Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam Baby jedne ! 🙂 Moja to ma ciągle czkawkę haha minimum tak z3-4 razy dziennie. Kręci się 24 na dobę co teraz powinna spać już nawet po 15 godzin 🙃 Ma jakieś ADHA albo jest Robokopem hihi 😁 U mnie dzisiaj słonko świeci, ale zimno strasznie 🤔 Ja nie mam samochodu ale jak jadę autobusem to Ala też się rusza, ale tak jak pisałam Ona cały czas się rusza haha 😁 Dziewczyny jak podziwiam te mamy, które decydują się na drugie dziecko mając jedno takie małe. Ja bym chyba osiwiała od martwienia się jak dam sobie radę. Ja z Mariuszem drugie dziecko chcemy tak po 5-6 latach przerwy jak to pierwsze już będzie bardziej samodzielne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała 2 tak po 2 latach... ale moj mowi że nie ze wiecej czasu trzeba hahaha... hihihihi zobaczymy... a jak mnie wkurza ta pogoda masakra... u mnie padało teraz jest pochmurnie i wogóle... eh..... 😮 mała moja się rusza cały brzuch sie rusza... hahahaha jak moja sie urodzi to ja, zjem normalnie z miłosci... hihihihihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapisuj go do You can dance 😉
haha.
Pode mną też łóżko skrzypi ☺️ I jest mi tym bardziej wstyd, bo po stronie mojego męża (120kg +) nie skrzypi 😠
Pisałyście, że nie możecie patrzeć w lustra, a ja bym cały czas się oglądała 😁 Czuję się taka piękna i brzuszek uwielbiam oglądać i w ciąży mogłabym być cały czas 🙂 Chyba surogatką zostanę hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja mam synka prawie, pięcioletniego, który już tak mojej uwagi nie potrzebuje sam potrafi zrobić wiele rzeczy i dlatego zdecydowałam się teraz na drugie dziecko, bo ja wiedziałam, że sobie nie poradzę jak będę miała rok po roku i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że miałam rację. Bardzo długo dochodziłam do siebie po porodzie także różnica prawie pięciu lat w moim przypadku jest bardzo dobra.Ja również podziwiam mamy, które decydują się na dzidzię rok po roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Zapisuj go do You can dance 😉
haha.
Pode mną też łóżko skrzypi ☺️ I jest mi tym bardziej wstyd, bo po stronie mojego męża (120kg +) nie skrzypi 😠
Pisałyście, że nie możecie patrzeć w lustra, a ja bym cały czas się oglądała 😁 Czuję się taka piękna i brzuszek uwielbiam oglądać i w ciąży mogłabym być cały czas 🙂 Chyba surogatką zostanę hahaha 😁



hahahaha ja chyba też....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez ogolnie sexi sie czuje hehe tylko od Pawła domagam sie komplementow mowiac jaka to gruba jestem i wogole hihi
no moja siostra sie smieje ze małego na nauke hip hop zapisac trzeba żeby tanczył jak Jędrek z you can dance 😁 oki laski ja spadam zajrze do was wieczorem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha fitness club Ola otwieramy razem bo moja też ciągle aerobik ćwiczy hihihi 😁 Aga Kafinka właśnie sama na swoim przykładzie wiesz jakie to dobre wyjście mieć Brzdąca trochę później. Moja mama mnie i brata miała z przerwą 10 lat i jest bardzo z tego zadowolona bo Przemek już chodził do szkoły, wszystko robił sam a mama całą uwagę mogła skupić na mnie bo Przemek rozumiał już również to, że taka maleńka istotka potrzebuje więcej uwagi niż on duży chłopiec 😉 Gorzej było później do 18-stych urodzin haha bo mnie strasznie pilnowała i był bardzo zazdrosny o mnie tym bardziej, że mój Tatuś umarł jak miałam 15 lat a więc o tego momentu On ,,nosił spodnie w domu,, 🙂 A ostatecznie sprzedał mnie Mariuszowi za skrzynkę wisky czy jak to się tam piszę hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ciąży to ja też bym mogła jeszcze kilka razy chodzić, czuję się super z ciążą i kocham mój brzuszek mimo rozstępów hihi, ale nie pamiętam kiedy ostatnio mąż powiedział mi jakiś komplement albo był czuły dla mnie czy zrobił coś czułego. A o seksie hmmmm...... a co to jest seks ?? 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej jak ja Wam zazdroszcze ze czujecie się piekne i seksowne.
Ja nie mogę na siebie patrzeć, a w łóżku to się smieję że Tomek kłodę bzyka hihihi.
Ja też szczerze podziwiam dziewczyny które mają małe dzieci i decyduje się na kolejne ciąże . Ja chyba bym nie podołała tym obowiązkom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nam została tylko pozycja na jeźdzca... inne są do bani i ciagle tak samo sie nudzi a to że mi brzuch przeszkadz do męża sie przytulić w czasie to juz wogóle nawet pocałowoać go nie mogę w trakcie i sie frustruje straszliwie i szału dostaje odechciewa mi sie wtedy odrazu... a i jeszcze sucha jestem i żeby wogóle cos było muszę żelu intymnego dla alergików używać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...