Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aha,żeby dodać zdjęcie na avatar to nie da się raczej przez internet explorer,ja się męczyłam z tym parę dni,potem zainstalowałam firefoxa,dodałam zdjęcie,które było od razu i odinstalowałam firefoxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no jasne Nina,wiesz u mnie naprzeciw szpitala położniczego jest wielki sklep z wszystkim dla dzieci...pewnie po to,zeby kobiety sobie na spacerki chodziły podczas pobytu w szpitalu i wyprawkę kupowały....ach ci faceci,chyba co niektórzy tak myślą 😠

Mój mi ciągle esemesy pisze,czy jadę itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie,pojadę jutro,ale głównie dlatego,ze jak nas nie będzie to jego kolega ma malować a przy małym to nie możliwe.
Ciekawe czy ten partacz "malarz" wkońcu coś zrobi,bo od 4 miesięcy remont robi a pieniądze dawno wziął 😠..na razie są tylko pomalowane 2 pokoje i to i tak muszą byc poprawki,bo gdzie niegdzie było szpachlowane.
Mąz jedzie jednak o 13,wiec jestem bez laptopa...jak ja wytrzymam bez Was kochane Dziewczyny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczyny i maluszki w brzuszkach i nie tylko 😜 żegnam się,bo idę z małym jeszcze na 11 do lekarza po skierowanie na posiew moczu.potem mąż jedzie a ja jadę dopiero jutro o 13 a na działce będę ok.15,bo to 100 km prawie 😞
Także odezwę się dopiero popołudniu w sobotę 🙂

PapaSki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki.
Kolejna nie przespana noc za mną 😠 Uroki ciąży.
Co do szwagierki, to u niej wszystko razem, genetyka, objadanie słodyczami i spore dziecko. Zawsze chciała być szczupła ja juz była i zaszła w ciążę to nadrobiła zaległe zaległości jedzeniowe ale głównie słodyczy. Nie wiem ile przytyła w sumie ale cos około 20 kilo chyba. Nie wiem czy uda jej się tak szybko schudnąć bo geny jednak nie ma po swojej stronie.
My dzisiaj pół dnia sami , bo mój pojechał pasek rozrządu wymienić więc to tak do 19 potrwa. Byle Maks był grzeczny to możemy sobie siedzieć. 😉 Póki co tańcuje tu do muzyki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Niestety jest jeszcze dużo ludzi którzy wierzą w zabobony. Na szczęście mój mąż taki nie jest. Ja będąc w 5 tygodniu ciąży kupiłam pierwsze body hi hi a raczej moja mama kupiła dla Małej 🙂 Ale mam znajomą która niedawno urodziła i ona była tak zabobonna, że aż mi było jej żal 🤨 Nawet jej facet w trakcie ciąży nie pił i nie palił bo podobno oczyszczanie organizmu partnera pozwala lepiej utrzymać ciąże 😮 A co ma piernik do wiatraka ?? Albo z tymi ciuszkami to, że się kupi, np.: śpiochy znaczy, że kobieta poroni albo coś 🙃 Nie no dla mnie to paranoja. Co do facetów to tak jakbym czytała o sobie te posty. Mój Mariusz też się trochę zmienił jak zaszłam w ciąże. Stał się jakiś taki obojętny i oziębły. Muszę się prosić o przytulenie albo trochę czułości. Czasem myślę, że może ma pretensje, że nie pracuje no ale oboje się decydowaliśmy na dziecko i wiedział, że nie będę pracować w firmie gdzie dźwiga się kartony po 30 kilo ( poza tym tydzień wcześniej przed testem ciążowym straciłam tą pracę ). Czasem myślę, że gdy zaszłam w ciąże to on dopiero wtedy zrozumiał, że nie chce tego dziecka, a może wszystko na raz nie wiem 🤨 Ale wiem jedno jest inny i nie układa się nam tak jak przed ciążą. Dużo się kłócimy. Czyli wszystko tak jak Ada pisała. Zobaczymy co to będzie po porodzie. Ale cały czas mam wrażenie, że jeszcze do porodu już z nim nie będę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zabobony nie zabobony lepiej dmuchać na zimne. U mnie w rodzinie ZAWSZE ale to ZAWSZE jak coż zaplanujemy z wyprzedzeniem i jeszcze nie daj Bóg gdzieś to się napisze to masz 100% gwarancji ze szlag trafi. Tak samo jak z myciem okien, w mojej rodzinie od strony matki wszystkie kobiety wiedziały ze jak umyją okna to będzie padać deszcz i jeszcze nie zdarzyło się inaczej 🤪 Są rzeczy o których mocy nie mamy pojęcia dlatego trzeba szanować wszystko co jest inne i nietypowe. Zaznaczę ze nie jestem przesądna bo sama się urodziłam 13 w piątek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do facetów to sa pieprznięci albo raczej mój jest taki ze wszystko ma w dupie. do tej pory nie jest ustalona kwestia imienia bo tego to nie obchodzi jak sam powiedział. Wie doskonale ze imię Natalia nie wchodzi w gre więc albo NataliShantall albo inne imię. To on ze ja mam wybrac bo mu wszystko jedno 😠 Faceci sa durni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Zabobony nie zabobony lepiej dmuchać na zimne. U mnie w rodzinie ZAWSZE ale to ZAWSZE jak coż zaplanujemy z wyprzedzeniem i jeszcze nie daj Bóg gdzieś to się napisze to masz 100% gwarancji ze szlag trafi. Tak samo jak z myciem okien, w mojej rodzinie od strony matki wszystkie kobiety wiedziały ze jak umyją okna to będzie padać deszcz i jeszcze nie zdarzyło się inaczej 🤪 Są rzeczy o których mocy nie mamy pojęcia dlatego trzeba szanować wszystko co jest inne i nietypowe. Zaznaczę ze nie jestem przesądna bo sama się urodziłam 13 w piątek 😜

Niestety, słowa wypowiedziane w złości mają ogromna moc. Po tym jak w podobny sposób jak ty pochowałam dwóch znajomych zaczęłam bardzo uważac na to co się mowi i życzy w gniewie.

Ja ostatnio byłam zła na szwagra i powiedziałam a żeby gówniarz dostał wpier.. i sobie łąpy połamał 🙂 2 dni później ręka w gipsie 🙂 później mnie wkórzył z samochodem i mu powiedziałam jeszcze troche i itak go rozpieprzysz i pare dni później wjechał w studzieńke koło domu i na dodatek zgubił dokumenty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dziewczynki wróciłam nie miałam internetu.. jaaaaa jaka męka bez łączności ze światem... co u was nowego jak zobaczyłam ilość stron do nadrobienia to padłam... nie dam rady tego wszystkiego przeczytać:P dziś byłam na wynikach... krew mocz i glukoza a fuuu jakie to niedobre ale dzielnie wypiłam 😁 ale się stęskniłam za pogaduszkami z wami:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta glukoza nie byłą nie wiadomo jak najgorsza... ale z cytryna na pewno lepsza 😁 ale dałam rade cały kubeł wypić bez cytrynki i pani się zdziwiła że nie puściłam pawia 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Przerwa na herbatkę 😉
Mnie generalnie komputery nie interesują, co trzeba zrobić to robię ale mam swoje hobby i to mnie pochłania 🙂
Ps. Wide że tez braliście ślub w kwietniu 3 lata temu 🙂


Nie braliśmy ślub 19 maja 2007. i tak tylko cywilny,mieliśmy brać kościelny ale dostał wtedy powołanie do wojska i zdecydowaliśmy się na cywilny data pamiętna bo wyjątkowo w tym dniu urząd był czynny w sobotę bo coś chyba trzeba było odpracować 😁,a później przyszedł czas na dziecko i inne sprawy.

Nie liczyłam specjalnie, suwaczek mnie zmylił 😉 My mamy konkordat więc 2 w 1 😉
Hej Ola, długo Cie nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...