Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Krowa no Twoja Oliwka na pewno nie jest tak mądra po Tobie !!! 😁 😁
Moja Ala jak na razie to je i pije wszystko co się Jej tylko da hahaha Dzisiaj nawet troszkę dałam Jej ugotowanego ziemniaczka tak na spróbowanie i też jadła aż się śmiała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahaa moja pije wszystko...:P 😮 😁 🤪

no co ty??? chyba prawie??? 😮 😮 😁


eszytko co jej dam a w ual pije jak smok:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
wiece co po porodzie mam zylaka na dupie... nie wiem jak sie go pozbyc... 😮 a od 2 dni krwawi mi on 😮 🤢 😲 😞


Na dupie czy w dupie ??? Przy dziurce?? Jak przy dziurce to hamoroid 🥴 Ja też mam i czasem jak się podcieram to też mi lekko krwawi. Musisz iść do lekarza jak jest mały to lekami zasuszą a jak nie to operacja tak jak miała Kafinka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
wiece co po porodzie mam zylaka na dupie... nie wiem jak sie go pozbyc... 😮 a od 2 dni krwawi mi on 😮 🤢 😲 😞


Ja miałam już przed ciąża i mam nadal, trzeba do lekarza po czopki bo ja też tak miałam i mam czasem, ale ja sobie czopka nie włożę i już 😞 więc mam i tak zostanie, choć wiem że można go wyciąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wiece co po porodzie mam zylaka na dupie... nie wiem jak sie go pozbyc... 😮 a od 2 dni krwawi mi on 😮 🤢 😲 😞


Na dupie czy w dupie ??? Przy dziurce?? Jak przy dziurce to hamoroid 🥴 Ja też mam i czasem jak się podcieram to też mi lekko krwawi. Musisz iść do lekarza jak jest mały to lekami zasuszą a jak nie to operacja tak jak miała Kafinka 🤔

w srodku przy dziurze... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kasiu Kaya jest tez śliczne a Kafinko moja droga będzie dobrze lek musi zacząć działać 😞 Biedny Oli pewnie Go boli albo swędzi 🤔

Oli śpi z dziadkami u góry zaglądam tam, co chwile i patrzę jak się czuje .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kasiu Kaya jest tez śliczne a Kafinko moja droga będzie dobrze lek musi zacząć działać 😞 Biedny Oli pewnie Go boli albo swędzi 🤔

Oli śpi z dziadkami u góry zaglądam tam, co chwile i patrzę jak się czuje .....


bedzie dobrze Kaffi:*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
Kajtek zawsze musi ziemniaka dostać jak my jemy na obiad bo mi zjeść nie da, zjada 2 całe 😁


moja tak samo ale zjada 1 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wiece co po porodzie mam zylaka na dupie... nie wiem jak sie go pozbyc... 😮 a od 2 dni krwawi mi on 😮 🤢 😲 😞


Na dupie czy w dupie ??? Przy dziurce?? Jak przy dziurce to hamoroid 🥴 Ja też mam i czasem jak się podcieram to też mi lekko krwawi. Musisz iść do lekarza jak jest mały to lekami zasuszą a jak nie to operacja tak jak miała Kafinka 🤔

w srodku przy dziurze... 😞


Współczuje ja mam na razie spokój, ale jak znów się pojawi to idę na wycięcie nie mam zamiaru z tym paskudztwem łazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Majka jak widzi, że pije ze szklanki to otwiera usteczka jakby chciała powiedzieć no daj mi wreszcie pić 😁


No właśnie, mój nie chce pić, ale dziś jak herbatę piłam to tak się patrzył z otwarta buzią, że udałam że chce mu dać a on by wypił taki ciekawski, ale proste że mu nie dałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
właśnie,wiecie co,Oliwka była dzieckiem bardzo przebojowym i towarzyskim,nikogo i niczrego się nie bała (do tej pory obcych się nie boji,ale np muchy już tak:woohoo 🙂
ale Maja nie kiedy jak widzi obcą osobe to płacze,jak mój krzyknienp mój ,lub Oliwka czy też ja to ona się boji i płacze 😞
Oliwka często jak czegoś nie może to robi histeroie a Maja się wtedy dołancza i razem płaczą 😞

Hahaha wypisz wymaluj mój Oliwer i jeszcze pająków 🤪 dzisiaj mnie prosił abym zabiła jednego 😁bo bajki nie może ogladać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
właśnie,wiecie co,Oliwka była dzieckiem bardzo przebojowym i towarzyskim,nikogo i niczrego się nie bała (do tej pory obcych się nie boji,ale np muchy już tak:woohoo 🙂
ale Maja nie kiedy jak widzi obcą osobe to płacze,jak mój krzyknienp mój ,lub Oliwka czy też ja to ona się boji i płacze 😞
Oliwka często jak czegoś nie może to robi histeroie a Maja się wtedy dołancza i razem płaczą 😞


w końcu to siostry, muszą trzymać sztamę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 nie no laski przesadzacie!!! Nie moge tylu stron nadrobic 😞 u nas wporzadku chociaz Dominik w nocy sie krecil i wstawal cos no ale nic mu nie jest moze po prostu za bardzo go ostatnio chwalilam. Ide ogarnac kuchnie i poprasowac troche bo po 8 mama do mnie zajedzie na kawe a pozniej jade na zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...