Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja pochwalę moje dziecko bo lubi we wózku siedzieć 🙂 Ona chyba ma już taki temperament że jest spokojna z natury 🙂 A co do ubioru to ja też nie lubię szpilek... tzn od czasu do czasu trza założyć 😁 Ale wolę obcisłe spodnie i bluzkę 😉 A mój M to mi na Solarium daje bo lubi jak jestem opalona a mi to pasuje bo z natury jestem blada jakbym prosto z młyna wyszła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Melduję się 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PÓŁROCZNYCH DZIECIACZKÓW 🙂 🙂 🙂
Ale nie zapominajmy, że Sebuś jest najstarszy 😉
Stroje super- muszę też sobie jakiś kupić.
Moje cycki niedługo będzie można na plecy zarzucić ha ha 😁 😁 😁
A ja z moim dzieckiem zasnęłyśmy o 11 na drzemkę i obudziłyśmy się o 14 🤪
Teraz śpi od 21... 🙂 Obudziła się raz ale ją polulałam i poszła dalej spać. Czasem jednak tak jak u Niny- chce zasypiać przy cycu...
I mam pytanie: czy Wasze dzieci drapią się po głowie?? Ale tak centralnie po głowie, nie po uszach?? Bo moja tak i do tego za uszy ciągle łapie więc muszę jej opaskę zakładać po domu nawet żeby nie miała odstających uszu.


🙂
wszystkiego najlepszego dla 6 mies. dziewczynek, 😘

Marta, kaya tez drapie sie po glowie, ale wtedy staramy sie zajac ja czyms, tznzajac jej rece czyms 😉
Aga, kaya tak reagowala na slonce na poczatku jak u nas bylo bardzo cieplo, ale mam wraze ie, ze juz sie przyzwyczaila do ostrzejszego slonca i tylko odwraca glowe i mruzy oczy. no ale.... u nas juz dluuuugo upalow nie bylo i jakos nadal nic sie nie zapowiada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
ha ha pamiętacie to?? 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/lahorah.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9065/lahorah.jpg[/IMG][/URL]


Nina jakie ma wętyle od stara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 Mam to cały czas zapisane na pulpicie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Maja też słońca nie lubi kreci główką i ma zamknięte oczka i jeszcze się złości...

Może te imie ma taki urok?? 😁

nie pisalam pewnie wam tego, a teraz wlasnie sobie przypomnialam - kaya na poczatku miala byc maya, ale po ukrainsku majka to podkoszulka..... wiec moj powiedzial,ze nie bardzo by chcial 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
A mój synek jest spuchnięty 😞 od tych truskawek, bo nic innego nie jadł tylko to 🥴

biedny Olinek 😞

Dostał leki, ale jak nie zejdzie to do szpitala po steryd 😞

czyli dłuuuuga noc przed wami.... 🤨

aż się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...