Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze cały tydzień siedzę sama z małym 😞,mąz znowu u mamy,bo tym razem ją zalali 🤪...do cholery jebane rury,niech ta właścicielka je wymieni wkońcu i będzie spokój a ona ma w dupie...my juz się tylko widzimy rano z 30 minut i wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola88 napisał(a):
http://allegro.pl/johnson-s-baby-kuferek-pelen-kosmetykow-super-i1241162710.html czy to??


nie kupuj Johnsona,bo uczula 🤪 😞
a ten zestaw z nivea moze i warto ale po co tyle tego,po co puder,wystarczy sudocrem
powiem Ci tak,na początku(w sumie to do teraz) przy małym używam tylko Emolium(bo ma wrażliwą skórę) i jak to używam to nie musze juz oliwki,szampon Hipp,oliwke też miałąm ale ja ją użyłam,sudocrem
czyli zestaw dla malucha w skrócie: sudocrem,szampon +płyn do mycia(nivea są dobre,no ja nie mogłam) i oliwka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Sorki ze sie wtracam... 😜
kupilabym ten z Nivea, osobiscie uzywam i spuer sie sprawdzaja... No i sudokrem jest tez bardzo przydatny 🙂
A Jonson bardzo czesto sa stosowane w szpitalach ale tez uczulaja... Oczywiscie nie wszystkie dzieci.


dzieki bardzo 🙂 zawsze lepiej sie poradzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra maluszka jest tak delikatna,ze moim zdaniem za dużo kosmetyków może zaszkodzić,no ale ja mam wrażliwca z rozpoznaniem AZS(niby,bo nic nie ma),na pewno jeśli Alanek będzie miał normalną skórę to użyję Hipp albo Nivea,bo są dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dobrze mama moja sie śmieje że surykatką mogła bym byc jak bym wszystkie ciaze tak znosiłą 😁
czasem mnie bolą pleecy najgorzej pachwiny i mała... w sumie nie mała spuchnireta 😜 i gdyby nie nadkwasnosc i zgaga to ok ale to do zniesienia jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
zapisze sobie na kartce to... macie racje chyba w koncu doświadczone 🙂


ja sudocrem kupuję za 33 zł-250 ml,Emolium duży jest za 40 zł(starczy nawet na ponad 2 miesiące!),oliwka też jest wydajna i kosztuje w zestawie z szamponem 14 zł(Hipp),najdroższy jest krem na każdą pogode nivea,ok.20 zł mały,ale wydajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
aaa no i do noska polecam aspirayor 😉 gruszka wszystkiego nie wyciagnie 😉
i do pepuszka w mnie sprawdzily sie gaziki nasaczone 😉


do pępka mam zwykły spirytus ze szpitala a do noskata woda morska i aspirator-Baby Otrivin dla maluszka a dla starszego już Nosefrida(według mnie jest za duża dla noworodka 😞 a otrivin dostałam w wyprawce ze szpitala i byłam super zadowolona,tylko końcówki drogie,bo 8szt aż 18 zł )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
aaa no i do noska polecam aspirayor 😉 gruszka wszystkiego nie wyciagnie 😉
i do pepuszka w mnie sprawdzily sie gaziki nasaczone 😉


do pępka mam zwykły spirytus ze szpitala a do noskata woda morska i aspirator-Baby Otrivin dla maluszka a dla starszego już Nosefrida(według mnie jest za duża dla noworodka 😞 a otrivin dostałam w wyprawce ze szpitala i byłam super zadowolona,tylko końcówki drogie,bo 8szt aż 18 zł )


a to ja mam ten z nosefrida i jestem zadowolona 😉dalam za niego 12 zl a za aspirator i wymienne wklady 27 😉

lecem do siebie jak cos to zapraszam na wrzesien 😉 a puki co czekamy za kasienka i zamykamy wrzesien;D wiec trzymajcie kciukasy za nia 😉

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie poszły...wstrętne baby 😁...pewnie zajrzycie jak ja pójdę 😞
ja zaraz małego kąpię i może zajrzę,bo męża nie ma jeszcze 😞
jakby mnie nie było to TRZYMAJCIE KCIUKI,zeby jutro było ok wszystko 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wróciłam 😁 😁 😁 Nic sobie nie kupiłam ani Alusi ale za to kupiliśmy meble do salonu żeby miała gdzie chować ciuszki Alicji 😁 😁 Będą we wtorek 😁 😁 Poczytałam pobieżnie co tam naskrobałyście i tak jak Ania888 będę używać tylko Sudokrem do pupci i chusteczki z Pampersa mam zapas zrobiony chyba z 7 paczek ale u mnie to akurat groszowa sprawa 🙂 Poza tym te chusteczki tak pięknie pachną !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...