Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
mam duzo za dużo leukocytów to jest spowodowane coś z białkiem ale białka w moczu nie mam to najwazniejsze...

ja mam ciągle za dużo leukocytów, to jest stan zapalny, jakaś bakteria Ci się przyplątała, sok z żurawiny pij pomoże, a ogólnie dostaniesz pewnie coś na ten mocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
mam duzo za dużo leukocytów to jest spowodowane coś z białkiem ale białka w moczu nie mam to najwazniejsze...

ja mam ciągle za dużo leukocytów, to jest stan zapalny, jakaś bakteria Ci się przyplątała, sok z żurawiny pij pomoże, a ogólnie dostaniesz pewnie coś na ten mocz


Agatko wiesz ile żórawiny pije hahaha wiecznie... jeszcze mam suszoną i pastylki... hahaha dobrze ze białka nie ma w moczu... ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem musiałam 13 stron nadrobić 😠 😜 🙃 Miałam gościa a teraz gotuję fasolkę po bretońsku 😁 Aga mój też by mi nie dał powodu do zazdrości bo wie, że by wisiała za jajca !!!!!! On wie, że do domu z pracy nawet 5 minut się nie może spóźnić. Ale On jest grzeczny i nigdy nie dał mi powodu do zazdrości prędzej ja jemu chociaż zupełnie bezpodstawnie. A tej dziwce ze sklepu to bym rozbiła butelkę na głowie !!!! Co ona sobie szmata myśli !!! Powiedz jej, że jak ma ciekę jak suka to dużo psów bezpańskich lata po polu i niech któremuś dupę wystawi !!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🤪
Kasia ale ja myśle zę takiej suki to i pies bezpański by nie podłączył 😜 Scierwo z niej i tyle, psioche jej zaszyć ha ha ha, aby nigdy przyjemności nie zaznala 😜
Randki to ja z głowy wybijam mojej Pauli he he he, ale już niedługo to ona mamusi nie bedzie sluchała 😞 Juz chlopiec 14 letni zakochal sie w niej , na gg wypisuje że spac po nocach nie może i tęskni. Trwa to już od poprzednich wakacji. Moja mała dziewczynka dorasta 😞 To jest straszne 🤢
Zjadła bym fasolke po bretońsku 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... te dzieciaki rosna tak szybko ni sie obejrzymy a nasze małe cwaniary urosną i powiedzą mamo tato to mój narzeczony... jak ja to przezyje 😮 hahaha a mój mąż to chyba umrze jak jego córusia opusci dommek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ale za nim córusia przedstawi narzeczonego to jeszcze nas czeka okres buntu 😞 A to jest okropne, u mnie juz sie zaczyna 😞 😞 😞. Ale trzeba to przetrwać. Ja się boję jak to będzie jak Paula do gimnazjum pójdzie.Nowe towarzystwo,różne używki,wagary. Mam nadzieję że moja mała córeczka będzie mądra 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety czas leci !! Mój Tatuś jak się dowiedział, że mam ,,kolegę,, to całą noc nie spał !! A rano stwierdził do Mamy, że jego Cytryna ( bo tak na mnie wołał ) nie może mieć kolegi bo On sobie tego nie wyobraża !! 🤪 Kochany był ten mój Tatuś dlatego tak tęsknie za nim bardzo chociaż to już ponad 5 lat minęło 😞 Ale śni mi się nie raz i wtedy sobie lubię z nim pogadać 😉 Bo wiem, że to nie sny tylko On przychodzi do mnie pogadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe 😁

moja mama jak dowiedziała sie ze za mąż wychodzić chce to myslałam że padnie... a w dniu slubu tak chora była że myslelismy ze trzeba wezwac pogotowie i adrenaline jej podac ale na szcescie było ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Niestety czas leci !! Mój Tatuś jak się dowiedział, że mam ,,kolegę,, to całą noc nie spał !! A rano stwierdził do Mamy, że jego Cytryna ( bo tak na mnie wołał ) nie może mieć kolegi bo On sobie tego nie wyobraża !! 🤪 Kochany był ten mój Tatuś dlatego tak tęsknie za nim bardzo chociaż to już ponad 5 lat minęło 😞 Ale śni mi się nie raz i wtedy sobie lubię z nim pogadać 😉 Bo wiem, że to nie sny tylko On przychodzi do mnie pogadać 🙂

He he he Cytryna , a jednak masz "kolegę" nie posłuchałaś taty 😉
Wielka strata Kasiu jak odchodzi dobry człowiek,współczuję .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak a teraz ten kolega od ponad roku to mój mąż 😁 Nigdy nie poznał mojego Taty niestety. Tak jak byłam mała to byłam ,,Ciciolina,, ale jak już byłam panienką i nie wypadało mówić ,, Ciciolina,, to przechrzcił mnie na ,, Cytryna,, 😁 😁 Moja mama w dniu mojego ślubu była wyluzowana ale dowiedziała się wtedy, że palę i to był dla niej wielki szok 🤪 🤪 Ha ha ha brat mnie wydał 😠 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz Kasiu nadal palisz?? Jak tak, to od razu Ci mówię, że bardzo nieładnie!! I dostaniesz zjebki 😉
Cytryna to pseudo mojego męża hahaha 😁

Ej... wy będziecie mieć zięciów, a ja raczej będę mieć syna... więc będę mieć synową 🤪 🤪 Wyobrażacie to sobie?? To musi być straszne 🤪 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja będę miała dwóch zięciów,ale sobie nie wyobrażam. Tomek powiedział że będzie selekcja, jak frajer jakiś się trafi to będzie eliminowany na dzień dobry he he he he.
Aga przecież to dziewczynka i róż obowiązkowo musi być 😉 Fajne buciczki - landrynkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...