Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nareszcie ktoś wstał 🤪 czesc Agata dobrze, że wróciłaś do nas!!! Fajny masz brzusio hihi. Ja też muszę posprzątać ale jakoś mam takiego lenia, że szok. Właśnie za naczynia muszę się zabrać bo wczoraj wieczorem już mi się nie chciało 🤢
Gosiu mi też jakoś nigdy rano nic nie było dziś mnie te plecy bolą i ogólnie gorzej się czuje, ale to już końcówka więc lżej nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
(
No witaj Agatka 🤪 Martwiłyśmy się o Ciebie, nawet nie dalaś znać co z Tobą 😞.
Ja Ci radzę abyś nie szalała z tym sprzątaniem. To masz świetną lekarkę 😮 Teraz pod koniec ciąży powinna koniecznie Cię zbadać!!!! Sprawdzić szyjkę, co za lekarz-masakra 😮
A ja dziś od 4:30 nie mogłam spać,wstałam na siku i już zasnąc nie mogłam 😞 Kręciłam się na łóżku tylko. Straszne 😠 😠 😠

więc tak, nie odzywałam się bo nie byłam w stanie, depresja, nerwy, teściowa...eh chyba wiecie co mam na myśli
a na tą lekarka to już dawno cięta jestem, ale jak chce rodzić tutaj to nie mam wyjścia
co do niespania w nocy, mam to samo, a najgorsze jest to że w dzień się ulożyć nie moge i zasnąć i chodze jak ta niedobita mucha, a potem wiadomości nie jestem w stanie obejrzeć bo zasypiam na nich...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c58a0e019642c2a.html a to mój brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja pranie wstawiłam - pościel dla Oli i rożek bo wreszcie do szpitala muszę sie spakować 😮.Dzis jak leżałam w łóżku to uzmyslowiłam sobie że to już bardzo blisko do porodu 😲 i cholera boję 🤢 I jesli będzie tak jak powiedział mi lekarz że na poczatku grudnia urodzę to został mi niecaly miesiąc. Szybko zleciała mi ta ciąża, bardzo.
Agatka fajny okrąglutki brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga moja siostra pierwszego syna miała anioła! Ona nie wiedziała że ma dziecko. Mały wcale nie plakał, mógł leżeć zasiusiany i zakupciany i nie płakał. A druga córa dała jej w kość. Darła się jak stara , tylko na rękach i bujać w wózku hehehe.
Natomiast moja Paula była płacząca i tez dała mi w kość hehehe, to Ola będzie ta grzeczną 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
A ja pranie wstawiłam - pościel dla Oli i rożek bo wreszcie do szpitala muszę sie spakować 😮.Dzis jak leżałam w łóżku to uzmyslowiłam sobie że to już bardzo blisko do porodu 😲 i cholera boję 🤢 I jesli będzie tak jak powiedział mi lekarz że na poczatku grudnia urodzę to został mi niecaly miesiąc. Szybko zleciała mi ta ciąża, bardzo.
Agatka fajny okrąglutki brzuszek 🙂

hehe pomałpowałam się po Tobie 🤪 właśnie wróciłam z dołu nastawiłam całą pralke koszulek męża 🙂
kurcze a mnie się wydaje że do porodu jeszcze tyle tyg zostało...czas mi się starsznie dłuży, zwłaszcza że cały dzień sama siedze i się kręce albo tu po domu albo po mieszkaniu rodziców, dzisiaj coś porobie to szybciej zleci
a nie pochwaliłam się, wczoraj byłam w takim markecie budowlanym i zakupiłam panele do sypialni, mój mąż nie lubi paneli ale mi to łatwiej w czystości utrzymać no i przede wszytskim cieplejsze są niż wykładzina na betonie, a jakiś dywanik włochaty na środku zawsze można polożyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć Muuućki 😁
Boss już nie śpi 😉 😎 wstałam i czekam czy przyjdzie dziś pościel do łóżeczka 🙂 a poza tym mysle co tu na śniadanie wykombinować 😁 bo wiem że na obiad mam ochote na pomidorówke tak za mną od wczoraj chodzi 😁 a zboczki gdzie są? za dużo lodów miały i je gardło boli? 🤪 🤪

He he he może cały czas konkurencję algidzie robią 😉 Niech korzystają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Paulinka zawsze była i jest taka zadziornica, i mały pyskolek , teraz duża i tez pyskolek hehehe tylko większy 😉 A jak jej powiedzieliśmy że będzie miała rodzeństwo to się oburzyła i powiedziała ze sie z domu wyprowadzi, i że ja jej wstydu narobię ha ha ha. A teraz juz nie może się doczekać Oli. Oglada ubranka ,prasuje i uczestniczy w zakupach 🤪 🤪 🤪
Agatka mi się podobają panele i właśnie włochaty dywanik na środku 😉 U mnie tak jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Ja też mam panele w pokojach i naprawde lepiej się czyści... A napewno jak maluszek się urodzi to będzie to lepsza opcja (zamiatanie ciche niż odkurzanie) 🙂

hehe ale niektóre dzieci lubią dzwięk odkurzaczy i robotów kuchennych, naprawde dobrze im się przy tym śpi, sama na własne oczy widziałam jak znajomej dziecko wiecznie zwiercone spać nie mogło, a tu zaczęła ciasto robić i póki robot chodził dziecko spało jak aniołek 🙂
mam pytanie, też was tak suszy?? bo ja codziennie mam takie pragnienie że szok, ciągle tylko pije i pije i napić się nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Cześć Muuućki 😁
Boss już nie śpi 😉 😎 wstałam i czekam czy przyjdzie dziś pościel do łóżeczka 🙂 a poza tym mysle co tu na śniadanie wykombinować 😁 bo wiem że na obiad mam ochote na pomidorówke tak za mną od wczoraj chodzi 😁 a zboczki gdzie są? za dużo lodów miały i je gardło boli? 🤪 🤪

He he he może cały czas konkurencję algidzie robią 😉 Niech korzystają.

Ha ha ha jeszcze nie wiadomo jak to z Kasią było w nocy, nadal jej tu nie ma ha ha ha. Może złość przeszła 🤪 🤪 🤪

Tylko Kasia po Bożemu pewnie 🤪 🤪 bo była zła na swojego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Małgosia jaka sesja na nk... ty jaka ty laska jesteś.... modelka 🙂


I ani trochę nie wyglądasz na swoje lata... Przecież z córką wyglądacie jak siostry 🤪 Chyba masz dobre geny 😁


nooo z córką jak z siostra 🙂 serio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...