Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka 😁
Ale naskrobałyście,nie mam czasu nadrobić niestety 😞

Mały z tata pojechał do żłobka,a ja jem śniadanie...no ale nie byłabym sobą,bo jak ich odprowadziłam to zamiast od razu zjeśc to...wyszorowałąm całą łazienkę 🤪,tylko podłoga mi została 😁
O 9 jade na bezrobocie po zaświadczenie i do skarbówki a potem po Oskara.
Dzisiaj przespał całą noc,obudził się raz po smoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety dziewczyny ale się rozpisałyście!! Nadrobiłam tylko kilka stron zboczuchy hehe 🙂 Ada to fajnie że mały już lepiej oby tak dalej. Ja wczoraj byłam u lekarza. Wszystko jest ok mały ułożył się główkąw dół, waży około 1150 gram więc spory synek mi się szykuje 🙂 A teraz zbieram się do pracy zawieźć zwolnienie i na małe zakupy. Trzymajcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 Ale numer ja do was żebyście pisały !!! a tu 2 strony wczoraj żebyście za dużo nie naskrobały i było 60 stron !!! 🤪 🤪 🤪
Mnie cały czas coś kuje w prawym boku nie wiem właśnie jakie to uczucie jak dzidzi siedzi pod żebrami le mam teraz właśnie wrażenie że to to !!!
Ja na dziś tylko zakupy mam zaplanowane 🤪 no i troszkę ogarnę w tej swojej oazie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Jak dla mnie to dobry od rana 😁 Humorek jest 😉
Fajnie Ada, że mały przespał całą noc 😁 A Ty wariatko zamiast odpoczywać, to nie... łazienkę szoruje... Ale to już chyba taki charakter, że nie lubisz siedzieć w miejscu 🙂
Sylwia super, że z małym wszystko ok 😁
Szkoda, że nie mówią ile te nasze maleństwa mierzą 😉
A co tu taka cisza?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dwupaki 🙂 Ja wstałam dopiero po 11:00- lubię sobie pospać dopóki mogę 😁 U mnie też dobry humorek ale coś czuję, że dzień nie będzie za dobry bo mnie nerka zaczyna boleć niestety 🤨 Idę teraz coś zjeść bo mały głód zaczyna doskwierać 😉 Dobrze macie z tymi usg, że tak często ja już Alicje zobaczę dopiero po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ból nerki coś strasznego na szczęście w ciąży mnie jeszcze nie złapał (lepiej odpukać) ale wcześniej miałam takie bóle więc współczuje. Mój maluszek ma nową ksywke - dżdżownica bo się od wczoraj tak śmiesznie wije w brzuszku i fika tymi nóżkami ale najgorsze jest to że już prawie sięga mi do żeber więc pewnie niedługo zacznie boleć to jego fikanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wróciliśmy,na bezrobociu załatwiłam,w skarbówce wzięłam wniosek i jutro mąż zawiezie,bo musi byc jego podpis,potem byłam po Oskara...grzeczny,nie płakał 🤪,zjadł troche chlebka,arbuza i soczek,tylko marudził jak na nocnik sadzały 😞
Potem korzystając z pięknej pogody(tak ciepło,ze miałam krótki rękawek a mały bluzę) pojechaliśmy do zoo,mały usnął po drodze i obudził się na miejscu,trafiliśmy na karmienie kózek 😁,we wtorki i czwartki o12 jest 😁,nakarmił,polatał z nimi na wybiegu,potem obeszliśmy zoo,nazbieraliśmy kasztany i do domku na obiad 😁
Bardzo fajny dzień,jak jest słońce to od razu chce się wszystko 😁

Jutro idę do lekarza,mam nadzieję,ze zobaczę Alanka i ,że wyniki są dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Hej Dwupaki 🙂 Ja wstałam dopiero po 11:00- lubię sobie pospać dopóki mogę 😁 U mnie też dobry humorek ale coś czuję, że dzień nie będzie za dobry bo mnie nerka zaczyna boleć niestety 🤨 Idę teraz coś zjeść bo mały głód zaczyna doskwierać 😉 Dobrze macie z tymi usg, że tak często ja już Alicje zobaczę dopiero po porodzie.


Kasiu a kup sobie taką maść Traumell S,to jest homeopatyczna maść na różne bóle,mi pomaga trochę,może Tobie choć ciut pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w żłobku grzeczny ale w zoo jak chciał iśc w inną stronę niż ja to zaraz się wyginał 😞,ale nie było tragedii
Maluch kopie,ze szok,aż w autobusie podskoczyłam a babka obok na mnie zdziwiona 😁 🤪
a wczoraj jak czekałąm na tą glukozę to podjechała babka taksówką i wysiadła...spodnie całe mokre z przodu,z tyłu a ona roześmiana...aż się do niej uśmiechnęłam,przypomniało mi się jak ja tak jechałam,tylko ja aż tak mokrych nie miałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada co do wód płodowych to ja wczoraj na szkole rodzenia dowiedziałam się, że w Anglii bez wód płodowych jak nie ma skurczy to karzą chodzić nawet do 4 dni 🤪 🤪 Tylko, że położna powiedziała, że ja wody odejdą i nie ma ból i ze szpitala odeślą do domu to żeby na drugi dzień jechać i uparcie siedzieć w szpitalu żeby przyjęli i już wywołali poród 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ada co do wód płodowych to ja wczoraj na szkole rodzenia dowiedziałam się, że w Anglii bez wód płodowych jak nie ma skurczy to karzą chodzić nawet do 4 dni 🤪 🤪 Tylko, że położna powiedziała, że ja wody odejdą i nie ma ból i ze szpitala odeślą do domu to żeby na drugi dzień jechać i uparcie siedzieć w szpitalu żeby przyjęli i już wywołali poród 🙃


zwariowali 🤪...przecież jak wody odchodzą to moze do zakażenia dojść,bo nic dziecka nie chroni 🤪...mi odeszły wody i jechałam,no ale ja wiedziałam,ze cesarka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Położna tłumaczyła, że nigdy do końca wody nie odchodzą i dziecku nic niby nie grozi ale może się wychłodzić i sine urodzić z zimna i wtedy idzie do inkubatora na lampy nagrzewające 🤨 😮 Normalnie oni w tej Anglii to poszaleli 🤪 No i oczywiście do szpitala jechać jak bóle będą tak co 4-5 minut bo wcześniej to klamkę ucałuję i wrócę do domu 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaaaaaaaaaa zapomniałam Wam powiedzieć najlepszego !!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 U mnie w szpitalu kobieta jak urodzi łożysko to pytają się czy chce je rodząca zatrzymać i zabrać do domu !!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 No tak wezmę, zasuszę i w ramkę na ścianę ha ha ha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...