Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, dzis na spotkaniu Klubu Mam było o zrządzaniu czasem i mi wychodzi, ze internet i mail jest moim pożeraczem czasu ☺️ więc mam zamiar się trochę ograniczać, więc krótko 🙂 zdrówka dla Łukaszka i Iwonki! moje dziecko już spi, padł, ale pewnie znó wstanie o 5 😞 milego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka tak to jest taka jakby podkowa w środku w materiale jest pompowane koło coś na styl koła do pływania, pod spodem materiał jako siedzisko no i to co widać czyli zabawki i taki jakby blat 🙂 Ali to się spodobało 😁 Ale jeszcze nie jest na tyle sztywna aby w tym długo usiedzieć hihi 😉
Co do spadku no to wiadomo, że Ty w imieniu Łukaszka się zrzekniesz tego spadku no a później jak Twoja babcia tak chciała ten majątek to niech go bierze razem z długami i wtedy zobaczymy czy już tak będzie się jej podobał.
Aguś ja tez dużo przy kompie siedzę, ale co innego tu robić jak za oknem pada a Alusia sama się potrafi zabawić w łóżeczku lub innych swoich akcesoriach do zabawy 😉 Teraz marudzi bo to już niedługo spanie na noc, ale najpierw kąpiel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kuro Ty się masz z tą babcią i spadkiem 😞 Niestety nic nie doradzę bo nie mam o tym pojęcia 😞
Hahahaha Alusia jakie ogromne oczęta zrbiła 😁 😁 😁 A zabawka bardzo fajna - pomysłowa 🙂 🙂
Moja Ola marudzi jakoś dziś od popołudnia 😞.
Teraz jest wykąpana i też jęczy trochę.
A co do kopma to prawda . Internet t 😜o zjadacz czasu. Ja nie wiem co to będzie jak do pracy wrócę, kiedy ja znajdę czas na brzuszek 😞 😞 😞 Oj ciężko będzie .
No dobra zmykam bo moja lalka stęka . Jeśli już nie zajrzę to dobrej nocki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafinka fajna chatka hihi a tak serio to ładny dom 😉 I bardzo duży jak dla mnie to ja wolałabym mniejszy taki max do 120m2 nawet swojego czasu jak chcieliśmy się budować to prospekty szukaliśmy o tych wymiarach mieliśmy już nawet jeden upatrzony ale teraz dziękuję Bogu, że się nie zdecydowaliśmy na tą budowę bo zmarnowalibyśmy pewnie całe zdrowie przy budowie na odległość 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dom teściów ja mieszkam na samym dole, ale nie ma foki nie wiem, czemu było posprzątane. 😁
Oj na pewno ciężko byłoby dopilnować budowy na odległość no chyba, że miałabyś kogoś zaufanego, ale to nie to samo, bo pewne decyzje trzeba podjąć osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 🙂 Mi internet też dużo czasu zajmuje więc krótko.... 😉
Wiecie jaką mi niespodziankę zrobiła dzisiaj moja córcia??- Siedzi sobie we wózku i coś tam sobie z nią rozmawiam i chciałam sięgnąć po coś do torby z tyłu wózka więc to były sekundy- wracam z powrotem a ona...SIEDZI 🤪 🤪 🤪 Nie wiem jak ona to zrobiła ale to był najcudowniejszy prezent na dzień Matki. Co prawda tylko raz jej się to udało ale jak byłam zaskoczona to masakra! 🙃 🙂 🙂 🙂 Dostałam wypłatę więc kupiłam 3 paczki pampersów czyli 120 sztuk- myślicie że starczy na miesiąc?? Deserków kupiłam 7 bo Gabi z reguły jeden na dwa dni je więc do 10- tego czyli wypłaty Rafała starczy 🙂 I kupiłam jogurciki bo są po 6 miesiącu więc spróbujemy tego wynalazku 😉 Wynalazek bo 4 sztuki kosztują 8,99 zł 🤪 😁 😁 Mąż poszedł grać z moim kuzynem w piłkę a ja siedzę i oglądam film na Polsacie 🙂 Mini- super, że jesteś w końcu 🙂 🙂 🙂 Ciekawe jak Łukaszek 🤔 Ja Wam mówię że ta gorączka to na ząbek hehe 😜 Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hahaha, ale Oliwce lodzik smakował 😁

dobrze że wszędzie nosze przenośne malutkie pudełeczko chusteczek 🙂 kiedyś było właśnie w dodatku do huggesó takie czerwone cieńkie 🙂 tam wejdzie z 30 tych mokrych chyba 🙂

Chciałabym kupić właśnie takie pudełeczko, ale nigdzie nie mogę znaleźć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafinka patrzyłam na ebay-u ale nie ma takich pudełeczek niestety 🤔
Ty Krowa a co Ty ze szczudłami się puściłaś, że Oliwkcia ma długie nóżki bo Krasule to mają krótkie nóżki jak u kaczuszki za to wymiona długie 😁 😁 😁
A pisałam z bramki bo nie doładowuje konta bo będę mieć nową kartę z numerem chyba jutro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kafinka patrzyłam na ebay-u ale nie ma takich pudełeczek niestety 🤔
Ty Krowa a co Ty ze szczudłami się puściłaś, że Oliwkcia ma długie nóżki bo Krasule to mają krótkie nóżki jak u kaczuszki za to wymiona długie 😁 😁 😁
A pisałam z bramki bo nie doładowuje konta bo będę mieć nową kartę z numerem chyba jutro 😜

Na allegro też nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...