Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
aisak, 110 cm ogólnie masz w brzuszku? Kurde, wydaje mi się, że ja też tyle miałam, a z moją wieczną niedowagą wydaje się to być dość nierzeczywiste, że i Ty masz tyle samo. Ty masz duży brzuch! Jezu, to ja jeszcze większy miałam?! 😮 😲 ale dżez 😁 😁 😁
aż sobie wygrzebię z mojego wątku (wieeeeeki temu) ile mi tam przy ostatnim pomiarze wyszło 😁 😁 o ile mi się uda przebrnąć przez ponad 1000 stron... 🤔

Jezu, uczepiłam się Was jak rzep psiego ogona 😞 ale tak szalenie bardzo mi się tęskni za brzuszkiem, a Wy takie sympatyczne jesteście i tak fajne wyglądacie, że się naprzyglądac na Was nie mogę i w ogóle... ech 🙂

nie, błagam, nie piszcie, żebym się o kolejny brzuszek postarała. Jeszcze nie teraz. Jeszcze tak ze 2 lata muszę w mojej tęsknocie wytrzymać 😉

Mrówka, jak chcesz, to sobie wybierz inny szpital - teoretycznie masz do tego święte prawo 🙂


Ale skierowanie na oddział patologii ciąży mam właśnie tam i tam jest ten lekarz do którego mi kazali iść 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):


Ale skierowanie na oddział patologii ciąży mam właśnie tam i tam jest ten lekarz do którego mi kazali iść 😞 😞 😞 😞


to moze mury jeszcze nie o wszystkim swiadcza. moze to jeden ze szpitali, ktore, zamiast w marmury, inwestuja w specjalistyczna i dobra kadre. nie martw sie, nie szata czyni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Napiszcie mi co się ciekawego dziś na brzuszku działo, bo naw2et nie mam czasu nadrobić, muszę do kuchni biec znów.... Zanosi się na jakiś poród?


Nic ciekawego się nie dzieje, ale nie wiadomo czy Kropeczka nie odjedzie albo może już nawet odjechała 🤪 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Napiszcie mi co się ciekawego dziś na brzuszku działo, bo naw2et nie mam czasu nadrobić, muszę do kuchni biec znów.... Zanosi się na jakiś poród?


Nic ciekawego się nie dzieje, ale nie wiadomo czy Kropeczka nie odjedzie albo może już nawet odjechała 🤪 😆


Oooooooooo... to fajnie, mogłaby już urodzić, kolejka znów by drgnęła 🙂 🙂 🙂 🙂
I nowa dzidzia by była 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropka pewnie odjedzie... skoro ma regularne skurcze 🙂
A ja kupiłam przewijak, rożek, kocyk i drobne akcesoria. I chyba mam wszystko 🙂 Oprócz zapasu pieluch, herbatek... A tak to wszystko 😁 Od razu mi lepiej 😁

Kasia, Ty masz taki wielki brzuch jak i ja 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Kropka pewnie odjedzie... skoro ma regularne skurcze 🙂
A ja kupiłam przewijak, rożek, kocyk i drobne akcesoria. I chyba mam wszystko 🙂 Oprócz zapasu pieluch, herbatek... A tak to wszystko 😁 Od razu mi lepiej 😁

Kasia, Ty masz taki wielki brzuch jak i ja 🤪 🤪 🙃 🙃


To ten sam model 😁 😁 😁 😁
Oj to dużo kupiłaś 😁 Herbatki na razie są nie potrzebne okaże się w praniu czy musisz przepajać ale na początek to czysta woda najlepiej. No pieluszki to fakt lepiej się w nie uzbroić bo później mąż może mieć problem z kupnem odpowiednich no chyba że dasz mu w kieszeń stare opakowanie i pokaże je ekspedientkom ha ha 😁
Mi się wydaje, że ja mam coraz niżej ten brzuch 🤔 Zaraz będę go mieć na kolkach jak ustanę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img442.imageshack.us/i/listopad0436.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7413/listopad0436.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Taki rożek kupiłam 😁

Aga, to za 2 dni idziesz na wywołanie 🙂 A chciałaś 6 rodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Nina śliczny rożek 🙂u nas w szpitalu jest tak, że jak pójdę w sobotę to i tak nic nie będą robili czekają do poniedziałku


To urodzisz na Mikołajki 🙂 tak jak chciałaś 😁 Dziewczyny, ja lecę się kąpać i spać, bo nadal mi niedobrze 😞 DOBRANOC 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Była u mnie siostra i przyniosła dla Oli kilka ubranek 🤪
Ninka śliczny rożek kupiłaś 😉
A herbatki na początku nie są potrzebne , woda czysta albo słodzona glukozą 🙂
A w ogóle to przyszłam powiedzieć dobranoc bo idę się kapac i muszę się ogolić aby lekarz nie musiał kosiarki włączyć ha ha ha ha .
Więc dobranoc , śpijcie dobrze 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ninka dobranoc 😘 Rożek śliczny taki bardzo delikatny 🙂
Aguś to oni Ci w ciąży robili taki zabieg ??!! Mało, że możesz mieć niedługo pipi pozszywaną to jeszcze tyłek Ci uszkodzili 🤨 A dlaczego będą Ci wywoływać poród ??????


musiał wyciąć, bo był już duży i leki by mi nie pomogły dostałam znieczulenie miejscowe bolało okrutnie pisałam Wam, że wymiotowałam w niedziele, a w poniedziałek krwawiłam i prawdopodobnie łożysko się leciutko odkleiło i pan doktor powiedział, że czas zakończyć ciążę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przyszłam tylko powiedzieć dobranoc, bo byli u nas znajomi, niedawno wyszli i ja padam. Ninka -rożek sliczny; dziewczyny - brzuchy fajowe, ja muszę zrobic moj, bo mi sie wydaje, ze rosnie na potege 🙂 Kropeczek - trzymamy kciuki, bo to moze juz! Aga Kafinka - a dlaczego masz isc w sobote, jesli i tak do sob nic nie zrobia? Iwonka - a to jest ten szpital gdzie chcialas rodzic czy ten od Twojego lekarza? w sumie wiesz, czasem wazniejsza dobra opieka niz warunki, mimo, ze sie na pierwszy rzut oka odechciewa... dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Ja przyszłam tylko powiedzieć dobranoc, bo byli u nas znajomi, niedawno wyszli i ja padam. Ninka -rożek sliczny; dziewczyny - brzuchy fajowe, ja muszę zrobic moj, bo mi sie wydaje, ze rosnie na potege 🙂 Kropeczek - trzymamy kciuki, bo to moze juz! Aga Kafinka - a dlaczego masz isc w sobote, jesli i tak do sob nic nie zrobia? Iwonka - a to jest ten szpital gdzie chcialas rodzic czy ten od Twojego lekarza? w sumie wiesz, czasem wazniejsza dobra opieka niz warunki, mimo, ze sie na pierwszy rzut oka odechciewa... dobranoc!


Chyba na obserwacje, bo i tak dopiero podłączą mi oksytocyne w poniedziałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha czyli jednak wyszło, że to może być odklejające łożysko no ale Aguś możesz już spokojnie rodzić bo i tak zostało Ci z półtorej tygodnia do daty porodu 🙂 Fajnie masz bo wiesz, że nie przenosić i jeszcze data super ja też chce urodzić w Mikołajki, ale moja Ala musi mnie najpierw pomęczyć zanim urodzę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Ja przyszłam tylko powiedzieć dobranoc, bo byli u nas znajomi, niedawno wyszli i ja padam. Ninka -rożek sliczny; dziewczyny - brzuchy fajowe, ja muszę zrobic moj, bo mi sie wydaje, ze rosnie na potege 🙂 Kropeczek - trzymamy kciuki, bo to moze juz! Aga Kafinka - a dlaczego masz isc w sobote, jesli i tak do sob nic nie zrobia? Iwonka - a to jest ten szpital gdzie chcialas rodzic czy ten od Twojego lekarza? w sumie wiesz, czasem wazniejsza dobra opieka niz warunki, mimo, ze sie na pierwszy rzut oka odechciewa... dobranoc!


To ten szpital co mi lekarz kazał tam iść na patologię bo tam jest ten lekarz do którgo prywatnie na konsultacje pierwszy wolny termin był 30 grudnia, ja chciałam rodzić w innym, tamten mi od początku lekarz polecał, ale ze względu na tę konsultację zmienił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu spokojnie rodzić to bym chciała jak zagoi mi się rana, a tak jak zacznę rodzic w najbliższym czasie to ból będzie podwójny 😞
Zmykam może zajrzę jutro jak się przeprowadzę niestety musimy iść do teściów 🤢
spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Kasiu spokojnie rodzić to bym chciała jak zagoi mi się rana, a tak jak zacznę rodzic w najbliższym czasie to ból będzie podwójny 😞
Zmykam może zajrzę jutro jak się przeprowadzę niestety musimy iść do teściów 🤢
spokojnej nocy 🙂

No fakt teraz to nie będzie już taka łatwa sprawa jak zanim urodzisz już jedna rana będzie Ci przeszkadzać. Biedna jesteś nie ma co. Oj to szkoda, że jednak musicie iść do teściów bo pisałaś, że wolałabyś tam nie iść. Ale za pewne zaraz po porodzie pójdziecie na swoje 😉 Obyś tylko szybko doszła do siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...