Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam 🙂 Pospałyśmy jeszcze z Alicja no ale trzeba wyjść z psem a więc koniec leniuchowania 🙂 Ja dzisiaj mam luźny dzień. Posprzątane mam, tylko odkurzę bo niestety muszę codziennie bo mam granatową wykładzinę 🤔 Obiadek zrobię jakiś ale to przed przyjściem męża czyli tak po 17:00 się zabiorę 😉 Chyba zrobię ziemniaczki i kotlety mielone nadziewane pieczarkami mniam mniam 😁 U mnie pada 🤨 No ale to Anglia i już się przyzwyczaiłam 🙃 A no pranie muszę zrobić jest nas dwóch a prania jak z pięciu 🤪 🙃 😮 Dziewczyny Nas teraz wszystkie wywala bo to jednak bliżej niż dalej 😎 Dzidzie teraz przybierają szybko na wadze, dupki im rosną to i brzuchole się rozciągają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pani powiedziała że furagin napewno mi przepisze a ja ze wczoraj skonczyłam całą paczke brac o ona taka mina 😮 i mówi takie wyniki po furaginie .. a ja no... a ona to jutro pani ginekolog przyjmuje to jutro pani przyjdzie i on coś postanowi 😁 a ja ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
a moja mała za lody mnie w pepek całuje chhyba takie uczucie mam... 😁


a ja czuje takie ruchy w dole jakby mi w macicy grzebała 😮

He he he moze coś zgubila i teraz szuka 😉


okularów haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Ola lekarz pewnie jutro coś Ci przypisze i każe odpoczywać i pewnie co tydzień już kontrola będzię ale będzie git zobaczysz 🙂
oj mój synuś to taki dzik mały 🤪 szaleje normalnie non stop chyba hehe


to jak moja córcia... może się skumaja na przyszłość:P i bedziemy rodziną 😁 dwie szajby hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu już bliżej niż dalej a więc dasz radę 😉 Lekarz już się tobą zajmie 🙂 Ja po wczorajszych wybrykach mojej córki 12 w nocy nazwałam ją Małą Terrorystką !!! 😁 🙃 Dała mi tak popalić aż mnie pęcherz laił tak po nim skakała !! 🤪 😮 Mi się właśnie robi pranie ale dzień taki do dupy, że i ja mam lenia mega !! 🤔 😮 Ja mam wizytę 8 listopada dopiero i mam nadzieje, że znów cukier mi nie wyjdzie w moczu bo będę musiała pić glukozę bleee.... Jak moja mini anemia to nawet nie będę wiedziała na kolejnej wizycie bo mi teraz położna krwi nie pobrała pewnie zrobi to teraz jak będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta 150 tyś za 50 m. to moim zdaniem jak za darmo. U mnie za mieszkanie 60 m. trzeba zapłacić 300 tyś. A i balkon jest jeszcze, to duży plus 😆 . Ja bym się nie wahała i z zamkniętymi oczami brala 😁 I ważne jest to że wpadło wam w oko to mieszkanko.Wiadomo decyzje podejmiecie wspólnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...