Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Melduję się a więcej napiszę jutro bo padam z nóg. Dobranoc kobietki 🙂
A co do palenia to ja paliłam 10 lat i pomimo iż ponad rok nie palę to ciągnie mnie cholernie zwłaszcza jak wypiję pół Reddsa albo jak jestem wkur*** na mojego ha ha 😁
Odlatuję... 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie latawice sie znalazly 🤪
Aga, zrobie ci jutro zdjecie jak ta klamra wyglada. to wlasnie ma byc dyza futryna, zeby bylo o co zahaczyc
dobranoc 😘
wlasnie skonczylam ogladac fajny film. o kobiecie i facecie, ktorzy mieli wspolnych przyjaciol. przyjaciele zgineli w wypadku i w testamencie zyczyli sobie, zeby wlasnie oni oboje zaopioekowali sie ich coreczka (ok roczek miala). para nie znosila sie, ale musieli podjac wyzwanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne 🤪
Jestem pierwsza 😉
U mnie dzis wreszcie słońce świeci 🤪
I moja Paula znowu wczoraj przeskrobała u babci. Babcia kazała jejw rócić do domu o 20:30 a ona o 21 sobie wróciła i jeszcze musiałam po nią dzwonić ach . Ja juz nie wiem jak do niej mówić 😞 Ona nic nie rozumie 😠Jednym uchem wpuszcza a drugim wypuszcza. Powinnam jej zlać dupsko pachem 😠 😠 😠. Może by wreszcie zaczęła myśleć.
Dobra nie zanudzam Was.
Miłej niedzieli ŚPIOCHY 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Miałam problem z kontem, hasło mi musieli przysłać ale ciągle nie chciało zalogować, tak kilka razy przysyłali i nic, dziś też za 5 razem dopiero się udało zalogować. Kajtek ma drzemkę, a ja jestem niewyspana strasznie, wczoraj tak wstępnie skończyliśmy Kajtka pokój robić (kilka szczegółów zostało)wieczorem dam zdjęcia, no i tam spał, ale ja poszłam ok 2 spać a on po 22 a przed 5 wyspany i jak mnie nie widział to zaraz płacz i nie chciał się tam sam bawić, więc mam pospane. W sypialni bawił się w łóżeczku z godzinę zawsze, potem ze mną na łóżku, a tam nie i już. A teraz panowie śpią w sypialni na łóżku i tak się porozkładali że łoże małżeńskie za małe i ja koczuje w salonie 🙂
A Kajtek musi się pewnie przyzwyczaić do nowego miejsca i tyle. Niestety na razie musi u niego komputer stacjonarny stać bo nam jeszcze biurko nie przyszło, a nie używaliśmy go i stał w pudłach no ale trzeba było w końcu zrobić porządek. A pokój ma taki nie dla typowo malutkiego dziecka ale tak już też na później, teraz to i tak będzie się bawił gdzie popadnie, a raczej gdzie mama 🙂 A nam się pusto w sypialni zrobiło i musimy pomyśleć czym tą pustą przestrzeń wypełnić.
No i czekamy jeszcze na meblościankę do salonu i na razie będzie koniec zmian w mieszkaniu (choć się śmieję że nie wiem czy kolor ścian w salonie nie będzie się z kolorem meblościanki gryzł: 🙂, ale ścianę zawsze można przemalować), kuchnia zostanie, ale to jak się pieniądze zbiorą, w październiku do szkoły mam zamiar oboje ruszyć, ja na jakiś inny kierunek jak wcześniej, już go nie chce.
Mąż ma dzisiaj na noc więc wieczorem zajrzę, dziś mamy dzień lenia, bo wczoraj wszystko zrobiliśmy i obiad też już mamy,bo wczoraj gotowałam prawie cały dzień w między czasie 🙂
Ja też muszę zacząć Kajtkowi chyba paróweczki dawać i flipsy biszkopty je np. z soczkiem, ale najlepiej to jak sam dostaje w rękę, ale się przy tym wymaże, a jak nakruszy, ale ile też nacieszy, jest się z czego pośmiać jak się na jego jedzenie popatrzy 🙂
A Kajka wcina flipsa i jaka czysta panna, widać że dziewczynka 🙂
Nie wiem co miałam więcej napisać, jak sobie przypomnę to napiszę,miłej niedzieli 🙂
A i niech mnie jeszcze którakolwiek robalem nazwie to wpier... i do lochu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
trzecia 🙂
ale nie moge nic pisac, bo kayka wrzeszczy, probuje zasnac 🤨

poprawka 4 Kasia 😁
bo mnie przeoczyłyście a byłam pierwsza 😁


co kierownik, to kierownik - wszystkie poukladala w szeregu wg. kolejnosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mONdre i Krasula haha 🙂
U mnie noc oki Alusia spała do 7:20 ale Mariusz wstał zabrał Ją do salonu i dzięki temu pospałam do prawie 11:00 😁 Teraz trzeba kawę zrobić i się ogarnąć. Na dworzu pada ZNOWU !!! 😠
Iwonka cieszę się, że już macie praktycznie wszystko zrobione no i, że do Nas wróciłaś 🙂 A co z nerką Kajtusia ???? Bo dawno chyba nic nie pisałaś na ten temat albo przeoczyłam to przepraszam. Jaki kierunek szkoły chce wybrać ??? Ja jakbym miała iść to tylko farmaceutyka albo ochrona środowiska no i ostatecznie jakaś biotechnoligia 🙂 Ale na razie to mogę tylko pomarzyć 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Ala jadła zupkę brokułowo- marchewkową i bardzo Jej smakowała 🙂
Zrobiłam tak jak Czita i zamroziłam Jej jeszcze dwie porcje 🙂
Moja znajoma zaczyna rodzić 🙂 Już ją od nocy trzymają skurcze i powoli zaczynają się nasilać a więc niedługo będzie mieć Lenkę przy sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gUploe 🤪 🤪 🤪
Mama właśnie pojechała do domu 🙂, zjediśmy obiadek i z mamą byłyśmy na spacerze 🙂.
A teraz będę leniuchować u boku Tarzana 😁 😁 😁
Pigusiu przylatuj na grilla 🤪 🤪 🤪 Wszystkie moNdre inaczej walTa do Czity na kiełbachę 🤪 🤪 🤪 🤪
Moja Olusia grzeczna jest 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Teraz ogląda tv i zjada sobie paluszki u stóp hahahaha 😆
Mucko i ja też zaważyłam twój extra awatar 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...