Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A tutaj dowód na to, że Gabi czegokolwiek się złapie to chce się podnieść hehe- http://imageshack.us/photo/my-images/20/img2483qb.jpg/ i jeszcze dwie foty też znad jeziorka 🙂- http://imageshack.us/photo/my-images/812/img2486b.jpg/ , http://imageshack.us/photo/my-images/535/img2488hf.jpg/ A to ja : http://imageshack.us/photo/my-images/821/img2520i.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/546/img2532y.jpg/
Teraz to już na pewno dobranoc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na prawdę nie wiem Marta jak Ty to zrobiłaś, ale chce mieć tak płaski brzuch jak TY !!!!!!!!!! Mi nic nie pomaga 😞 Nadal jest dętka 😞 Rozstępy to będą do końca życia no ale ich przez bluzkę nie widać a koło od traktora wystaje 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HeJ 🙂 to chyba jestem dzis pierwsza 🤪 mały wlasnie zasnal na drzemke wiec mam chwile czasu. Pozniej jedziemy do miasta z Pawlem wiec pewnie dopiero po obiedzie wpadne.Marta Gabi jaki jaka siłaczka hehe no i ty wyglądasz świetnie! Ja miałam zamiar od wczoraj cwiczyc troszke ale na zamiarach sie skonczylo moze dzis rusze ta leniwa dupe 🤢 Cos mialam jeszcze napisac ale nie pamietam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej to ja druga 🙂 u nas noc super, bo jednak chyba z 1 przerwą lepiej, bo do 7 😉, a teraz P. zasypia na drzemkę. Aga - to Maja Ci tak z cyckiem w buzi zasypia? Mi P. nie 😉 ale za to ma juz takie silne dziasla, nie wiem czy mu zeby ida czy jak, ze jak mi zlapie sutek, to mozna zawyc z bolu 😮. Gabi fajniutka i Ty Martus super wygladasz. U nas dzis pochmurno na razie, ale od jutra ponoc ma byc slicznie. milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie , nie dalam rady wszystkiego nadrobic, ale z tego co teraz najbardziej pamietam :
Gabi super wyglada jak sie podciaga, widac na twarzy takie skupienie i wole walki 😁
Martusia, ty chudzino 😠 🙂
Kasia, ty tez nie masz co narzekac, rowniez wygladasz rewelacyjnie, wiec nie wiem co ty bys jeszcze chciala od swojego wygladu? 🙂
i pamietam, ze Mrowka tez ma jakies watpliwosci co do swojej osoby - zupelnie nie rozumiem dlaczego, taka sliczna 🙂
Aga Mini - ta foteczka jest naprawde super, w jakis programie ja zrobilas?
pamietam jeszcze zdjecia Pawelka z basenu - widac, ze swietnie sie bawil 😁
Kasiu, tez rozowy fotelik jest ladny, tylko mi nie chodzilo o mebelki dla malej, nie chce w jej pokoju zadnych mebli, zeby miala miejsce do zabawy a ten szezlag ma byc wlasnie tylko po to, zeby usiasc na chwile np. nakarmic mala albo polozyc na nim przewijak i przewinac ja tam, bo szafki calej z szufladami i przewijakiem tez nie chce w tym pokoju. stylem bedzie pasowac, bo lozeczko jest wlasnie takie powywijane i drzwi od zabudowy po obu stronach lozeczka tez M robi w podobnym stylu. szafy juz sa, ale jeszcze nie mial czasu na drzwi, ale za to mam juz uchwyty do drzwi, potem moze wam wrzuce, bo udalo mi sie idealnie je dobrac.
jedyne, do czego mam lekkie zastrzezenia, to wlasnie kolor, ale z drugiej strony tak sobie wczoraj pomysalam, ze wlasnie chyba dla przelamania tej slodkosci lawendowo- rozowej, to moze i pasowac. w koncu to ten lilac kolor bylby jakby poczatkiem i potem sie rozjasnie na lawende i roz, kolory z jednej gamy. i dopatrzylam sie ze mam tez ten kolor na dywaniku u malej w pokoju, wiec mam nadzieje ze nie bedzie zle. ufff... ale sie rozpisalam ☺️ M i ja bardzo lubimy zabawe w urzadzanie, a ze mieszkamy w tym domu 2 lata, wiec ostastnio nie mielismy co urzadzac i dlatego podchodzimy z wielkim zapalem do tego pokoju.
pamietam, ze wlasnie 2 lata temu jechalismy do sklepu np po olowki dla M a wracalismy np. z fotelem skorzanym bujano - obracanym i rozkladanym, bo sklep byl obok i weszlismy "tylko zobaczyc". teraz tez jezdzimy po sklepach i wyszukujemy rozne rzeczy... ☺️ przepraszam ze was zanudzam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , przyszłam sie przywitać 😉
Pózniej nadrobię , teraz gotuję Oli zupkę z ryżem 😉i indykiem 🤪, po czym koło 11 wyjdę na spacer z córcią. No i potem mam kuuupe prasowania i Paulinka jutro na wycieczke jedzie do Wrocławia na 3 dni , więc musze pomóc się spakować dziecku memu 🙂
Czytałam że od 5 miś, należ w malych ilościach wprowadzać żółtko jesli dziecko jest na modyfikowanym. Czy dajecie zółtko dzieciom ???
Dobra pozniej zajrzę . Miłego pochmurnego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Hej , przyszłam sie przywitać 😉
Pózniej nadrobię , teraz gotuję Oli zupkę z ryżem 😉i indykiem 🤪, po czym koło 11 wyjdę na spacer z córcią. No i potem mam kuuupe prasowania i Paulinka jutro na wycieczke jedzie do Wrocławia na 3 dni , więc musze pomóc się spakować dziecku memu 🙂
Czytałam że od 5 miś, należ w malych ilościach wprowadzać żółtko jesli dziecko jest na modyfikowanym. Czy dajecie zółtko dzieciom ???
Dobra pozniej zajrzę . Miłego pochmurnego dnia 😘


hey laseczki 🙂

ja daje małej żółteczkko 🙂
wiecie co szwagierko godzine temu pojechała rodzić... 🙂 to bedzie moja chrześniaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam bo nie było dużo .Po Paulince też mialam taki brzuch jak Marta, a teraz to już nic nie mówię 😞
Kasiu Kaya bedzie miała bajkowy pokój - ja chętnie bym w nim zamieszkała hahahahaha
Ola to trzymaj kciuki za szwagierkę i gratuluję chrześnicy 🤪 🤪 No ja dam Oli dziś żółtko. Foka a ile dajesz Ali tego żółtka ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Nadrobiłam bo nie było dużo .Po Paulince też mialam taki brzuch jak Marta, a teraz to już nic nie mówię 😞
Kasiu Kaya bedzie miała bajkowy pokój - ja chętnie bym w nim zamieszkała hahahahaha
Ola to trzymaj kciuki za szwagierkę i gratuluję chrześnicy 🤪 🤪 No ja dam Oli dziś żółtko. Foka a ile dajesz Ali tego żółtka ???


zaczęłam od połówki...
no no trzymam trzymam... czekamy na wieści od rodzącej... i zdjęcie dziewuszki JULCIA sie nazywac będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaasiaak napisał(a):
ale jak? surowe, ugotowane? to zoltko mialoby byc?
Kaya ma jeszcze chwile do 5 mcy, ale warto wiedziec.


pja ugotowane daje... bo sie salmonneli boje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Nie zapisywałam sobie, także pewnie kogoś ominę... wybaczcie 😉
Zacznę od szezlonga. Mi się on bardzo podoba, ale niestety muszę się zgodzić z Pigi, że nie pasuje wg mnie do pokoju dziecinnego.
Macie wszystkie w pierd** ode mnie 😜 Bo jak się na Was napatrzę, to potem mam doła, że mam taki wielki brzuch... I kolejna taka Marta wstawiła fotkę jak ma figurę jak modelka ( tylko te cyce to jak na modelkę wielkie 🤪 🤪 🙃 🙃 ) i się utwierdzam w przekonaniu, że tak wszystkie wyglądacie... i to jest dołujące... 😜 Nie lubię Was 😉 Ja ważę 6 kg mniej niż przed ciążą, a wyglądam grubiej.... bez komentarza.... No, ale wiem że w tym jest moja wina, bo nie ćwiczę i wpieprzam słodycze.... Taki leń ze mnie ech 😞
Gabrysia silna i spora dziewucha 😁
Kasiu, nie ma co żałować, że nie karmisz, trudno, zdarza się. Na pewno Ala nie dostaje mniej miłości od Ciebie, niż cycowe dzieci. My za to teraz mamy problemy, bo nasze dzieci nie chcą butli, nie możemy ich zostawić na dłużej pod opieką kogoś innego i jeszcze jak będą nas gryźć zębami to już w ogóle będzie odlot 😉 Zawsze są plusy i minusy 😁
Miniatura pewnie, daj do wywołania 😁 🙂
To czekamy na Julcię 😁 😁 uuuu taka mała kruszynka będzie 🙂 Kiedy nasze takie były?? 😮 😮 Wieki temu 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Foka, a czemu Ty nie odbierasz porodu?? 😮 😮 🤪 🤪


hahaha bo to ne mój dyżur...

wiecie co zastanawiam się czy nie iść do szkoły od wrzesnia na położną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
zdięcie zwykłe dałam na efekt ołówka 🙂
Kayki pokój mi się bardzo podoba 🙂
Ola dobrze że ja już dzieci nie planuje mieć bo bym posikała się ze śmiechu mając cie za położną 😁


juz nie przesadzaj.... dała bym rade wyciagnąć cielaczka już za dzieciaka widziałam jak z krowy cielaka wyciagają... zrobiła bym to zz zamknietymi oczkami moimi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
zdięcie zwykłe dałam na efekt ołówka 🙂
Kayki pokój mi się bardzo podoba 🙂
Ola dobrze że ja już dzieci nie planuje mieć bo bym posikała się ze śmiechu mając cie za położną 😁


juz nie przesadzaj.... dała bym rade wyciagnąć cielaczka już za dzieciaka widziałam jak z krowy cielaka wyciagają... zrobiła bym to zz zamknietymi oczkami moimi 😁

to ty się w oborze czy w oceanarium chowałaś?? 😮 😮 😁


buaaaaaaaa 🤪 🤪 😁 😁 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...