Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehe ja jezu już sie mecze tak ze szok dziołchy chciała bym już... bo te 25 kilo daje sie mi we znaki... chociaz mama mówi ze u nas wszyscy po termini e2 tyg wiec nie mam co liczyc ale ja mam taka nadzieje ogromną...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
A myślaąłm że naskrobałayście mnóstwo stron 🙂
Ola a ty już wywołujesz sobie poród????? To podobno jeszcze masowanie brzuszka wywołuje skurcze,dołącz do puknięcia,masowana sutków i biegania po schodach he he he

Ola juz na liczniku masz 25 kg???? A na zdjęciach z NK nie widać tak dużo Ci przybyło. Ale to może być ta woda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A myślaąłm że naskrobałayście mnóstwo stron 🙂
Ola a ty już wywołujesz sobie poród????? To podobno jeszcze masowanie brzuszka wywołuje skurcze,dołącz do puknięcia,masowana sutków i biegania po schodach he he he

Ola juz na liczniku masz 25 kg???? A na zdjęciach z NK nie widać tak dużo Ci przybyło. Ale to może być ta woda 😉


pocieszaj mnie Gosiu pocieszaj... mam dosyc tego dzwigania siebie dzidzie bym dzwigała ale nie moje cielsko nadmierne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A myślaąłm że naskrobałayście mnóstwo stron 🙂
Ola a ty już wywołujesz sobie poród????? To podobno jeszcze masowanie brzuszka wywołuje skurcze,dołącz do puknięcia,masowana sutków i biegania po schodach he he he

Ola juz na liczniku masz 25 kg???? A na zdjęciach z NK nie widać tak dużo Ci przybyło. Ale to może być ta woda 😉


pocieszaj mnie Gosiu pocieszaj... mam dosyc tego dzwigania siebie dzidzie bym dzwigała ale nie moje cielsko nadmierne:P

Ola to co dzwigasz to woda, po porodzie szybko z Ciebie zejdzie, bo ja to mam 13 na plusie,i to jest Ola i zwały tluszczu ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej... tak myślę dziewczyny... jak myślicie ile się traci od razu po porodzie?? To możliwe, żeby stracić np. 10 kg?? Biorę pod uwagę wagę dziecka... ok. 3,5 kg, płyn owodniowy 1,5kg,macica 1kg, łożysko 1 kg i może coś jeszcze?? I jeszcze trochę wylanego potu na porodówce... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ej... tak myślę dziewczyny... jak myślicie ile się traci od razu po porodzie?? To możliwe, żeby stracić np. 10 kg?? Biorę pod uwagę wagę dziecka... ok. 3,5 kg, płyn owodniowy 1,5kg,macica 1kg, łożysko 1 kg i może coś jeszcze?? I jeszcze trochę wylanego potu na porodówce... 😉

Ja z Paula straciłam przy porodzie 5 kg. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku gdyby bieganie po schodach wywolywalo porod to chyba bym juz miala synka w domu hehe tylko ze ja zaprawiona jestem 😉 mieszkamy u tesciow na gorze i wchodzimy przez garaz wiec na gore mam okolo 30 schodow w dodatku to sa schody krecone 😁 moja siostra sie boi po nich chodzic a ja biegam jeszcze po nich hihi 🤪 i tak z 10 razy dziennie w to i spowrotem to na bank chodze.
Ja juz podawalam moje wymiary ale jeszcze raz napisze 12 kg na plusie i obwod 99 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ej... tak myślę dziewczyny... jak myślicie ile się traci od razu po porodzie?? To możliwe, żeby stracić np. 10 kg?? Biorę pod uwagę wagę dziecka... ok. 3,5 kg, płyn owodniowy 1,5kg,macica 1kg, łożysko 1 kg i może coś jeszcze?? I jeszcze trochę wylanego potu na porodówce... 😉

Ja z Paula straciłam przy porodzie 5 kg. 🙂 🙂 🙂
A Paula ważyła 3250 gr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
jejku gdyby bieganie po schodach wywolywalo porod to chyba bym juz miala synka w domu hehe tylko ze ja zaprawiona jestem 😉 mieszkamy u tesciow na gorze i wchodzimy przez garaz wiec na gore mam okolo 30 schodow w dodatku to sa schody krecone 😁 moja siostra sie boi po nich chodzic a ja biegam jeszcze po nich hihi 🤪 i tak z 10 razy dziennie w to i spowrotem to na bank chodze.
Ja juz podawalam moje wymiary ale jeszcze raz napisze 12 kg na plusie i obwod 99 cm 🙂

Sylwus podobne wymiary mamy hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez zajrze pozniej ide dokonczyc sprzatanie bo cos mi powolutku idzie a pozniej sobie zrobi kawe i pewnie cos slodkiego rusze albo moze mandarynki albo grejfrucika mniam 😁 troche was poszczuje a co hihi 🙂 a potem sie wystroje (tzn wyskocze z dresiku) i moze jakas fotke sobie zrobie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam 🙂 Kupiłam szampon i obroże Tonemu już jest wykąpany 😁 Poza tym kupiłam sobie piłkę taką do skakania jak mają w szpitalach 🙂 Jak mnie skurcze złapią to sobie na niej usiądę i mam nadzieje ze ćwiczeniami na niej przyspieszę poród 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie moge ale skrobiecie ostro, ja niedawno od rodziców wróciłam, czeka mnie kupa sprzątania a nie mam siły, męża nie ma zajęty pucowaniem auta, prosiłam żebyśmy na myjnie wstąpili ale on że nikt mu tak auta nie wypieści jak on sam 🤪
co do myślenia facetów o ciąży powiem tak, może pod tym kontem z moim jest łatwiej bo najpierw staraliśmy się bardzo długo o dziecko, potem ciąże biochemiczne, potem poroniłam, potem znowu długo niemogliśmy wiec teraz jak się udało to mąż przewrażliwiony no i od początku ze mną do gin chodził i nie tylko na usg ale na każdą wizytę i tam go gin przeczulała, i pamiętam że jeszcze zanim zaszła powiedziała mu że ma sobie zapamiętać że kobieta w ciąży zawsze ma racje nawet jak nie ma racji 🙂 więc ja pod tym kontem mam luz
co do przyśpieszenia porodu to owszem jest w spermie jakaś substancja na p która działa na szyjke, ale dopiero mniej więcej od 38 tyg, aczkolwiek dobry sex dobry orgazm skurcze wywoła i a nuż widelec pójdzie to dalej
a co do wymiarów ja przytyłam aż strach się przyznać 16kg z czego 3 kg w ciągu ostatniego tyg:/, a obwód brzuszka 106cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...