Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm ja lubię straszne filmy choć ponoć nie powinno się oglądać w ciąży 🤔 Ale jeden na jakiś czas nie zaszkodzi 😉 W tv nic nie ma więc oglądam w między czasie Na Wspólnej. Dobrze, że jest jeszcze alternatywa Internetu 😆 A reszta oceanarium gdzie się podziała ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
a ja sobie siedze,prawie zwymiotowałam śniadanie,ale daje rade 😁 może dziś lukne jakiś film na dvd...może legion 2010 ale nie wiem,bo się boje teraz oglądać straszne filmy 😁

współczuje mdłości, mnie też często muli ale zauważyłam, ze wtedy kiedy przegapie posiłek, jak jem 5-6 posiłków wogóle nie czuje mdłości a jak zjem tylko 3 to się męcze
a co do filmów ja dzisiaj spróbuje obejrzeć "kołysnka" 2010, http://www.filmweb.pl/film/Kołysanka-2010-535786 tu recenzja, ale bardzo nam polecali ten film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo na komedię polską trzeba mieć odpowiednie nastawienie i chęci 😉 Ja też nie bardzo lubię produkcje polskie ale od czasu do czasu mnie natknie i coś obejrzę. No ale wolę horrory 😜 JA pewnie po południu skoczę pod prysznic się zrelaksować i odprężyć 🙂 Dzisiaj jeszcze raz idziemy zobaczyć to mieszkanie gdzie planujemy kupić bo muszę obczaić kolory ściany w pokoiki gdzie będziemy mieć sypialnię i kącik małej bo muszę kupić lampkę i a parę dodatków koło łóżeczka małej. Poza tym rozplanować jak mi się pomieszczą meble. Mam nadzieję, że się nie rozmyślę z tym mieszkaniem bo to na razie jedyna fajna taka oferta a nie ma czasu szukać czegoś nowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam ochoty chyba na żaden film dzisiaj, jakaś śpiąca jestem i jest mi niedobrze 🤔 A reszta albo śpi albo męczą biednych mężów zmęczonych po całym tygodniu pracy heh 😁 Nieładnie 😁 Idę się czegoś napić bo strasznie mnie suszy.. 😉 No i magnez łyknąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia mnie tez mdli już od jakiegoś czasu dłuższego 🤨 Chyba już z trzeci tydzień idzie 🤔 Ale nie ma się czym martwić albo organizm się oczyszcza albo po prostu nasze Dziewczynki naciskają nam na żołądek i stąd te mdłości 😉 Ja jadę do centrum do zoologicznego bo mój Tonuś ma pchełki 😠 Jest tu jeden facet na ulicy który ma dwa duże psy i w ogóle o nie biedne nie dba. Biegają brudne po podwórku i roznoszą pchły 😠 🤔 Będę później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey babeczki... ja mam zły dzien... żre sie z mężem już od rana mimio ze jest w pracy... ciagle chce mi się płakać 😞 niewiem... eh... a wsparcia brak...
eh smęce...
a pomalowałam pazury 😁 i makijaż sobie zrobiam
😁 😁 ale co z tego jak z mężem na pieńku;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam 🙂 Standardowo pustki w weekend. Ja wpadłam na chwilę, bo obiad trzeba zrobić, mam chwilę czasu ale jakoś oczy mnie bolą i spać mi się chce 😜
Upolowałam dziś kombinezon 68 za 10 zł w lumpie oczywiście 🤪 Stan idealny 🙂 Przynajmniej mogę coś z listy wykreślić hihi.
Ola, widzę że dzisiaj nie jest Twój dzień 😘 Może weź się odstresuj... odwalona już jesteś, zrób obiad lub kolację przy świecach i pogódź się z nim 😁 Szkoda czasu na takie boczenie się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cześć Wam 🙂 Standardowo pustki w weekend. Ja wpadłam na chwilę, bo obiad trzeba zrobić, mam chwilę czasu ale jakoś oczy mnie bolą i spać mi się chce 😜
Upolowałam dziś kombinezon 68 za 10 zł w lumpie oczywiście 🤪 Stan idealny 🙂 Przynajmniej mogę coś z listy wykreślić hihi.
Ola, widzę że dzisiaj nie jest Twój dzień 😘 Może weź się odstresuj... odwalona już jesteś, zrób obiad lub kolację przy świecach i pogódź się z nim 😁 Szkoda czasu na takie boczenie się 😘


Mi mama kupiła dwa kombinezony też w lumpie i jestem bardzo zadowolona bo te sklepowe drogie a przecież jest mnóstwo innych wydatków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Najbardziej nie mogłam z tej, która stawiała na karierę i po tygodniu wróciła do pracy 🤪 🤪 Szok 🤪 I tylko niania będzie to dziecko bawić...


nooo 😮 sszok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musimy się uzbroić w cierpliwość 🙂 Ja też bym chciała już przywitać się z moim maluszkiem i się nie mogę doczekać....ale cóż... musimy czekać. Potem będziemy miały 24 h na patrzenie na nasze dzieciaczki 😁

Ciekawe jak wyglądają, co?? 🙂 Tego to żadna z nas sobie nie jest w stanie wyobrazić 🙂

Na Polsat Cafe ma być program "Sexy mama"... być może fajny program, ale obecność Kasi Cichopek powoduje, że choćby miał to być najfajniejszy program na świecie, to go nie obejrzę, bo nie wytrzymam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja bylam w miescie, pozniej obiadek zrobilam i odkurzone juz mam 🙂 teraz wpadlam na moment zobaczyc co slychac i zaraz bede szla lazienke z grubsza ogarnac i prasowania mam troszke 🥴 ja wczoraj tez sobie z Pawlem wieczorem film ogladalam centurion o ile dobrze pamietam.
Ja też mam na zime 2 kombinezony dla małego jeden dala mi kuzynka po corci ale pomaranczowy a drugi kiedys w lumpeksie kupiłam za 8 zł taki kremowy moze wysle wam pozniej fotke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...