Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dziś na obiad robię pałki kurczaka z piekarnika i się zastanawiam czy nie zrobić w sosie pieczarkowym... ale nie mam pieczarek a mi się nie chcę wychodzić 😞 A zupki nie robię. Bo mąż z pracy wraca o 18 a siostra o 19 więc my jemy obiado-kolacje 🙂
Tak w ogóle to nie wiem czy wam pisałam ale od miesiąca mieszka z nami moja siostra ponieważ w miejscowości gdzie mieszkała z rodzicami nie ma tam dla niej pracy i namówiliśmy ją żeby przyszła do warszawy i poszukała coś sobie 🙂 no i od 3 tyg pracuje i szuka mieszkania do wynajęcia... może jeszcze z miesiąc pomieszka u nas. Wieczorami mam towarzystwo więc dlatego nie zaglądam do was 😉
A jeszcze Ewcia dziś się oparła o fotel i oglądała bajki bo nie pozwoliłam jej wejść do mnie na kolana bo cały czas mi pcha w stanik smoki swoje, ja patrzę a jej głowa leci 🤪 wzięłam ją na ręce przytuliłam i zasnęła 🤪
Idę wyczyścić szafkę do łazienki może mi mąż dziś ją powiesi to jutro posprzątam w łazience 🙂
Aga a co do piranii to pasuje do ciebie 😁
Nina ty zdrajco wolisz sobie grać niż z nami posiedzieć !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ja tez nie doczekam do wigilii 😞 😞 😞 😞 😞
Ola Ty masz leżeć z nogami w górze i odpoczywac - pamiętaj 😉
Jakie Wy pyszności gotujecie, mi sie nie chce stać przy garach, i zawsze mam problem z obiadem 😞


a ja uwielbiam gotowac boziu.... normalnie moja pasja... cos pipka mnie i podbrzusze jak na okres boli wiecie... 😮 nie ze chce nasiać paniki ale jakoś dziwnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
no wiem... niewiem co juz lepsze czy sn czy cc... nasłuchałam sie i sama nie wiem co lepsze... 🤪

Ola mimo strasznego bólu to poród sn jest lepszy. O wiele szybciej dochodzi się do zdrowia. Wszystkie moje kolezanki które miały cc mówia że o niebo lepiej rodzić sn. bo po cc długo boli brzuch,dłużej się goi rana.Po sn szybko się wstaje, kilka godz. po porodzie mozna chodzić. Ja za żadne skarby nie chcę cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
no wiem... niewiem co juz lepsze czy sn czy cc... nasłuchałam sie i sama nie wiem co lepsze... 🤪

Ola mimo strasznego bólu to poród sn jest lepszy. O wiele szybciej dochodzi się do zdrowia. Wszystkie moje kolezanki które miały cc mówia że o niebo lepiej rodzić sn. bo po cc długo boli brzuch,dłużej się goi rana.Po sn szybko się wstaje, kilka godz. po porodzie mozna chodzić. Ja za żadne skarby nie chcę cc.



mi juz obojetnie byle by już niedługo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ja tez lubię gotować , ale teraz jestem leniem i nie chce mi się ☺️
O matko moja Ola chyba na trampolinie skacze w brzuchu ha ha ha


hehe moja cicho siedzi brzu ch mnie boli cholera... hihi pije co chwila zurawinowa herbate hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia czasami tak bywa, ja juz się nie przejmuję jak Ola się nie rusza nawet cały dzień 😉
Z Paula jak chodziłam to się bałam jak się nie wiercila, ale lekarka mi wtedy powiedziała że to normalne jest.
No komiczna scenka : Kasia wchodzaca na stół ubrana w sexi strój z brzuchem gołym ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...