Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale jestem wściekła...mąż już jechał do domu ale teściowa pijana coś wymyśliła i wraca do niej znowu....kurwa ja nie wytrzymam,zamiast pomóc to jeszcze jest taką egoistką 😠,my się martwimy o jej zdrowie i życie,do tego ja w ciąży i z małym dzieckiem siedzę całe dnie prawie sama,bo maz ciągle u niej 😞
Wiadomo,że mąż zawsze jej pomaga,lata,stara się i się martwi i mamy do cholery podziękowanie!!!!!!

Znowu musze małego sama kąpać,usypiać...ja tez potrzebuję pomocy i wsparcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Co za dzień !!! Co raz gorszy. Ide coś obejrzeć i zjem sobie puszyste ciastka kokosowe. Cos musze mieć z tego życia.


Masz rację...ja jak mały zaśnie to kakao i sernik...a co tam kilogramy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
ale jestem wściekła...mąż już jechał do domu ale teściowa pijana coś wymyśliła i wraca do niej znowu....kurwa ja nie wytrzymam,zamiast pomóc to jeszcze jest taką egoistką 😠,my się martwimy o jej zdrowie i życie,do tego ja w ciąży i z małym dzieckiem siedzę całe dnie prawie sama,bo maz ciągle u niej 😞
Wiadomo,że mąż zawsze jej pomaga,lata,stara się i się martwi i mamy do cholery podziękowanie!!!!!!

Znowu musze małego sama kąpać,usypiać...ja tez potrzebuję pomocy i wsparcia


Współczuję Ci Ada 😞 Teraz jak wiadomo, że to nie rak to i tak dalej pije... 😞 Albo wpadła w nałóg, albo nie wiem co? Co teściowa, to gorsza... Jeszcze Ci męża odciąga od domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aduś napisał(a):
ale jestem wściekła...mąż już jechał do domu ale teściowa pijana coś wymyśliła i wraca do niej znowu....kurwa ja nie wytrzymam,zamiast pomóc to jeszcze jest taką egoistką 😠,my się martwimy o jej zdrowie i życie,do tego ja w ciąży i z małym dzieckiem siedzę całe dnie prawie sama,bo maz ciągle u niej 😞
Wiadomo,że mąż zawsze jej pomaga,lata,stara się i się martwi i mamy do cholery podziękowanie!!!!!!

Znowu musze małego sama kąpać,usypiać...ja tez potrzebuję pomocy i wsparcia


Współczuję Ci Ada 😞 Teraz jak wiadomo, że to nie rak to i tak dalej pije... 😞 Albo wpadła w nałóg, albo nie wiem co? Co teściowa, to gorsza... Jeszcze Ci męża odciąga od domu.


mOJA TEŚCIOWA JAK NIE PIJE TO JEST DO RANY PRZYŁÓŻ,ale ostatnio to coraz gorzej 😞,dojdzie do tego,ze ja będę miała na głowie dom,2 dzieci,psa i pracę,bo maz ciągle u mamy..a najgorsze,ze ona go wyzywa od najgorszych,mówi np.że on chce jej śmierci itd
kurcze znowu wróci po 22 a ja choć spałam 3 godziny to będę siedzieć w nerwach i czekać..no i jeszcze częśto jak mąż z takich akcji wraca od mamy to sam ma wypite 🤪
ja już kurwa na łeb dostaje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pies tez biedny bo wychodzi o 6 rano i przeważnie wieczorem dopiero,bo ja nie mma jak z nim wyjść
Jeszcz ejakiś sąsiad zaczął wiercić,bo mnie szlag trafi,co za idioci,do cholery cały dzień jest cisza a zaczyna codziennie od tygodnia o 18-19 😞..akurat jak mały idzie spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Musi kochać swoją matkę, jeśli leci na każde jej zawołanie i jeszcze go wyzywa 😞 Powiem Ci tyle, że jest strasznie niewdzięczna i ma za dobrze z Twoim Andrzejem.


No ma dobrze,ma i nie docenia tego.Kurcze zamiast sięcieszyć,ze nie jest tak chora,zamiast przyjechać do wnuka,gdzie niby tak tęskni,wie jak mi ciężko w ciąży i jaki mały jest absorbujący...to pije od renty do renty....

idę pomału małego szykować do kąpieli i z 2 melisy zrobię,mam dość nerwów dzisiaj 😠

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ada ma dobre serce i przez to tak dostaje po dupie 😞 Dobrym ludziom przytrafiają się złe rzeczy i tak jest niestety zawsze. 9-11 tygodni Adzie zostało, no wierzyć się nie chce... Przecież to już, zaraz 🤪 Ada ma tyle na głowie ... jest silna, ale odbija jej się to strasznie na psychice 😞 I tak dalej być nie może, bo się wykończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !

sprzedam ubranka i nie tylko po mojej córeczce urodzonej w listopadzie. ceny do uzgodnienia. zawsze mozna sie dogadać 🙂
http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

oraz leżaczek bujaczek http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#5516426817778314770 również cena do uzgodnienia .

nr gg
20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a jak 🙂 Jak ma się taką wspaniałą żonę jak ja, to ciężko wyjeżdżać haha 😜 Ale weekend minął nam cudownie 😁 Jedna sprzeczka na tyle godzin razem to i tak dla nas mało 😁 a nerwów mieliśmy co nie miara. Lecę do rodziców na kolację 🙂 może wpadnę wieczorem. Ale tu ciszaaaa.... 😁 Strajk mamusiek, czy co?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś daj popalić teściowej powiedz jej co myślisz niech stara baba wie że nie jest pępkiem świata ,a Andrzejowi wbij do łba że nie po to zakładał rodzinę żeby siedział u mamy tylko ma swoją rodzinę, swoje dzieci i swoją żonę a jak chce niańczyć mamuśkę to do opieki społecznej !!! Mógł myśleć przed ślubem z ki chce żyć czy z tobą i waszymi dziećmi czy przy cycku matki.
Ja właśnie skończyłam oglądać m jak miłość i chyba zaraz się położę spać bo tu wszystkich wywiało 😞
Aguś ty też się biedna dziś namachałaś z Oliwką 😞 odpoczywaj kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey laski 🙂 co tam??
jzu ile dzisiaj latania miałam kupowałam farby i wszystko do remontu co jeszcze zostało do kupienia 🙂 jeszcze tylko panele nawet meble oglądałam do sypialni... i już mam upatrzone... tylko zamówić zostało ale to jak pokój bedzie już prawie gotowy 🙂 juz się cieszę bo wszytko jakos zaczyna wygladac... już niedługo łóżeczko wstawie małej i zawiesze baldachim i popiore ubranka itd mmm zajebbioza 🙂 🤪 widzę że u was raz lepiej raz gorzej ale w miarę:P
cmoki dziuńki:* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪
o jeej bidulka moja ciężko z maleństwem... i to jeszcze chorym...
jak mi sie już dzisiaj nic nie chce... sie nalatałam jak wół...;/
męż mój jeszcze jutro mma wolne:P haha 😮 ciekawe czy go nie zabije do jutra 😁
chociaż stara sie po sobocie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Tak napiszę jeszcze do wczoraj-dziewczyny kochane jesteście 😁,takie wsparcie choćby słowne dużo może człowiekowi pomóc 🙂
Wiecie to na początku nie było tak,teściowa to kochana kobieta i wiele jej zawdzięczamy,tylko wpadła w nałóg a ciężko się odwrócić od dobrej ale chorej osoby,moja matka to piła całe życie i mnie krzywdziła,dlatego ona mnie nie obchodzi i jej nigdy nie pomogę 😠 ale teściowa od początku,przed małżeństwem była dla mnie jak mama,kochana i pomocna...to alkohol z nią tak teraz robi 😞,staramy się o leczenie zamknięte.
A mężowi sie nie dziwię,ze się martwi i jeździ,że robi wszystko,zeby pomóc,bo mama całe życie się nim opiekowała a teraz poprostu ona potrzebuje opieki,gdybym miała taką mamę to też bym się nie zastanawiała.
Z jednej strony rozumiem męża a z drugiej jestem wściekłą na teściową,ze nie próbuje nic z tym zrobić,że "nieświadomie" rani bliskich,że przez to mąż nieraz nawet w nocy jedzie,ze ja muszę sama sobie dawać radę...
Ok,dobra,tylko tyle chciałam...A Wy kochane macie choć po oklasku ode mnie 🙃 😁...dziękuję 😁

My wstaliśmy przed 7,mały ogląda baję i tańczy,klaszcze 😁
a ja zjadłam sałatkę i mnie brzuch rozbolał...nie moge majonezu za dużo,bo od razu boli i to tylko w ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do żłobka dzwoniłam,ze Oskar dopiero we wtorek przyjdzie,wolę go przetrzymać,żeby się wykurował,zresztą leci mu z nosa jeszcze,a w poniedziałek mam ortopedę.
Robie następne pranie ciuszków Alanka 😁...ha ha ale mnie wzięło,ale coś czuję,że muszę mieć to uszykowane..kurcze ja jeszcze nawet koszuli nie kupiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam aż pokoik bedzie gotowy meble wszystkie na miejscu i wtedy biore sie za pranie i prasowanie rzeczy dla małej... już prawie wszystko mam jeszcze tylko do szpitala kilka rzeczy kupic musze np koszule i kapcie bo tego nie mam... wkładki do cyców mam ale wkładek podpasek nie mam... wiec to o i jeszcze musze kupic ale to na allegro pampersy i kosmetyki dla małej z oilanu lub nivea.. ale to jak bede meble miec... no i wózek i łóżeczko a tak już mam 2 zmiany poscieli do wózka kołderkę i podusię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...