Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Beatka dzięki Bogu, że o tym napisałaś !! 😁 😁 Dziękuję 😘 No to mi pewnie zrobią teraz jak będę 20 września 🙂 Mam ochotę wybrać się do centrum poszukać sukienki wstępnie na wesele ale mój każdy wypad do centrum kończy się wydaniem kasy 🙃 I sama już nie wiem czy jechać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się, że jestem, ale muszę pranie rozwiesić. Kasiu, Ty po prostu Musisz jechać do centrum handlowego po sukienkę 🙂 I przy okazji po 10 innych rzeczy 😉 Kurde, schudłam pół kilo i się zastanawiam czy wszystko jest ok, a jak gadacie o glukozie to już mam czarne myśli 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to nie omieszkam tam wejść 😁 😁 Nina nie martw się ja też dość dużo jem a cały czas waga miedzy 61-62 kilo nie wiem co jest może po prostu my chudniemy ale dzidzia tyje i wagę nadrabia. Pół kilo to mało ale lepiej powiedzieć lekarzowi może da jakieś specjalne witaminki ja swojej położnej też powiem, że martwię się, że tak mało przybieram na wadzę. Dziwię się, że w Polsce nie praktykują jeszcze badania z glukozą z poboru krwi tylko męczą tak te biedne kobiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
A powiedz mi Kasiu - kiedy idziesz na badanie glukozy? Mi lekarz mówił, że nie wcześniej niż 24 tydz a nie później niż 28 więc zamierzam iść w pierwszym tygodniu września bo wizytę mam na 6.09. Słyszałam, że nic gorszego niż to nie może być...no ale jestem przygotowana na wszystko 🙂


Da się przeży,poprostu jest słodkie,weź ze sobą cytrynę i dodaj do glukozy sok,nie będzie takie słodkie 🙂

A wiecie,ze mi lekarz nie dał skierowania i nic nie mówił a następna wizyta będzie w 29 tygodniu...i co,nie mam robi czy jak?! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adusia może zadzwoń do rejestracji swojego lekarza i powiedź, że nie miałaś robionej glukozy i pielęgniarki się dopytają lekarza czy masz przyjść wcześniej na wizytę na ta glukozę. A powiedźcie mi Mamusie a tak w ogóle na co się wykonuje badanie z tą glukozą ?? Wiadomo glukoza to cukier prosty ale czy badanie ma związek z cukrzyca bo myślę, że nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Adusia może zadzwoń do rejestracji swojego lekarza i powiedź, że nie miałaś robionej glukozy i pielęgniarki się dopytają lekarza czy masz przyjść wcześniej na wizytę na ta glukozę. A powiedźcie mi Mamusie a tak w ogóle na co się wykonuje badanie z tą glukozą ?? Wiadomo glukoza to cukier prosty ale czy badanie ma związek z cukrzyca bo myślę, że nie.

Na cukrzycę ciążową. Przez te moje migreny bałam się ze to właśnie przez cukier i faktycznie, miałam nieco za niski ciekawe jak teraz będzie... Idę po cukierka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata lepiej mnie nie strasz,ze Alan będzie duży,bo ja tu się nastawiam na poród sn,dzisiaj czytałąm artykuły fachowe i jest taka możliwośc,faktycznie muszę wyrazic zgodę,no i jeśli nie będzie komplikacji to nie ma problemu.Aha i po pierwszej ciąży dopiero po roku można w następną zajśc,a ja zaszłam po 11 miesiącach 🙂
Ja jestem drobna ale mój mąż ma 183 wzrostu i waży 93 kg...więc jest różnica między nami ha ha 😁...Oskar wydał się za mną,bo nie jest za wysoki i jest chudy(przynajmniej na razie),to może Alan będzie za tatą.
Jeszcze dodam,ze Artur,Andrzeja synek sięga mi prawie do ramienia 🤪,ma niecałe 6 lat...no i widac,ze mój mąż "robi"samych chłopaków 😁 🤪...dziewczynki już nie próbuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się ma konflikt serologiczny. Jak kobieta ma rh - , a mężczyzna rh + a my akurat tak mamy... Twój mąż to w ogóle robi samych chłopaków. Mój ma 9-letniego syna, także cieszę się, że automatycznie moje dziecko będzie mieć rodzeństwo i mogę pozostać w rozmnażaniu na jednym dziecku 😉 I tez mojemu gadam, że tylko chłopaków robi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co Ty gadasz!! 24 cm!! taka duża w tym tygodniu?? 🙂
To moje wymiary z 20 tc 1 d
BPD: 4,65 cm
HC: 17,44 cm
AC: 15,08 cm
FL: 3,21 cm
Waga: 350 g z tego co pamiętam,a lbo 335 g?
Jeśli powiesz mi coś więcej na ten temat to będę wdzięczna 😘 Wiem czego to są wymiary, ale nie wiem czy są prawidłowe, ale lekarz nie mówił, że coś jest nie tak. I ile może mieć długości??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...