Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No urodzisz, zgubisz brzuszek i znów będziesz super laską. I wtedy On też będzie wściekły jak się będą oglądac za toba na ulicy 😉
Mój Tomek nigdy nie był zachwycony jak ktoś zwracał na mnie uwagę 😉
Aga nie denerwój sie bo na Majeczkę to zle działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiec tak :
HBS ujemny czyli ok
a badanie moczu tak barwa żółta odczyn kwaśny C. własciwy 1016wszystko na minusie
Nabłonki 2-5
leukocyty 20-25 i to duzo za dużo
wałeczki nieliczne bakterie
wiec niewiem jak patrzec na te wyniki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak masz leukocyty w moczu to niedobrze, ale dostaniesz pewnie jakieś tabletki, lub globulki. A o reszcie się nie wypowiadam, bo nie wiem 😉 Ja wszystkie wyniki przed lekarzem w internecie sprawdzam 😜
Obżarłam się frytek i mam wyrzuty sumienia 😜
Aga pewnie pojechała zamknąć osobiście sklep... Ja bym chyba furii dostała w takiej sytuacji. Mój mąż mi nie daje powodów do zazdrości, bo wie że zachowuję się jak histeryczka i furiatka ☺️ ☺️ Takie zachowanie powinno świadczyć o braku pewności siebie, ale u mnie z tymi nie ma problemu... po prostu mam taki charakter i nie pozwolę by ktoś mógł odebrać to co moje i to co kocham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Jak masz leukocyty w moczu to niedobrze, ale dostaniesz pewnie jakieś tabletki, lub globulki. A o reszcie się nie wypowiadam, bo nie wiem 😉 Ja wszystkie wyniki przed lekarzem w internecie sprawdzam 😜
Obżarłam się frytek i mam wyrzuty sumienia 😜
Aga pewnie pojechała zamknąć osobiście sklep... Ja bym chyba furii dostała w takiej sytuacji. Mój mąż mi nie daje powodów do zazdrości, bo wie że zachowuję się jak histeryczka i furiatka ☺️ ☺️ Takie zachowanie powinno świadczyć o braku pewności siebie, ale u mnie z tymi nie ma problemu... po prostu mam taki charakter i nie pozwolę by ktoś mógł odebrać to co moje i to co kocham.


mój tez wie ze mogła bym zrobic krzywde tej 2 i jemu ... ja jestem waleczna i msciwa haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Sprzedam :

LEŻACZEK BUJACZEK STAN : BARDZO DOBRY+ !! BRIGHT STARTS
http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#5516426817778314770

UBRANKA DLA DZIEWCZYNKI , DLA CHŁOPCA ORAZ UNIWERSALNE WIEK 0-12MIES

OD PODANYCH CEN -20% !!!!! CENY NAWET PO OBNIZCE DO NEGOCJACJI .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

GG 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja brzydule oglądam po raz drugo oglądam hahaha, zaraz Majka bedzie, na Wspólnej itd. hehehe jeszcze troszkę a seriale mi bokiem wyjdą 😜
A tak w ogóle to laski gorsze są od facetów, same sie na nich pchają,prowokują lafiryndy jedne. Tylko kudly z łbów powyrywać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahaha ja bym taka perdfidna była ze szok hahahaha 🤪 mówie ze raz jednej w pysk strzelilam 😁 a mój był biednyyyy tez


Popieram 🙂 Inaczej się nie da, bo nie zrozumie szmata 😁


TERAZ TE LASKI SAME SIE PCHAJA A JAK WIDZA OBRACZKE TTO JUZ WOGÓLE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
A ja brzydule oglądam po raz drugo oglądam hahaha, zaraz Majka bedzie, na Wspólnej itd. hehehe jeszcze troszkę a seriale mi bokiem wyjdą 😜
A tak w ogóle to laski gorsze są od facetów, same sie na nich pchają,prowokują lafiryndy jedne. Tylko kudly z łbów powyrywać !!!


mówiłam szmaty ZA WARY MNIEJSZE POWIESIC NA SZNURKU ZEBY JE NIE SWEDZIALO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...