Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
no moj Paweł jutro konczy 29 lat 🙂 ja mam 6 mniej 🙂


Między nami jest 13 lat różnicy... Ja mam 22 lata i mój mi mówi, że i tak jestem dla niego za stara hahahahahha 😁 Że młoda to byłam jak miałam 18 lat 🤪 🤪


ja mam tylko 4 lata róźnicy chociaż mój to i tak taki 27 letni gówniarz 😁 🤪


Każdy facet to gówniarz 😜 Ja mojemu to każę się rozglądać po gimnazjum hahha 😁
To Ty jesteś 87?? Ja 88 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Dzięki, na pewno będzie miło 😁 A Ty planuj atrakcje na imprezę urodzinową 😁

Aga, to jak Ty masz ochotę na seks przed zrobieniem testu, to potem mąż się będzie bał... bo dla niego taki szał będzie oznaczał jedno.... 🙃 🙃


nie po porodzie ide na zastrzyki bo dwójka dzieci nam wystarczy poza tym by mieć teraz 3 dzieci to trzeba naprawde mieć kupe kasy...albo patrzeć tylko na opieke... mi się wydaje że na dwójce będzie koniec... zresztą wg wróżby za nim zaszłam wyszły mi 2 dziewczynki i pawłowi też 😁 🤪


A jakie wróżby robiliście?? 🙂
Nie sądzisz, że zastrzyki mają za dużo skutków ubocznych i niezbyt dużą skuteczność?? Ja spiralę wkładam 😁

My stare dupy jestesmy.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak myślałam, że to ta wróżba 😉 Moja mama mi zawsze na igłę z nitką robiła. Ale obojętnie czy na nitkę czy obrączkę, zawsze mi wychodzi to samo... 🙂
Za każdym razem 😁
I wychodzi, że pierwsza dziewczynka, a drugi chłopak 😁
Ale mi się wydaje, że u mnie to jednak chłopak tam siedzi i wróżba nie wyjdzie.

Ooooo tak, tak... nasi to herosi... z wiekiem młodnieją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wraca dzisiaj 😁 Myślę, że ok. 22 😁
Żadna blać nie ustąpi mi miejsca w kolejce ech... 😠 Tylko raz przez całe 7 miesięcy pani mnie chciała przepuścić. A że ja nie lubię wykorzystywać tego stanu i się użalać nad sobą, to nic nie mówię.
Ola, a będziecie sami skręcać, co?? 😁 Na ich stronie są te meble, co będziecie mieć?? Pochwal się jakie to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam z zakupów jak zawsze się nadźwigałam mimo, że dwa razy wychodziłam do sklepu 😠 🙃 Ja tak na moment teraz muszę rozpakować chyba z 20 reklamówek i wziąć się za sprzątanie a później obiadek- dzisiaj kluchy ziemniaczane z twarogiem i skwarkami 😁 😁 Będę później 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zrobiłam włosy....Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa prawie czarne (jeszcze mokre)mam nadzieję,ze jak wyschna to będą jaśniejsze 🤪 🤨
[URL=http://img522.imageshack.us/i/zdjcie0485.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6499/zdjcie0485.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
ada wysusz włoski i daj nam zdięcie 😁


to jutro dopiero,bo mały usypia i nie będę suszyć...boziu jak one takie zostaną????,no raczej za dużo nie zjaśnieją 😞 🤪
A Tobie Aga wersja 1 najbardziej mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, teraz masz równomierny kolor i taki sam jak na opakowaniu 🙂 Teraz tylko henna brwi, albo sobie pomaluj delikatnie ołówkiem i zobaczysz, że od razu inny efekt będzie 😁 Wydaje Ci się, że jesteś za blada, bo to szok jest 🙂 Wg mnie świetnie wyglądasz, tylko jeszcze mokre są i tak się może wydawać, że źle wyglądasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jutro 🤨

jem kolację,pije kakao,chwilę poczytam i padnę chyba...pod powiekami mam piasek...ach jak mi źle 😞 na pewno 🙂
jutro będę w lepszym humorze
Kochane jesteście,buziaki 😁 😘
Dobrej nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada według mnie super wygladasz tylko efekt bedzie prawdziwy jak wyschną.... brwi sobie henną zrób... tylko wtedy bedziesz musiała do siebie sie przyzwyczaic do rysów swoich... hihi Aga zgapia od Ady:P i chce image zmienić 🙂 Ninka meble przyjechały jupi 🙂 składmy znaczy sie mój z moim ojcem a ja nadzoruje i sie na mnie denerwują:P hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...