Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maks jak sie urodził to przesypial całe nocy ale poniewaz marnie przybierał musiał zaczac go budzić na karmienie i tak z przespanej nocy zrobiło sie karmienie co 2 godziny a karmienie trwalo 1.5 🤢 więc po kilku tygodniach takiego trybu juz zaczynałam majaczyć, nie wiedziałam kiedy go karmiłam a kiedy mi się to śniło ale grunt ze zaczał przybierać lepiej. Oby tym razem było lepiej.
Aduś ten ropniak moze byc od paznokcia. Często mały kawałeczek wrasta w skórę i własnie jak jest goraco zaczyna się robic stan zapalny. Pomóc w wodzie z białym jeleniem powinno pomóc. U nas tez goraco ale póki co nie chce mi się wychodzić.
Cos dla Was dziewczynki, miłej zabawy, u mnie sie sprawdziło 😁
http://familie.pl/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php?year=1978&month=10&day=13&oval_year=2010&oval_month=03&oval_day=31&submit=Oblicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
może dlatego , bo ja wyjątkowo znałam 😉 Mi wyszło ze znowu chłopak 😜 Kalendarz jest fajny, szczególnie to odliczanie sekundowe 😁
Ehh, właśnie mówili w radio o Brzeżnie w Gdansku, byłam tak na 2 tygodniowych wakacjach, normalnie zakochałam się w tym miejscu. Kocham morze a tam bylo tak cicho i spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się sprawdzi 🙂 jeju jakbym się cieszyła,bardzo chciałabym córkę,zawsze marzyłam,zeby miec pierwszego synka a potem córkę 🙂,no ale jak będzie drugi facet to też dobrze...wkońcu zdrowie najważniejsze!!!

A Ty co byś chciała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj ten test 🙂
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
Mi teraz wyszło 83 % na dziewczynkę 🙂 a z Oskarem nie pamiętam

a tak w ogóle jak samopoczucie? ja dobrze,tylko słabo mi się na dworze zrobiło i bolą spalone ramiona i ten palec,kurcze nigdy mi paznokcie nie wrastały,po powrocie musze wymoczyć 😞
Ale spaceru na jarmark nie daruję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedys to robiłam ale nie pamietam wyniku. Na wiele pytan nie odpowiedziałam tak jak np tętno dziecka bo nie wiem ale wyszła dziewucha. Bardzo się sprawdza nitka i obrączka nad ręką. Jak zatacza kolo dziewczynka jak wahadło to chłopak. W mojej rodzinie zawsze się sprawdziło. Najlepsze było z koleżanka mamy która była po operacji jajników i lekarze mowili ze nie będzie juz miec dzieci. Dla jaj sprawdzili no i wyszedł chłopak, mówi ze to bzdury bo juz nie może miec dzieci a po 6 latach urodziła syna 🤪 Cos w tym musi być, chociaż nie bez znaczenia jest to jaka osoba trzyma ta nitkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Jakie piękny dzień się zapowiada,słonecznie i gorąco 🙂robimy dzisiaj piknik w lasku ze znajomymi 🙂,mieliśmy iśc na jarmark ale wykręciłam nogę wczoraj i ledwodoszłam do domu,dzisiaj lepiej ale nie dam rady tyle chodzić 😞

Oskar znowu zasnął sam w łóżeczku,co prawda przedwczoraj zasypiał 1,5 godziny,ciągle wstawał a ja go kładłam a potem głaskałam po ręce a wczoraj zajęło to tylko wqqqqqq 45 minut,więc coraz lepiej 🙂
Kropeczek jestem w szoku,ze lekarz już Ci powiedział płec

A jak tam u Was dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adus , miałaś rację, małemu w tym miejscu gdzie był ropniak idzie ząbek, chyba czwórka. a tak poza tym to wczoraj juz tak się wściekłam ze powiedziałam ślubnemu ze będziemy spac osobno takk długo az nie zmądrzeje, ciekawe ile to zajmie. Musi być jakaś metoda na faceta. Ja amorasów nie potrzebuje więc tak mogę ąz do porodu 😁 Poza tym u nas dzisiaj szaro więc chyba mój lekarz miał rację z ta zmiana pogody.
Miłego piknikowania Aduś, zjedz w moim imieniu pyszna kiełbachę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Miałam usg robione dopochwowo więc lepiej widoczne jest wszystko na tym usg.
Gwarancji w 100 procentach nie daje bo powiedział że jeszcze może się zmienić z dziewczyny na chłopaka 😉 ale 80 procent to dziewczynka 🙂
My całymi dniami na dworku byliśmy u rodziców na wsi więc na podwórku non stop ale jak wróciliśmy do Warszawy to spacerek tez zaliczyliśmy 😉 Ewunia jeszcze się wybawiła w piaskownicy i padła spać 🙂 No i mam chwilkę odpoczynku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kropeczek 😘
My tez ostatnio byliśmy ale dzisiaj pogoda się popsuła poza tym głowa mnie boli więc nawet nie mam ochoty. W Szkocji dopochwowego usg nie wykonują, nawet byłam zdziwiona ze w 7 tygodniu miałam tradycyjne, widocznie mają mocny sprzęt. wiecie co, ciagnie mnie na słodkie, więc moze tym razem dziewczynka będzie 🙂
Jak się czujecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Może zacznę od tego,ze też się pożarłamz mężem....o skarpetki a potem juz poszło 😞,on stwierdził,ze jak siedzę w domu to powinnam zajmować się domem i on powinien mieć skarpetki(ale oczywiście do kosza brudnych nie wrzuci)!!!
tylko nie pamięta,ze jak pracowałam i to całkiem niedawno,to nie było mnie w domu ok.10 godzin,a i tak gotowałam,sprzątałam,zajmowałam sie małym itd.....a on ku... nie potrafi po sobie posprzątać 😠,co chwycie to zostawi,nawet łóżka nie skłąda,bo nie ma czasu rano 😠...jedyene co robi to burdel!!! A mnie szlag trafia,bo nie nawidze bałaganu i potem latam cały dzień i sprzątam,żeby choć naczynia pomył 😠...NIC 😠

Na pikniku było super 🙂,pogoda piękna,mały grał z tatą w "nogę",latał za piłką jak szalony 😁,może będzie piłkarzem 😉...dałam zdjęcia na NK,ale tylko 2,bo mi zabrakło już transferu 😞

Oskar wczoraj zasypiał tylko 30 minut,więc jest coraz lepiej 🙂...jeju,ze ja wcześniej tak go kłaść nie zaczęłam,no ale chyba troche szłam na łatwiznę...sama przyznaję 😞

Aha i po wczorajszym pikniku przytyłam 1 kg,więc teraz waga już w górę i zaczynam się martwić,żeby nie przytyć za dużo 😞,brzuszek już nawet spory...kurcze to jaki pod koniec będzie 😞

A jak u Was dzisiaj? Jak samopoczucie? U na sbrzydko dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś, z dziadami tak juz jest. Tez wczoraj z moim sie żarłam ze az mi nie dobrze sie zrobiło. Wyobraź sobie ze śmiał mi powiedzieć ze wmówiłam sobie nadciśnienie ciazowe z Maksiem !!!! Był ze mną dwukrotnie w szpitalu, wiedział ze po porodzie nie mogłam wyjśc szybciej bo mialam cały bardzo wysokie i teraz śmie takie cos mowic ! A co ma gadać jak on to spowodował. Jak pracowałam to też mialam jak Ty, wychodziłam na 7 on na 9 ja wracałam po 22 on o 17 i nawet palcem nie ruszył żeby coś zrobić. Durne dziady 😠
Waga się nie przejmuj mi juz 3 kilo stuknęły 😜 Cały czas sie tylko zastanawiam w którym miejscu prócz biustu to jest chyba na brzuchu bo juz go widać. Nie planuję przytyć więcej niż 13 kilo więc jeszcze 10 mi stostalo 🙂
U nas Maks zasypia sam chyba ze padnie u mnie na rekach ale generalnie nie ma większego kłopotu gorzej z samym spaniem. Moze jak przestanie ząbkować to będzie lepiej.
Samopoczucie do d... od wczoraj mam migrenę, trzyma cholera jedna caly czas. Spałam fatalnie, było mi za goraco i jakos niespokojnie sie czułam. Stres caly czas to jak tu spać. Poza tym w miarę ok. Dzisiaj mamy lecieć... Maz sie caly czas łudzi ze polecimy 😞 Chyba przelozymy na inny termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. U nas pogoda super 🙂 gorzej ze mną. Byłam w sobote u teściów plewić w rządkach i takie mam zakwasy na nogach i pupie, że na wc ciężko siąść. Tak to jest jak ukrywa się ciążę 😉 Wy to macie sie dobrze, macie mieszkania, domy. My mieszkamy u moich rodziców w 6 plus pies. Mąż nie chce miszkać w Cieszynie tylko wieś mu w głowie tylko tu nikt nie wynajmuje mieszkań, a na zakup nas nie stać przez głupi kredyt prawie 800 zł miesięcznie plus 700 zł moja matka sobie żąda a wypłata jedna. Nie ma jak zaoszczędzić. Ciężko będzie. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie, nie jest za fajnie 😞 Ceny w Polsce są z kosmosu wzięte. Kogo stac na kupno mieszkanka chociażby 2 pokojowego ?! W Poznaniu w starym budownictwie M2 kosztuje 300tyś to jest CHORE !!! Dla kogo sa te mieszkania ?! Dlatego ludzie wyjeżdżają z Pl. Kiedy to sie zmieni.
No a moj malż własnie trzaska mi tyłek z siostrunia jaka to jestem hypochondriczka, nawmawialam sobie krwawienia w ciąży zeby tylko nie lecieć. Kompletnie do idioty niz nie dociera. Ja rozumiem ona, w dupie za przeproszeniem ma cały świat ale ten. Ta nawet smiała go namawiać zeby zabrał małego i przeleciał z nim sam !!!!! Nic ze jestem matka tego dziecka, nic ze to jego pierwsze urodziny, nic ze sie zle czuje, byle jej bylo dobrze bo pewnie juz kiece kupiła. Normalnie bym nogi z tylko wyrwała. I jak tu człowieka nie ma głowa bolec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira współczuję 😞,biedna same nerwy a mąż zamiast wspierać to jeszcze dobija 😞,skąd ja to znam 😞...staraj się nie denerwować,ja też mam już dość nerwów 😠

potem napiszę,bo mały marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...