Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nadrobiłam 🙂 była u mnie mama wiec nie zagladałam a teraz tez prasuje żeby nie mieć zaległości 😁 Ja Dominika tak ogólnie nie sadzam posadziłam do zdjecia i zdziwilam sie że tak ładnie się trzymał ani na boki nie chwial 🤪 ja sadzam go sobie na kolanach jedynie tzn on sam sobie siada hehe 🙂 Mini masz racje my się nie porownujemy bo ty masz dwójke malych dzieci wiec dodatkowo wiecej pracy, pogadamy za jakies dwa lata hehe pewnie tez juz nie bede miala checi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja swojej dałam aż czopek na uspokojenie Vibracol bo pani pediatra mi go poleciła jak była prywatnie u mnie w domu i to jest taki czopek na stany lękowe i niepokoju dziecka. Teraz po nim zasnęła. Nawet gorączkę Jej mierzyłam już bo myślałam, że może choróbsko jakieś Ją bierze, ale temp. w normie. Myślę, że to po prostu taki dzień ma i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja za swoją Alusią nie byłam na spacerze chyba z 3 dni po pada 🤔 🤨 Tylko co okna otwieram na moment jak przestaje lać deszcz. Położyłam się i myślałam, że przysnę, ale już nie mogę zasnąć chociaż na godzinkę mimo, że głowa mnie boli. Był listonosz i chuj znów zostawił awizo mimo, że nic dużego nie zamawiałam !! Leniwy angol nie chce mu się paczek nosić przy sobie i zostawia awiza a ja muszę aż dwoma autobusami jechać na pocztę i jeszcze dojść kawał drogi !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze tutaj pewnie przyszło kilka rzeczy na raz a jak jest kilka paczek do jednej osoby to oni związują je zwykłą gumka recepturką a debil już nie wie, że gumkę można zdjąć i paczki pojedynczo wrzucić przez otwór do korytarza 🤔 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widać że majeczka to dziecko bydła domowego jest hahahaha. Nóżki w łatki mniam.
Słodka jest 😉
A Alusia jest grzeczna i czasem musi dać o sobie znać haha. Pigi mała ma pewnie kiepski dzień i dlatego marudzi. A moja idzie się kąpać bo juz tez marudzi .
Pigi czy ta twoja mała kruszyna potrafi tyle zjeść ????? Moja nigdy tyle nie zjadła. Jak 160 zje to juz jest dziwne hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka slodko wyglada w te latki 😘 🤪
ja zaraz na lotnistko bede smigac, wlasnie sprawdzalam i samolot ma opoznienie, bedzie ok. 20. wiec jeszcze mam 30 min, bo przeciez jeszcze odprawa, bagaze... 🙂

Kaya najwiecej je 180, wiecej - nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki. Nie pisałam bo dałam mężowi laptopa do pracy, mimo iż nie zasłużył i jakbym była zołza to bym powiedziała że nie dam. A rano, no cóż, była kłótnia, już nawet nie chce mi się tłumaczyć o co, ale wina leży tylko i wyłącznie po jego stronie i mimo iż potem przepraszał, próbował całować i przytulał to ja nie mam zamiaru mu wybaczyć, bo mnie poniżył i skrzywdził i tym co zrobił i tym co powiedział. Wrócił z pracy i poszedł spać, a ja jestem taka zła że zjadłam 2 dokładki obiadu 😞 A wczoraj dostałam od niego koszulkę nocną z koronki i stringi i było fajnie, do 4 rano, teraz może się udławić tą koszulką. Dziś też mi gorset i reszta przyszła, ale nawet go nie ukrywam, nie będzie żadnego planu, nie będę mu frajdy sprawiać, za to jak mnie potraktował, tymi rzeczami też się może udławić. Kocham go ale nie wybaczę mu nigdy.
Kajtek też już zasnął, on też ma jakieś gorsze dni, mało je, znowu okropnie się ślini... chyba dziąsła go swędzą. I nie chce wcale już leżeć, tylko na rękach, albo by siedział.
Spałam dziś trzy godziny, ale z tej złości we mnie nawet nie chce mi się spać, a jak widzę że mąż śpi w łóżku to już w ogóle nie chce mi się tam kłaść 😞
Ale już nie będę wam smęcić. Zmieniam temat.
Dominik to super chłopak i jak ładnie siedzi, a te nóżki wystające z łóżeczka... jak bym Kajtka widziała: 🙂
A Maja też super dziewczynka, widać że córka krowy 😁 fajniusia 🙂
Gosia, bardzo chętnie bym do ciebie pojechała, ale może kiedy indziej. A tak w sumie to mogły byśmy się kiedyś spotkać, ja od rodziców to mam godzinkę pewnie do ciebie, a w Wawie to często jestem 🙂
Pigi, Kajtek też ma masę zabawek, maskotek, grzechotek, grających i różniastych 🙂 Najwięcej to moja mama mu przesyła 🙂
Zapomniałam co miałam więcej napisać... skleroza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem, bylismy prawie caly dzien u mojej Mamy; P. dzis mniej marudny, cale szczescie...chyba go swedza dziaselka, bo mam wrazenie czasem jakby chcia np zabawek pozrec 🙂 Ale Dominiki fajnei lezy w lozeczku i te nozki 🙂 Kasia - super awatarz Alusia i lalka 😁 Kaasia - a ile lat ma Twoj syn? i bedzie sie uczyl/pracowal w Anglii? Iwonka - mam nadzieje, ze sie jakos Wam ulozy! A Majusia to rosnie etz jak na drozdzach 🙂 uciekam, dobrej nocy jakbym nie zagladala, acha Martusia - jak Gabi na szczepieniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Mini, wolałabym nie opowiadać bo to na prawdę dla mnie upokarzające a tylko my dwoje wiemy o co chodzi, sorki.A najgorsze że on myśli że ja mu znowu wybaczę a ja nie mam zamiaru. A do tego wypominał mi wydarzenia z przyszłości o których tylko on wiedział, a były to dla mnie straszne przeżycia i już nigdy o nich nie zapomnę, po prostu mnie poniżał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Wiesz Mini, wolałabym nie opowiadać bo to na prawdę dla mnie upokarzające a tylko my dwoje wiemy o co chodzi, sorki.A najgorsze że on myśli że ja mu znowu wybaczę a ja nie mam zamiaru. A do tego wypominał mi wydarzenia z przyszłości o których tylko on wiedział, a były to dla mnie straszne przeżycia i już nigdy o nich nie zapomnę, po prostu mnie poniżał 😞

Jestem i ja 🤪
Oj Mrówa biedulko Ci Faceci to dranie 😞 Ech, a najbardziej mnie wkórza to że oni nie potrafia docenic dobrej żony 😠 😠. Iwonka ja wiem że jest Ci ciężko i przykro i na pewno te słowa bardzo Cię zabolały , ale postaraj się nie przejmować tym bardzo aby Kajtuś nie wyczuł twojego żalu. Moim zdaniem powinnaś go ukarać ale nie wiem jak . Nie wiem co mu sprawi przykrość , może Ty przez dłuższy czas smutna i udawająca przygnębienie ( choć pewnie nie musisz udawać bo jesteś na maxa przygnębiona) Nie wiem czym Iwonka. A ile czasu jesteście razem a ile po ślubie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...