Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ha ha ha pytona Maksymiliana 😁 Beatka to Ci się to udało 😁 No tak musi jeszcze dorosnąć troszkę do myśli, że to Siostra a nie kolejny zwierzaczek w domu.
Ja już skończyłam sprzątać 😁 Tylko podłogi na jutro mi zostały 😁 Jeszcze pranie rozwieszę 🙂 I sałatkę zrobię ale to już na siedząco i mąż pomoże 😁
A teraz gra w ruletkę i mu nie przeszkadzam bo może mi zarobi na wózek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Ja nadal nie skończyłam sprzątania 🤪 Głowa mnie tak boli że ledwie działam, tabletki nie pomagają co gorsze mała płacze co chwile. Musze do jutra koniecznie skończyć a nie wiem jak to zrobię. Nic, trudno się mówi, do rana będę siedzieć ale muszę zrobić.
Współczuje Aga, lepiej sie nie przemęczaj bo przechodzone choróbsko może sie wlec a wlec.
Kasia, Ty się szykuj, masz dzisiaj najdalej w nocy na porodówkę jechać 😜 Przecież tyle osób nie moze się mylić, no nie a ja jeszcze sie nie pomyliłam a tym forum 😁

Ja już w sumie skończyłam 😁 jutro tylko została jazda z domestosem w łazieńce...kuchnie obiecał mąż posprzątać...nawet po pracy mimo późnego powrotu umył mi okna 😁 a i jutro gotowanie...

Beata ładny nowy avatarek 🙂


Dziękujemy 😘 Może po Świętach jakieś fajne fotki będą, takie z ostatniej chwili :d
Kurcze dziewczyny , macie fajnie, Wasze starsze pociechy tak słodko traktują maluszków a moj... jakbym zostawiła to pewnie Anabelle marnie by skończyła 😞 Pies czy kot chińskie pieszczoty znosza ale mała jest za delikatna na uścisk pytona Makymiliana, kiedy on z tego wyrośnie.


Coooooooooo??? Beata ja się boje wyjść siku albo się kąpać do łazieńki bo już Oliwia przy Maji kombinuje...dziś jak mój mąż mył okna to wsadziłam Maje w gondole ubrałam czapeczke okryłam kocykiem a moja Oliwia rzuciła jej drugi koc na buźke 😠 ostatnio chciała jej buzie zatkać pieluchą bo Maja płakała,a jeszcze innym razem próbowała rzucić na nią poduche...Raz Maje kocha i chce dać buzi,innym razem mówi "już nie chce takiej ścićki" (siostrzyczki) 🤨
Poprałam pluszaki niemowlęce po Oliwce które wyciągnęłam z szafy...w tym lale pluszową szeleszczącą,misia z grzechotką,konika fisher prica a Oliwia dziś to zobaczyła i wyrwała mi z tekstem "to moje nie Maji"...
A innym razem to do rany przyłóż taka kochana siostra...buźki,tuli,głaska,a jak kytoś jej powie że zabierze jej Maje to się drze w niebogłosy...i nawet nie którym nie da podejść do Majki bo to jej dzidzia...

Oj, to ostro masz 🤪 Mak tylko kocyk małe ściąga i łapie za rączkę. Ale tak patrzyłam na Twoje czy Kropeczki fotki to az zazdrościłam ze o takich foteczkach mogę pomarzyć no chyba że byłyby to fotki pt. tytułem lost breath 🤪
Słuchajcie a co u Ady słychać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja muszę przyznać że mam jak na razie tak cały czas 😉 całowanie przytulanie głaskanie a jak zapłacze Adusia to Ewci za rączkę bierze i biegnie do Adusi 🤪 zobaczymy jak dalej będzie 😉 tylko że ja nie pozwalam żeby Ewcia była zazdrosna o nią jak Ewcia coś chce to odkładam Adusie nawet jak płacze i najpierw robię przy Ewci 🙂
a teraz już idę spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Jest godzina 7:43 a ja nie śpie już od ponad 4:00 i nie chce zapeszać, ale chyba się zaczeło. Mam skurcze tak mniej wiecej co10-5 minut ( pierwszych nie liczyłam jakie były odstepy bo myślałam, że znów Alusia mnie w konia robi ). Każdy rwa około 1-2 minuty. Mam nadzieje, że to już bo bolą bardzo 🤨 Ale boję się, że potrzyma mnie jeszcze z godzinkę albo jakoś tak i wszystko minie 😞 A mąż lekko panikuje i jest kochany 😁 Jakbym co będę pisać sms-y do Krowy czy jestem w szpitalu 🙂
Trzymajcie kciuki oby to było to 🤪 🤪 🤪 🙃 😮
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia no ładnie 🙂 to już tylko chwila i Alusia będzie po drugiej stronie 🙂
Ja noc przetancowana, nie wiem jak wy co możecie porobić przy małym dziecku, mi mała się ruszyć prawie nie daje bo ciągle albo cyca chce albo przebrać ją trzeba, teraz śpi ok 2 godzin potem 2-3 godziny "zabawy" i dopiero spać jak mam chwile to tylko patrze jak zdarzyć do toalety i zjeść coś, a jeszcze musze co chwile latać z praniem, bo ciągle kupke bardzo rzadką robi i siku dużo i czesto sie przelewa bokiem i brudzi wszystko (a zmieniam pieluchy jak nie spi to co ok pół godziny a czasem czesciej) i co ją wyjmiemy z kąpieli i polożymy na ręczniku to niespodzianka 🙂 i jeszcze się śmieje do nas jak to zrobi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam że się wtrącam :P ale tak przeczytałam że używasz Agata huggisów ale odradzam ich strasznie przelewają się non stop, zostawiają ślady odciśnięte na nóżkach i są twarde 😞 na początek polecam pampers a potem tanie pieluszki DADA 😉 u nas na wątku robią furore 😁 hehe

oczywiście każdej mamie inne pasują i nikomu nic nie narzucam 🙂 buziolki
o i widzę Kasia nam chyba się rozpakuje dzisiaj 😁 super ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
to ja wam jeszcze jadna nowosc napisze 🙂 Aga 2010 napisala mi smsa że o 1 w nocy wody jej odeszly jest w szpitalu skurcze co okolo 4 minutynie wie co z rozwarciem bo w nocy miala tylko 1 cm mamy trzymac kciuki!!!


oooo znowu dwie 😁 🤪


ale tym razem parka maluszkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no one idealne nie są 😉 ale 27zł za paczke to są rewelacyjne 😁 hehe za pampers zapłace za jedną a z dady mam dwie 😁 ja na początku dawałam małej pampersa a potem sprawdzałam czy ma uczulenie albo jakieś odparzenia i przyjęły się 😉 a dobre jeszcze są Happy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂
Mój aniołeczek jest taki kochany 🤪 , pięknie śpi w nocy - daje mamusi i tatusiowi się wyspac 😉. Wstaje około 22 ; 2:00 i około 6 - rano. Więc naprawdę mam kochane dzieciątko 🤪 🤪
Juz popiekłam ciasta, została mi ryba do usmazenia , sałatka , śledzie i sprzątanie .

A co to Kasia nasza i Aga wzięły się za rodzenie ???????????? 🤪 🤪 😁 🙃 🤪 nareszcie 😉 Hura trzymam kciuki za dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...