Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
zdięcie zwykłe dałam na efekt ołówka 🙂
Kayki pokój mi się bardzo podoba 🙂
Ola dobrze że ja już dzieci nie planuje mieć bo bym posikała się ze śmiechu mając cie za położną 😁


juz nie przesadzaj.... dała bym rade wyciagnąć cielaczka już za dzieciaka widziałam jak z krowy cielaka wyciagają... zrobiła bym to zz zamknietymi oczkami moimi 😁

to ty się w oborze czy w oceanarium chowałaś?? 😮 😮 😁



ja w oborze gdie też oceanarium było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
zdięcie zwykłe dałam na efekt ołówka 🙂
Kayki pokój mi się bardzo podoba 🙂
Ola dobrze że ja już dzieci nie planuje mieć bo bym posikała się ze śmiechu mając cie za położną 😁


juz nie przesadzaj.... dała bym rade wyciagnąć cielaczka już za dzieciaka widziałam jak z krowy cielaka wyciagają... zrobiła bym to zz zamknietymi oczkami moimi 😁

to ty się w oborze czy w oceanarium chowałaś?? 😮 😮 😁



ja w oborze gdie też oceanarium było 😁

ooooooooooooooo w takim mnie jeszcze nie było,ale ty znasz tylko dzikie krowy - te wieśniary co gaci i staników nie noszą 😁


właŚNIE NIE WŁASNIE NOSIŁY:p I TO JAKE 😮 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra jestem 🙂
Nadrobiłam 😁
Ja widziałam od początku, że dziecko na butli nie musi być mnie kochane od dzidzi na cycu 😉 Na szczęście nic takiego do głowy mi nie przychodziło. Kocham Alusie bardzo. Na początku świeżo po porodzie bałam się kilku rzeczy i miałam głupie myśli, że między Alą a mną nie ma więzi, ale już dawno te myśli odeszły w niepamięć 😉
Pokój Kayi robi się coraz piękniejszy. No właśnie Kasiu pisałam później, że zauważyłam, że ta kanapa dla dzieci jest a nie dorosłych. Tamta sofa co ty wysłałaś fotkę piękna jest i sama bym sobie taką wstawiła, ale raczej do mojej sypialni 😉 Chociaż w tak pięknym pokoiku jak ma Kaya wszystko na pewno będzie pasować i ślicznie wyglądać 😉
U dentysty wszystko trwało chwilkę bo tylko zakładała mi teraz orginalną licówkę bo tamta była tym czasowa 🙂 No i dostałam antybiotyk bo mnie dziąsło boli koło dolnej prawej ósemki i okazało się, że jest infekcja bo ósemka się przebija do końca. Jak antybiotyk nie pomoże to będę musiała chirurgicznie pozbyć się tej ósemki 😮
A tak poza tym Ala dzisiaj w nocy była jakaś niespokojna i przez sen popłakiwała i szukała smoczka przez sen i się budziłam do Niej co chwile, żeby dać smoczka albo pogłaskać żeby mnie czuła i wtedy zasypiała spokojnie spowrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
ja bylam w miescie a teraz koncze robic obiad, Dominik śpi. Nadrobiłam Was ale nie chce mi sie nawet nic pisac kurcze ta pogoda mnie dobija juz najlepiej bym przespala caly dzien 🤢 zajrze pewnie pozniej


Sylwia Dominik zwedził Alicji fotelkik wibrujący z fiszera... hmmm małay złodziej też kocha tą kurkę??? bo moja sie d niej aż trzesie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Foka chce zostać położną ????? Hahahaha jakoś sobie jej nie wyobrażam 😁 😁 😁
A zresztą aby zostać położną trzeba mieć szkołę pielęgniarską 😞 A Foka takiej nie masz - nigdy nie chwaliłaś sie że jesteś pigułą 😉


panCZita!!! nie wkurzaj mnie!!! bo ci babany zabiore!!!
mówiłam że idę na taką szkołę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jesteście szurniete troche powagi proszę!!!!

foka zimno nam to chociaż się ciepłymi słowami dogrzewamy,ty masz futro to nas nie rozumiesz 😞
bo ty wyższa sfera,ja i świnia mamy gołą skóre,a kura to pióra jejj wyrosły z żalu 😞
a czita,to taka bida że futra na dupe jej nie starczyło 😁 🤪


Przecie my nie jesteśmy szurnięte - my MOnDRE tylko inaczej hahahaha.
A futra na dupie nie mam bo wygryzłam jak pchły miałam 😁 😁 😁 😁 A teraz nie chce odrosnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Foka chce zostać położną ????? Hahahaha jakoś sobie jej nie wyobrażam 😁 😁 😁
A zresztą aby zostać położną trzeba mieć szkołę pielęgniarską 😞 A Foka takiej nie masz - nigdy nie chwaliłaś sie że jesteś pigułą 😉


panCZita!!! nie wkurzaj mnie!!! bo ci babany zabiore!!!
mówiłam że idę na taką szkołę !!!


Ooooo od bananów to z daleka !!!!!!!!!!! Banany dla małpy są 🤪 Ty zajmij sie rybami zdechłymi hahahahaha.
A tak serio to naprawdę chciałabyś zostać połozną ?????? Odbierać porody???? Patrzeć jak prują się pipochy ??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ola Dominik tez ta kure meczy, ja mam fotelik po corce kuzynki jak sie maly urodzil to mi pozyczyla hehe ale ciekawe czy go oddam bo młody tak szarpie te zabawki, że się z Pawłem śmiejemy że będziemy musieli nowy odkupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
A ile szycia by było po takiej foczej płetwie haahahha
Ja spadam gUpolki , jedziemy do mojej mamy 😉pa
😘
Foka nie odpisuje - obraziła się 🤢


sie nie obraziłam 🙂 tylko mam poród szwagierki na bierzonco telefony odbieram 🙂

już ma bóle i skurcze ale parte jeszcze nie i wody jej odeszły przed chwilą a mała duża niby bo koło 3800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...