Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mam zaraz obiadek... czekam na tatę bo mi ma wyniki przynieść...
dzwoniłam do niego ale nie miał jeszcze ... zobaczymy... oby dobrze było...
wiecie co... ja już sie jakoś tak nastwiałam ze chciała bym cesarkę i to w tym 38 tyg... jakoś niewiem wiecie... wiem że to głupie i nieodpowiedzialne ale jakoś tak o małą sie boję ze bym ją mieć przy sobie chciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aguś trzeba było palnąć do niej tak Pawełek przyjdzie o 17 jak zamykacie ze mną Żoną ... bo musze czesto na spacetry chodzić i do mężą wzrok prawda Pawełku?? głupi uśmieszek... musiał by tak powiedzieć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Oj Aguś trzeba było palnąć do niej tak Pawełek przyjdzie o 17 jak zamykacie ze mną Żoną ... bo musze czesto na spacetry chodzić i do mężą wzrok prawda Pawełku?? głupi uśmieszek... musiał by tak powiedzieć 😁 😁


Ja mu już zapowiedziałam że ide z nim! 😠 boże nie chce aby znów się zaczęły flirty,lub głupia za bliska znajomość bo kiedyś cholera wie jak to się skończy 😞



tymbardziej że raz już popełnić mu sie prawie zdarzyło błąd... ale pamietaj że nigdy za mkało kontroli... nie można na 100% nigdy mężowi zaufac... choć w 1% zawsze trzeba sprawdzić ... i dobrze idz z nim i sie do niego klej hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te niektóre babsztyle są takie e się tak zakrecą zamęcą ze choćby niewiadomo co i jak to tego chłopa zbałamucą.... grrrr takie babska to tlko za wargi mniejsze na sznurku powiesić... co by je nie swedziało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
On jest kochany,pomorze w domu,przy dziecku ale jego wada jest taka że trzeba uważać na inne kobiety 😠 może powinnam wejść na chat,nocą i popisać z jakimś kolesiem,dać mu numer gg i powód do zadrości mojemu? może on za pewnie się czuje względem mnie... ☺️


nie prowokuj głuupich stuacjii... tylko gorzej bedzie... pogadaj z nim że czujesz sie przytłoczona że nie lubisz takich sytuacji powiedz zeby cie nie zawiódł... i obserwuj czasem skontroluj... ale nie obsesyjnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chłopy to są wredne... mój też raz miał sytuacje ze laska do niego pisała a on tam najpierw zlał ale potem pisał do niej jak sie wkur to omałao jej nie rozniosłam... a ona do mnie nie wiedziałam ze on kogos ma... a ja jasssneeee nasze miastko jest tak małe że wszyscy wszystkich znaja... i w ryłko jej... sie odwaliła ale jeszcee nie byliśmy żonaci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
On jest kochany,pomorze w domu,przy dziecku ale jego wada jest taka że trzeba uważać na inne kobiety 😠 może powinnam wejść na chat,nocą i popisać z jakimś kolesiem,dać mu numer gg i powód do zadrości mojemu? może on za pewnie się czuje względem mnie... ☺️


nie prowokuj głuupich stuacjii... tylko gorzej bedzie... pogadaj z nim że czujesz sie przytłoczona że nie lubisz takich sytuacji powiedz zeby cie nie zawiódł... i obserwuj czasem skontroluj... ale nie obsesyjnie...


mój mi wczoraj powiedział ze zdrada to jest jak mąż zone lub żona męża zdradzi a wczesniej jak chłopak z dziewczyna sie spotyka to nie mozna o zdradzie mówić a ja 😮 taka mina i mówie chyba cie pokopało a on w smiech i cmok w czoło i nic wiecej cały dzień za nim łaziłam i sie go czepiałam ... a on śmiał sie ze mnie i mówi w nocy do mnie lubie czasem jak jestes zazdrosniczka... a ja 😮 i plask w łep... 😁

Powiedziałąm mu a on "misiek nie przesadzaj" tylko już pare razy to mówił,wg niego flirt to nie zdrada ale wg mnie tak,poza tym to może prowadzić dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity 😜 😜
Aga masakra co za suka, ja odkąd jestem w ciąży to zrobiłam sie cholernie podejrzliwa. U mojego Tomka w pracy jest mnóstwo młodych i atrakcyjnych sekretarek 😠 Tomek opowiada np. że sekretarki na śniadanie marchewki jedza choc nie muszą bo sa szczupłe i takie tam różne. Wcześniej mi to nie przeszkadzalo bo sama czulam sie nie gorsza od lasek z jego pracy. Ale teraz to mnie wkurza strasznie, i chyba coś zweszył bo już nie opowiada o tych dziuniach. Jak narazie to jeszcze nigdy nie mialam powodów podejrzewać flirtów ani nic w tym stylu, ale jeśli coś by było nie tak to chyba bym go zabila. Nie wyobrażam sobie 😠
Moim zdaniem flirt jest to coś złego, bo zawsze jest poczatkiem czegoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze przysnęło mi się (zresztą jak zwykle ☺️ ) dopiero wstałam
tak piszecie o kontrolowaniu męża, kurcze a ja swojego nic a nic nie pilnuje i szczerze jakbym go zobaczyła w łózku z nagą kobietą to i tak bym nie uwierzyła że coś by mogło być między nimi, ale przed ślubem miałam jazdy, miał taką koleżanke, co wiedziała że jesteśmy razem a na obiadki go zapraszała na litość brała, a mój mąż dalej uważa że po prostu dziewczynie życie się nie układało a on ją tylko wysłuchiwał, ale zaczełam straszyć go że jej nogi z d.. powyrywam a z włosów zrobie mopa do podłogi i się skończyło, boi się mojej reakcji 🤪 bo ja to słowna jestem, ale odkąd na wieś się wprowadziłam ona za granicą siedzi i nie utrzymuje z nią kontaktu, a w pracy same chłopy - rodzina więc go pilnują, nawet nie ma okazji sam po pracy wracać, wraca z wujkiem więc nie ma kiedy narozrabiać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...