Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
http://www.halens.pl/halens/moda_damska/odziez/kombinezony/

To jest teraz w Anglii bardzo modne !! I wszystkie praktycznie mi się podobają 😁


Moja szwagierka uwielbia kombinezony ja wole sukienki 🙂


Ja lubię i to i to 😁 😁 Poza tym czego ja nie lubię - jak nie kupuje ubrań to jestem chora !!! 🤪 🙃 A te kombinezony mi się podobają i są teraz strasznie modne w Anglii. Ja ostatnio sobie kupiłam prze internet i jest za mały 😞


Ale zwrócić chyba możesz? mam trochę ubrań z marks&spencer od ciotki i powiem, że ten w Anglii jest dużo lepszy od naszego 🙂ciuchy są ładniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bylam na basenie i zaraz ide spać. Nina - a probowalas smoczka dla Lukasza, czy nie chce? u nas na Klubie Mam dziewczyny maja tez takie problemy, ale wynika to glownie z tego, ze jak maluchy byly zmeczone,k to dawaly cyca i te sie przezwyczaily 😞 Jutro znow ma byc upal, spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś kombinezonu nie mogę oddać, ale wystawiłam go na sprzedaż 🙂
Dziewczyny Wy nie byłyście chyba w Anglii i nie widziałyście CO a nie KTO chodzi w tych kombinezonach !!! Jakbyście mieszkały w Anglii to Wasze ego by się od razu podbudowało !!! Nie jedną lepiej przeskoczyć niż obejść hahaha !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😮
Kafinka a więc widzę, że masz bardzo konserwatywny styl bez żadnych szaleństw 🙂 Dla mnie M@S to za poważny sklep a raczej ciuchy są za poważne dla mnie bo ja lubię to coś się świeci jest krótkie, obcisłe i ma dekolt hahaha 😁 😁

Mórwa kostium super ale w nim ja miseczki od stanika bym musiała mieć na plecach bo tam bez ramiączek bym musiała zarzucać moje piersi tak są ochlapłe po porodzie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Aguś kombinezonu nie mogę oddać, ale wystawiłam go na sprzedaż 🙂
Dziewczyny Wy nie byłyście chyba w Anglii i nie widziałyście CO a nie KTO chodzi w tych kombinezonach !!! Jakbyście mieszkały w Anglii to Wasze ego by się od razu podbudowało !!! Nie jedną lepiej przeskoczyć niż obejść hahaha !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😮
Kafinka a więc widzę, że masz bardzo konserwatywny styl bez żadnych szaleństw 🙂 Dla mnie M@S to za poważny sklep a raczej ciuchy są za poważne dla mnie bo ja lubię to coś się świeci jest krótkie, obcisłe i ma dekolt hahaha 😁 😁

Mórwa kostium super ale w nim ja miseczki od stanika bym musiała mieć na plecach bo tam bez ramiączek bym musiała je zarzucać jak są ochlapłe po porodzie !!!!

no co ty ??? ty masz problemy z biustem?? 😮



Az tak duży nie, ale cycki nie sterczą już tak jak przed zajściem w ciąże 😞 U mnie w rodzinie od strony Taty a w tą rodzinę się właśnie wrodziłam wszystkie kobiety po porodzie miały problem ze skórą i brakiem jej elastyczności i rozstępami niestety 😞 Ale na szczęście na piersi nie muszę aż tak narzekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
To jest strój dla mnie !!!!!!!!!!!!
http://cgi.ebay.co.uk/Ladies-Osprey-Shortie-Wetsuits-34-40-Chest-Surfing-/400114795256?pt=UK_SportingGoods_Wetsuits_WatersportsClothing_CA&var=&hash=item9bff2832c8


Pigi, widzę że ty też rozumem nie grzeszysz 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...