Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeszcze mam 19 stron... Dawałaś fotkę jak wyglądasz?? 🙂
U mnie skurcz goni skurcz i każdego wieczoru mam wrażenie, że zacznie się akcja porodowa 😮 Już mi na łeb padło 😮 🤪 Chyba jutro spakuję torbę, mimo że to trochę za wcześnie...ale nie będę w lęku, że codziennie myślę, że rodzę, a torby nie mam haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zemieram normalnie czuje sie jak słoń w składzie porcelany mam dość bycia grubasem kocham swój brzuszek ale reszta mnie dobija...eh nogi nie chca słuchać pizda boli plecy bolą miednica nie pozwala sie położyć wygodnie nogi opuchniete twarz też;/ szok mam dość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Z Olą było jak w ,, Strasznym filmie 1,, hihihi 🤪 Kosiarka ręczna, gogle na oczy i heja do przodu !!! 😁 😁 🤪


hehe nietoperze tylko nie zdarzyły zamieszkać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
zemieram normalnie czuje sie jak słoń w składzie porcelany mam dość bycia grubasem kocham swój brzuszek ale reszta mnie dobija...eh nogi nie chca słuchać pizda boli plecy bolą miednica nie pozwala sie położyć wygodnie nogi opuchniete twarz też;/ szok mam dość...


Ja też mam dość ☺️ ☺️ ☺️ Mimo, że tylko w brzuch mi poszło. Te ostatki już nie są takie fajne i wesołe. Zwłaszcza jak muszę naczynia zgięta w pół myć, bo mi się brzuch rozpruwa z bólu jak stanę prosto. A akcja wstanie z wanny to kupa śmiechu 🙂 Albo przewrócenie się z boku na bok to jak trzęsienie ziemi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A właśnie, jak Adę wypuścili z rozwarciem, to w sumie na dniach może rodzić, co?? 😎


Ja już Jej napisałam, że długo w domu to Ona nie pobędzie 😁 Nina ja to męża budzę przy przewracaniu się z boku na bok bo sapię przy tym i rzucam się jak głupia bo muszę rozmach wziąć hahaha 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo Ty masz celibat Gosiu 😁 hahaha.
Ale przywitałyście nową koleżankę z listopada 😁 Jeszcze przez nas zacznie rodzić jak się zacznie śmiać z tych głupot 😁 Mi się wydaje.....nie............... nie wydaje mi się..............ja to wiem........
że..................Jesteśmy najbardziej zwariowanymi ciężarówkami na tym forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img222.imageshack.us/i/dsci0060p.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4889/dsci0060p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

brzydko wyszłam ale nie chce mi sie fotek robić innych
😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A właśnie, jak Adę wypuścili z rozwarciem, to w sumie na dniach może rodzić, co?? 😎


Ja już Jej napisałam, że długo w domu to Ona nie pobędzie 😁 Nina ja to męża budzę przy przewracaniu się z boku na bok bo sapię przy tym i rzucam się jak głupia bo muszę rozmach wziąć hahaha 🤪 🙃 😁


hahhahaahhaha 😁 Mój też do mnie co chwila: Cicho!! ( bo filmu nie słyszy), jak się chcę zmienić pozycję, a tu trzęsienie ziemi i łóżko po mojej stronie skrzypi przez moje cielsko 😉 hahaha 🤪 🙃
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Foka ścięła futro!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Bo Ty masz celibat Gosiu 😁 hahaha.
Ale przywitałyście nową koleżankę z listopada 😁 Jeszcze przez nas zacznie rodzić jak się zacznie śmiać z tych głupot 😁 Mi się wydaje.....nie............... nie wydaje mi się..............ja to wiem........
że..................Jesteśmy najbardziej zwariowanymi ciężarówkami na tym forum 😉



He he he he jestesmy normalne tylko tylko spragnione naszych męszczyzn hihihi. Ale koleżanka napisała że lubi takie zboczone towarzystwo 🤪 🤪 🤪 🤪 I napewno do nas wróci.
Ola przyciemniłaś kolor i obciełaś włosy. Podobasz mi się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Olu fajnie masz obcięte włoski, ale rzeczywiście na twarzy jesteś spuchnięta. Wiesz tak się zmieniłaś od ostatniej fotki, że ja Ci dużo czasu nie daję do porodu.


strasznie mi ciężko serio... mała mnie już tak męczy i sama pewnie tez... brzuch sie corazbardziej obniża szok... nogi odmawiaja same posłuszenstwa aż mi sie płakać chce... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ide z mężem do biedronki 😁 po mandaryny 😁


kup mi gruszke i cole w puszce... 😜 i gume doo zucia:P


Kupiłąm mandarynki,śliwki,sok marchwiowo bananowy,i jajka kinder dla Oliwki 😁


I tak jej zeżresz te jajka 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Agresywnie?? 🤪 🤪 Nie...
Co najwyżej to poważniej wygląda.

Ja nie wiem jak wygląda lepiej, bo na zdjęciach miała albo związane włosy, albo kradła siostrze opaskę do włosów 🤪 🙃 Także ciężko stwierdzić.


hahhahaha 😁 szalone... jestem na wpół przytomna... mała szaleje i mnie wykańcza... ja mam pianki jojo ale to męza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
eloite napisał(a):
aaaaa zaraz wasza kolej baby 😜 🤪


Wkońcu nas odwiedziłaś? 😁 jak tam mały? i bycie mamusią na pełen etat 🙂


czuje sie jak słonica normalnie ryczec mi sie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agresywnie?? 🤪 🤪 Nie...
Co najwyżej to poważniej wygląda.

Ja nie wiem jak wygląda lepiej, bo na zdjęciach miała albo związane włosy, albo kradła siostrze opaskę do włosów 🤪 🙃 Także ciężko stwierdzić.


hahhahaha 😁 szalone... jestem na wpół przytomna... mała szaleje i mnie wykańcza... ja mam pianki jojo ale to męza 😁


zabierz mu 😁 mi się podobały te twoje długie włosy 😁


jutro ci zrobie zdj jak nie bede tak zmeczona na ryju to zobaczysz ze fajnie wyglada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...