Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Właśnie zajrzałam 😞(( Kurdę, pechem to ciężko jest nazwać. Rodzice muszą koszmar przechodzić. Brak słów 😞(


Mnie cały czas dziwi że maluszek 1800 i nie mogli go uratować,a znajomej córeczke uratowali ur. w 26/27 tyg... i też miała tylko kilo wagi

Mnie tez to dziwi. Myślę ze mogla się sepsa zacząć 😞( Straszna tragedia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
No a czytałaś ten wierszyk o aniołku?

Ten wierszyk pierwszy raz czytałam jakieś 3 lata temu, tez mna poruszył.


Beta leć rób zdięcia brzuszka 😁 dziś wystawe robimy 😁

Nie ma szans, mam Sajgon w domu. Mały nie poszedł spac o 12 i teraz chodzi i wyje, pewnie cudowne początki buntu się zaczynają. Stary znowu kanapę ugniata więc mnie już nosi na całego. Kiedyś mu petardę pod dupę położę żeby sie rozruszał 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Czytając list od Aniołka łzy mi popłynęły... szkoda słów... 😞


Marta długo cie nie było


Aguś jakoś tak nie zawsze mam czas wejść na internet. Ostatnio często na grzybki jeździmy więc potem obiad zrobić itd więc na nic czasu nie ma.
Hmm z tą tragedią to aż wierzyć się nie chce, a im człowiek więcej myśli to boi się o własną kruszynkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Tak patrzę sobie na ten moj brzuch i mam wrażenia ze sie kurczy a nie powiększa 😞 Mała jak zaczyna szaleć to mam wrażenie ze tylko na plecach jej nie czuje, ośmiorniczka mała 😁


Ja sama nie wiem 🙂 mama mówi że taki jak mam teraz to z Oliwka miałam w 9 miesiacu 🤪 a lekarz stwierdził że bardziej intensywnie odczuwam ruchy bo jestem bardzo szczupła

Wtedy bardzo malo przytyłaś.
Lekarz nie mówił ze mała jest duża ? Bo nieraz mam wrażenie że moja mi za chwile wokół pasa się owinie. Bardzo mocno czuje ruchy, aż podskakuje wraz z nią 🤪 Mam wrażenie ze jest dość długa bo nieraz jednocześnie czuje ją pod prawym żebrem i przy lewym jajniku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Czytając list od Aniołka łzy mi popłynęły... szkoda słów... 😞


Marta długo cie nie było


Aguś jakoś tak nie zawsze mam czas wejść na internet. Ostatnio często na grzybki jeździmy więc potem obiad zrobić itd więc na nic czasu nie ma.
Hmm z tą tragedią to aż wierzyć się nie chce, a im człowiek więcej myśli to boi się o własną kruszynkę...


No ale myślałam że po tym jak byłaś w szpitalu to musisz leżeć i się oszczędzać... a ty piszesz o grzybach itp 🙂


Cały czs się oszczędzam tj nie sprzątam tylko obiad ugotuję a to dużo wysiłku nie kosztuje, resztę mąż robi. Co do grzybków to rekreacyjnie chodzę po lesie przy czym odpoczynki długie robię i się nie schylam tylko mąż przy mnie chodzi i zbieramy razem 🙂
Zobaczymy co lekarz mi powie w poniedziałek, póki co idę się położyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrząsnęłą mną ta wiadomość,ten list takze..a tak trzymałam kciuki,kurcze taki duży chłopak i nie dało się nic zrobić...jaka to niesprawiedliwośc na świecie,a inne zabijają nowonarodzone dzieci,nie dbają o siebie 😞
Aż brak mi słow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest wątek Majeczki,urodzona ponad 2 miesiace temu...no to coś chyba w 6 miesiącu
http://www.brzuszek.net/forum,majeczka_urodzona_18czerwca_710_gram_sliczna_i_zdrowa_gratulacje_i_pozdrowienia_dla_jej_wspanialych_rodzicow,17,372701.html,str=48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam forum wrześnióweczek 2010 i jedną dziewczynę (40 tydzień ciąży) zostawił właśnie facet... Po prostu się spakował i wyprowadził się... Dosyć, że dziewczyna ma poród przed sobą, to zostawił ją parę dni przed narodzinami dziecka 😞

http://www.brzuszek.net/forum,wrzesien_2010,17,200647.html,str=30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Czytałam forum wrześnióweczek 2010 i jedną dziewczynę (40 tydzień ciąży) zostawił właśnie facet... Po prostu się spakował i wyprowadził się... Dosyć, że dziewczyna ma poród przed sobą, to zostawił ją parę dni przed narodzinami dziecka 😞

http://www.brzuszek.net/forum,wrzesien_2010,17,200647.html,str=30

Ja pierdzielę !!! Tylko wykastrować gnoja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...