah Byk jest bardzo rozgarnięty 😁 Może coś wymyśli Ci na rocznicę 😁 może się miło zaskoczysz 😁
Czita, za dużo bananów i nawet nie wiesz jaki dzień jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krowa z Koronowa, a co to jest parzycha, bo ja, człowiek z MIASTA tego nie wiem 😁
Oj dobra, powiem Wam, moja strata . i tak mieszkamy w innych miastach, także nie zrobicie mi konkurencji. Biznes jaki chciałabym mieć i wiem, ze można na tym zbić gruubą kasę, to cmentarz dla zwierząt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Krowa z Koronowa, a co to jest parzycha, bo ja, człowiek z MIASTA tego nie wiem 😁
Oj dobra, powiem Wam, moja strata . i tak mieszkamy w innych miastach, także nie zrobicie mi konkurencji. Biznes jaki chciałabym mieć i wiem, ze można na tym zbić gruubą kasę, to cmentarz dla zwierząt 😁

U mnie jest w Warszawie cmentarz dla zwierzat. Kura na pewno by to wypaliło bo niektórzy ludzie kochaja zwierzęta bardziej niz własne dzieci .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
wy naprawde nie wiecie??
parzycha to zupa z kapusty,to tak robicie odwar taki jak do zwykłej zupy,
dodajecie marchewke w kostce lub plasterkach,
ziemniaczki w kostce
pietruszke,
a na koniec poszatkowaną kapuche 🙂
i pyyyyyyyyyycha 🙂

Ja bym taką zjadła chętnie ale moja Paula nie zje 😠. Ona nic nie chce jesc. I ja mam ogromny problem z objadami a nie chce mi sie gotować dwóch zup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...