Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
oooooo leje już u mnie 😠
ha ha one lubią koniki 😁
wiecie mam tyle obaw związanych z przeprowadzką a zarazem tyle planów że szok ☺️


bedzie dobrze

raczej tak 🙂 ale jeszcze tyle do zrobienia że szok....
ale efekt końciwy będzie napewno super 🙂


no pewnie:* trzeba być dobrej myśli 🙂
a ja bym chciała stad wyjechać w pizdu;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
oooooo leje już u mnie 😠
ha ha one lubią koniki 😁
wiecie mam tyle obaw związanych z przeprowadzką a zarazem tyle planów że szok ☺️


bedzie dobrze

raczej tak 🙂 ale jeszcze tyle do zrobienia że szok....
ale efekt końciwy będzie napewno super 🙂


napewno bedzie super. sama przeprowadzka to bedzie pewnie niezly horror. dlugo tam mieszkaliscie i rzeczy macie bardzo duzo, ale jak juz sie przeprowadzicie, urzadzicie......
ja bardzo lubie ten etap urzadzania, szukania w sklepach, dopasowywania, wymyslania gdzie i jak co postawic 🤪 Mini, daj zdjecia przed i po przeprowadzce, bedzie co porownac 😉
a tam jakis ogrodek bedziecie mieli ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Krówko nie odchudzam się nawet przytyłam 1kg i ważę teraz 58kg 😞 Niby na siłownię chodzę, ale gów***** to daje bo trzeba trzymać do tego dietę a ja raczej z tym mam problemy 🤔 Źle się czuję od żołądka 🤨 Pojadę do domu i muszę zawitać do gastrologa bo strasznie się męczę z bólem żołądka ☺️
U mnie dzisiaj upał i nie zapowiada się na deszcz ani burzę 🙂
Czekam na kuriera bo ma zabrać paczkę do Anglii z fotelikiem do karmienia Alusi 🙂
Ja mam dwa lata do samego odebrania kluczy 🙃 A też już bym chciała urządzać wnętrza 😁 😁 Będę miała trochę tego bo to aż 6 pomieszczeń 😁 😁 🤪 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, nie wiem czy dobrze sie orientuje, ale czy stan developerski nie oznacza, ze tam beda tylko same mury, bez np. sanitariatow w lazience, itp?
Mini - to sie narobisz w ogrodku 😜 bedziesz sadzic, siac, pielic ..... 😜 nie bedziesz miala czasu na forum, jak Sylwia 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ejjj no przeciez ja mam czas hehe 😉 nie a tak serio moj ogrodek prosi mnie żebym go wypieliła ale nawet nie mam kiedy teraz 😮 mały tez mi dzis marudzi, ze szok a znowu sama jestem z nim. Ostatnio Pawła cigle nie ma 😞 po pracy dorabia bo robi meble, ciesze sie bo wpada troche kasy a ona jest potrzebna zeby ten cholerny remont skonczyc, ale juz mam dosyc bycia ciagle samej.... czasem nawet spokojnie nie moge isc do wc,a wieczorem jak mały zaśnie to ja już padam. Wogole nie mamy czasu dla siebie. A jutro on idzie jeszcze do kumpla na kawalerski bo za tydzien znowu na wesele idziemy. Ja na panienskim nie bylam bo kolezanka robila akurat w zszla sobote jak maly byl nieznosny bo mu zabek wychodzil a nawet nie mialam ochoty. Boziu rozpisalam sie hoho lece wiec myc gary po obiedzie i moze zdaze cos jeszcze sprzatnac zanim Dominik wstanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Kasiu w mieszkaniu nie będzie NIC !! Tylko okna, drzwi wejściowe i podciągnięte media- prąd, woda ciepła i zimna oraz ogrzewanie miejskie no i grzejniki. Poza tym parapety, wanna, kibel itp. sami musimy kupić. Ale takie mieszkanie chcieliśmy bo wszystko możemy urządzić tak jak my będziemy chcieli 🙂 Poza tym to mieszkanie bezczynszowe 🙂
Kafi trzymam kciuki za zdrówko !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOVCIAM !! 😁 😘
Wanna czy kibel to rzeczywiście pikuś gorzej kuchnia 🤨 Meble, agd sprzęt i cała reszta 🙃 kuchnia będzie mieć 10m2 to dużo jak na mieszkanie w bloku, ale z tego się cieszę 😁
Aguś dobrze, że idziecie mieszkać do tego domku bo ruszycie z miejsca Ty wiesz o co chodzi 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej m w szpitalu pogorszyły się wyniki krwi lekarze nie wiedzą, co mu jest jestem załamana 😞

O jaaaaa 😞 😞 😞
przykro mi Aguś,mam nadzieje że jego wyniki się poprawią,i skończą się wasze troski 😞


trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok 😘

moja mala pannica ma przekute uszy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam was tylko poinformować, że niestety już nie mam mojej dzidzi w brzuszku. Wczoraj miałam zabieg a wieczorem do domu wróciłam. Na usg wyszło że dziecko przestało się rozwijać już w 8 tyg. Piszę wam o tym bo wiem że się martwiłyście, ale nie chce mi się więcej o tym gadać. A dla tych co mają na ten temat swoje zdanie - to nie wasza sprawa, nikt nie będzie mi mówił kiedy mam mieć kolejne dziecko, to była nasza decyzja, więc dzięki za wasze zdanie, ale mnie ono nie interesuje.
Kajtek ma zapalenie pęcherza. A ja muszę trochę odpocząć, zwłaszcza psychicznie,bo to dla nas trudny czas, ale postaram się do was niedługo zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
Chciałam was tylko poinformować, że niestety już nie mam mojej dzidzi w brzuszku. Wczoraj miałam zabieg a wieczorem do domu wróciłam. Na usg wyszło że dziecko przestało się rozwijać już w 8 tyg. Piszę wam o tym bo wiem że się martwiłyście, ale nie chce mi się więcej o tym gadać. A dla tych co mają na ten temat swoje zdanie - to nie wasza sprawa, nikt nie będzie mi mówił kiedy mam mieć kolejne dziecko, to była nasza decyzja, więc dzięki za wasze zdanie, ale mnie ono nie interesuje.
Kajtek ma zapalenie pęcherza. A ja muszę trochę odpocząć, zwłaszcza psychicznie,bo to dla nas trudny czas, ale postaram się do was niedługo zajrzeć.


Ojjj Kachana mróweczko jak mi przykro strasznie!!!! 😞 😞 nawet nie znam słów które mogły by Ciebie pocieszyc...;/ jezu.... teraz najważniejsze żebyś odpoczęła...ojej normalnie szok niewiem co powiedziec;/////
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
My od 7 rano już na nogach 🙃
Kasia dawaj właśnie fotki Kayi 😉
Ja mam swoje zdanie na wiele tematów i go nie zmienię, ale go nie wypowiedziałam i nikt nie wie co myślę i nie zaczynam kłótni, żeby znów na mnie nie było 😁
Iwona wraca do formy szybko 😘
Mój Mariusz wczoraj znów wygrał kasę haha głupi to ma szczęście 🤪 😁 Postawił 5f na mecze a wygrał 382f 😁 😜
U mnie dzisiaj wieje jakby się ktoś powiesił 🙃 😮
A ogólnie wczoraj Mariusz dostał list od szefa oficjalny, że idzie na nowe stanowisko i tam był wykaz zarobku na godzinę który mnie baaaaaaaaaaardzo ucieszył 😁 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie mam do wymiany spacerówkę bo ta już mnie wkurza 🤨 Jest za ciężka i w ogóle 🤔 I pytanie do Kasi jaki macie wózeczek bo wiem, że wymieniałaś przed wyjazdem na chrzest Kayi 🙂 I jesteś zadowolona z tej spacerówki 🙂 prosiłabym o jakiegoś linka 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, my mamy taki
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_605+37_10751_-1_14601_123914_10001_14601

na ukrainie sprawdzil sie wysmienicie. jest miekki, lekki, latwy w skladaniu. wiekszy niz inne parasole, buda ma dodatkowa oslonke przeciwsloneczna i jeszcze mozna ja powiekszyc (jest na zipa). wydawaloby sie - idealnie!!! ALE, ja go trzymam caly czas w samochodzie i urzywam jak gdzies jestem, na zwykle spacery nadal korzystam ze swojego graco, dlaczego? bo ma mega wielki kosz na zakupy ze zsuszczana czescia ulatwiajaca pakowanie zakupow 🙂 tam mi sie mieszcza 2 te wielkie materialowe tescowe torby!!!!! a wiadomo, ze jak ide na spacer, to i zakupy trzeba zrobic 🙃
ale oczywiscie maclarena polecam, jako drugi, dodatkowy wozek na wypady bezzakupowe, albo malozakupowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...