Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mąż przyjechał odchudzony 😜 😉 No, ale taka ciężka praca, że zgubił kilogramy. Myślimy oboje, żeby robił do września, bo się mi wykończy chłopak, no i tęsknota. Tylko dobrze płacą i to jest najgorsze 🤨 zobaczymy co czas pokaże.
Dominiś to terminator, mówiłam Wam 😎 😎 dosyć, że taki silny i taki szybki, to jeszcze robotę za tatę odwala 😁 Fajny macie "kąt" Sylwia, bardzo mi się podoba. A kuchnię masz piękną - pamiętam ją 😁
Coś ostatnio grudniowe maluchy marudne... takie obserwacje mam 😁
hahha uwielbiam jak Foka coś napisze o Alusi, rozkoszne to jest 😁
Lecę się kąpać, bo zaraz pewnie znowu pobudka.
Mróóóówa, jak będziesz szła na usg ok. 20 tygodnia, to będą zakłady jakiej płci jest mróweczka malutka, ale mi się wydaje, że będzie drugi chłopak 😁

Dobranoc Byłe Dwupaki i jeden aktualny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Byłam spotkać się z koleżanką 🙂
Wiem Kasiu o co Ci chodzi ja też się boję tego, że w UK będziemy siedzieć po to żeby kredyt za mieszkanie spłacać w Polsce a z mieszkania nie będziemy korzystać, ale sęk jest w tym, że mój Mariusz w ogóle nie chce być w UK. Jemu ten kraj nie pasuje i On tam bardzo się męczy. Ja też wolę być w Polsce dlatego chcemy wrócić do Polski, ale wtedy kiedy spłacimy kredyt w całości i kasę zarobioną w Polsce będziemy mieć tylko na życie. Tak jak Marta napisała będąc tam szybciej spłacimy kredyt bo będzie Nas na to stać. Gdybym miałam w UK całą swoją rodzinę też bym nie pomyślałam o zjeździe, ale tam nie mamy nikogo 😞 Mamy jednych takich znajomych od 4 lat mają swoje mieszkanie w Polsce ale siedzą w UK żeby spłacić kredyt i wrócić do Polski na swoje bo Anglii im nie pasuje za bardzo. Boję się powrotu do Polski gdzie jest gorzej niż w UK, ale w Anglii też źle się dzieje i ja na przykład przy Mariusza zmianach nie mam co marzyć o podjęciu pracy 🤔 Chciałam swój interes, ale przy kredycie na mieszkanie nie będzie nas stać na otworzenie i prawdopodobnie w przyszłym roku zacznę studia zaoczne we Włocławku i pójdę tu do pracy. Zobaczymy jak się to wszystko ułoży. Mariusz mówi, żebym się nie martwiła na zapas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja na chwilkę moja Maja tez gorączkuje 😞 już drugi dzień kataru i kaszlu nie ma zobaczymy jak będzie jutro... Kasiu mieszkanko jest bardzo ładne 🙂 jestem jak najbardziej za tym żeby mieć ‘’coś’’na czarną godzinę, bo nigdy nie wiadomo, co się w życiu wydarzy. Dominik jeszcze chodzić nie umie, a już panele kładzie nononoooo 😁 🙃
Dobranoc spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
A co tu taka cisza !! 🤪
Ja wróciłam od dewelopera i już wszystko załatwiłam 🙂 Aneks podpisany do umowy i mieszkano wybrane na pierwszym piętrze takie jak wam pokazywałam tylko z dużym balkonem 😁
Tak Kasiu chcemy wrócić jednak 🙂 Gdybyśmy nie chcieli wracać to byśmy się nie decydowali na zakup mieszkania bo było by niepotrzebne 🙂 I wtedy rzeczywiście kredyt w Anglii i tak dom byśmy kupili. Ale mój Mariusz bardzo chce zjechać. Mi mieszkanie za granicą pasuje bo tam jest dobre życie, ale też tęsknie za domem w Polsce no i muszę się do męża dostosować hahaha 😁 😁 🙃 🤪
Teraz tylko jak najszybciej uregulować zadłużenia Mariusza żeby Go z BIK-u wypisali i w lipcu 2012 roku musi wpłynąć pierwsza transza za mieszkanie 🙂 Oby teraz się udało !! ☺️
Dzisiaj piękna pogoda a więc niedługo idziemy na spacerek 🙂
A wczoraj wieczorem spotkałam się ze starą przyjaciółką na piwku i było bardzo fajnie tak powspominać stare lata bo znamy się od malutkiego dziecka 🙂
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 LOVCIAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. ja na chwilke maly dzis juz nie ma goraczki, ale po nocy go nosilismy bo plakal i dzis tez ciagle placze biedactwo moje 😞 no ale winna jest dolna lewa jedyneczka ktora probuje wyjsc. Do tego nie chce jesc i pic za barzo ale narazie jest ok. Carlosiku najlepsze zyczonka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey laski ale tu cisza jakby makiem zasiał....
ja mam rowerek trekingowy w domu i jerzdze 😁
umieram bo kondychy zero 😁
trzeba sie wziąć za siebie 😁 ale mi brak sił i motywacjii choc jak patrze na wasze zdjecia to wam zazdraszczam... 😞 takie lachonki z was tylko ja grubaśna foczulka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ gUpieeeeeeee 😁
Foka, według mnie nie jesteś grubaśna, co najwyżej masz pełne kształty. Widziałam Cię w sukience, także ciężko mi powiedzieć 😘 😘 Ale pewnie każda z nas widzi siebie samą inaczej niż inni... zawsze jest jakieś ale, jakiś kompleks... ale ideałów nie ma 😁
Dominiś miał gorączkę na zęba, jak innych objawów nie ma, to zazwyczaj to ząbek, albo trzydniówka 🙂
Kasia, jak tam sobie radzicie w wodzie?? 😁
Pigi, teraz tylko czekać aż Wasz piękny chlewik wybudują !! 😁 A Mariusz i tak długo tam pracuje i długo jeszcze chce wytrzymać, także chyba nie jest tak najgorzej, co?? 🙂
W Polsce pewnie byście żyli od wypłaty do wypłaty, albo byście żyli normalnie, ale duuuużo skromniej 🤢 za granicą przynajmniej człowiek wie za co pracuje.
Maja też gorączkuje? Biedactwo 😞 patrzyłaś co tam w buzi się dzieje?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej Maja dziś od rana gorączkuje byłam u lekarza i na badaniu krwi, moczu wyniki ma takie sobie 😞 lekarka mówi, że to morze, ale nie musi być trzydniówka górne zęby jej się wybijają. Mój M chory ma chorobę zakaźną mononukleozę 😞


Kafiii u was wiecznie te chorubska i żeby to jakieś normalne ale nie zawsze jakieś gówna... biedna jesteś kobito!!! trzymam kciuki za Was... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka takie czasy trzeba siedzieć żeby się czegoś robić czy się chce czy nie. Pewnie w Polsce by było dużo gorzej niż mamy teraz, ale kiedyś zjechać trzeba bo życia na stałe tam sobie nie wyobrażamy ja owszem, ale Mariusz nie i nie dziwię mu się z jednej strony bo wiem jak tam Polacy są strasznie traktowani w pracy 🤨 Nam na przykład, że byłyśmy polkami pracującymi przez agencję na hali to kazali sikać na dworze w kiblu coś na zwór toi toi bo w biurowcu mogły tylko angielki się załatwiać w ciepłej łazience 🤨 🤔 A my jak psy w nieogrzewanym kiblu i jeszcze musiałyśmy o klucz się prosić jak siku się chciało 🤢 Kasa tam jest dobra, ale traktowanie obcokrajowców jest prymitywne 😞
Oki lecę bo jutro cały dzień na działce spędzę 😎 😜 😉
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafiii u was wiecznie te chorubska i żeby to jakieś normalne ale nie zawsze jakieś gówna... biedna jesteś kobito!!! trzymam kciuki za Was... 😞


Dosłownie można powiedzieć, że gówno. Złapał to na oczyszczalni ścieków (montował tam dachy) wszyscy pracowali w rękawicach, a on uznał, że nie trzeba i teraz ma choróbsko, na które nie ma lekarstwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Kafiii u was wiecznie te chorubska i żeby to jakieś normalne ale nie zawsze jakieś gówna... biedna jesteś kobito!!! trzymam kciuki za Was... 😞


Dosłownie można powiedzieć, że gówno. Złapał to na oczyszczalni ścieków (montował tam dachy) wszyscy pracowali w rękawicach, a on uznał, że nie trzeba i teraz ma choróbsko, na które nie ma lekarstwa...


no własnie czytałam o tym... ale pisze że to przechodzi ... kurcze normalnie masakra... u mnie też wiecznie katarki jakieś wirusy ale nie tak poważne choroby;/ masz przerombane kobito!!! podziwiam cię!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to ja Czitos 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Oj Kaffi 😞 a ta choroba jest zarazliwa ???? Oby nie ...
Kuro z Kogutem się kołdrujecie teraz hahahahaha.Niedobrze jest być tak daleko od siebie, no ale wiadomo nikt za siedzenie w domu nie płaci.
Pigi mieszkanko super, i nie dziwie sie że M chce do Polski wrócić. Tu warunki sa niestety gorsze i często ludzie żyja od wypłaty do wypłaty 😞
Foczko jesteś piękna 😉 😘 Ale jeślio nie pasuje Ci twój wygląd to go zmieniaj 😉 Życze wytrwałości w jeżdzeniu 😆
Ja też mam wiele kompleksów 😞 , np ale która kobieta ich nie ma.
Kasiu ja tez chcętnie na basen bym się wybrałą , ale nie mam kiedy , jakoś czasu mi brak.
Wszystkie dzieciaczki gorączkują 😞 Moja Ola na szczęśnie nie. Wczoraj pierwszy raz sama stanęła w łózeczku przez chwilkę 🙂. Az sie boję jak ona zacznie raczkować i chodzić 😮 ciężko będzie oj ciężko, wszędzie będzie 😁 😁 😁 😁
A jutro do pracy i w niedzile na działkę jedziemy 🤪 🤪 🤪 🤪 Oooooo odpocznę dwa dni 😆 😁 🤪, w domu bym nie odpoczęła, bo zawsze bym coś miałą do zrobienia. A na działce u kogos to będę się leniła 🤪
Dziewczęta zajrzę do Was po weekendzie 😉
Czitos lovcia Was 😘 😘 😘 😘
Dobrej nocy 😉
A Mini napisałam Ci na privie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja od wczoraj też wstaje w łóżeczku i przy meblah i wogóle puszcza sie ale upada i musze na nia patrzec.... szogun mały... a wogóle robi kosi kosi papa mniam po brzuszku i mama moja amen ja nauczyła 😁 cacy też i hmmmm wszystk chyba 😁
buźki mi daje tylko:P a tak wszystko z jej postepów... teraz sie zacznie jak dzieciaczki zaczna w postepy iść ... 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, takie traktowanie to...... nie sadzilam, ze cos takiego jeszcze jest 😮 , ale sa na to odpowiednie wladze, ktore takimi przypadkami sie zajmuja, to bylo nie zgodne z prawem a oni sa uczuleni na lamanie prawe pracowniczych, dziwie sie, ze sobie na to pozwolilyscie 🤔
nas nic takiego na szczescie nie spotkalo, nie odczuwamy jakichs degradacji narodowosciowych 🙂

dzieci robia postepy, rosna, dorastaja 🤪 super jest obserwowac, jak co chwile nasze dziecko potrafi cos innego. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
My wczoraj cały dzień na działce i było bardzo fajnie. Pogoda nie taka jak powinna być, ale i tak było sympatycznie 🙂
Niestety Kasiu jeszcze złe traktowanie pracowników się zdarza 🤔 My nic z tym nie robiłyśmy bo wiedziałyśmy, że praca i tak nie jest na stałe i szkoda było się użerać z firmą dla której tylko przez agencję się pracowało.
Moja Ala właśnie zasnęła na drzemkę 🙂
U mnie dzisiaj mija 7 lat jak jestem z Mariuszem a jutro druga rocznica ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...