Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tylko patrzeć jak nasze będą miały 2 tygodnie 😉 Mi też jeszcze wózek został i sobie cały czas do kupienia mam dwie koszule i skarpetki i wszystko ufff..... Wiadomo, że człowiek jak by miał kasy jak lodu na Antarktydzie to by kupił jeszcze więcej, ale z drugiej strony na co to ?! 🤔 Jak dziecko rośnie i moment ze wszystkiego wyrasta i trzeba na bieżąco dużo kasy tracić 🙃 🤪 Gosiu dobrze, że masz spokojne, normalne noce bo ja już nie pamiętam kiedy położyłam się o normalnej godzinie spać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bym zgrzeszyła jak bym narzekała na sen.Natomiast w ciągu dnia jest gorzej, bo szybko sie meczę nawet obiad na raty robie , siadam odpoczywam i dalej robie hihihihi.
Ale juz niedługo 🤪 🤪 🤪 I będziemy mialy takie małe istotki 🤪
A co do kasy, to kazda z nas odczuwa braki pieniedzy, jedna mniej , druga więcej.U nas na szczęście ze mamy dwie wypłaty, bo Paula w wieku szkolnym tez kosztuje. A to wycieczki,kina ,teatry, no i nastolatka więc sie chce ubierać hihihi.Ja od razu po macierzynskim zmuszona jestem do pracy wrócić, ale mam naszczęscie mame która zajmie sie dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak teraz każdy ma jakiś kryzys finansowy, ale trzeba to przetrwac. Ja łóżeczk też z szufladą będę miała bo zawsze cos tam sie schowa 🙂 jak tylko bedzie złożone to wam fotke wstawie 🙂
Ja na nocki też nie narzekam jak sie klade to maly mi troche poszaleje poszaleje i tez idzie spac do łazienki wstaje tak kolo godziny 4 i wtedy z reguly maly sie tylko cos przeciagnie przekreci i tez idzie spac dalej a wstaje jak ja wstaje czyli miedzy 6 a 7.30.
heeh a poza tym czesto ma czkawke ten moj urwisek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Tak tak teraz każdy ma jakiś kryzys finansowy, ale trzeba to przetrwac. Ja łóżeczk też z szufladą będę miała bo zawsze cos tam sie schowa 🙂 jak tylko bedzie złożone to wam fotke wstawie 🙂
Ja na nocki też nie narzekam jak sie klade to maly mi troche poszaleje poszaleje i tez idzie spac do łazienki wstaje tak kolo godziny 4 i wtedy z reguly maly sie tylko cos przeciagnie przekreci i tez idzie spac dalej a wstaje jak ja wstaje czyli miedzy 6 a 7.30.
heeh a poza tym czesto ma czkawke ten moj urwisek 🙂

A moja mała w ogóle nie ma czkawki 😞 Może jeszcze będzie miała, bo podobno fajne uczucie jest 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do czkawki, to moje tak 3 razy dziennie czka. Ogólnie śmieszne uczucie, jedynie w nocy mnie czasem denerwuje jak leżę na boku 😜
Moje jest spokojne podczas jazdy autem 😉 Ciekawe do kiedy się będę mieściła za kierownicą?? 😮 😮 haha. Na razie mi brzuch nie przeszkadza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Ola a mnie to troszkę przeraża 🥴 może bardziej poród 😞 potem dwójka maluszków i ja sama w domu hmm


Kropeczek widzę, że różnicę wieku między dzieciaczkami będziemy miały podobną 😉
Ja też ostatnio zaczynam się bać.. zwłaszcza tego jak będzie wyglądało usypianie i karmienie.. bo wiadomo - maluszek potrzebuje mnie obowiązkowo.. Ale3 starszy też nie chce nikogo innego.. trzeba się będzie rozerwać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...