Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jezdem sexoholiczki 😁
haha ja wczoraj dopadłam mojgo męża też hihi było suuuuper aż wyro zaczęło skrzypieć musze męza zagonic co by je naprawił hahahaha
mnie nie bolało za pierwszym razem nic... teraz czasem zaboli jak za głębko wlezie no ale miałam 16 szwów w środku wiec wiecie... niom a ja pierwszy raz po 5 tyg od porodu 😁 😁 powiem wam że orgazmy mam lepsze jakby po porodzie mocniejsze 😁 😁 i dłuższe hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski, u nas tez dobra noc 😁 wprawdzie nie moge zrobic tak, zeby Pawelek zasypial wczesniej, kapiemy go o 19, ale po jedzeniu itp zasypia ok 21. Wstal o 00.30 i przerwa do 2.30 (jedzenie, kupa z 40 min, znow jedzenie...ehh czy u Was tez jest tak dlugo?) potem o 6 do 7 i teraz znow spi 😁 wiec sie wyspalam. Ada - Ty 42 kg wazylas?? o matko, ja tyle chyba wazylam w szkole 😉 Co do seksu, to ja czekam na wizyte u lekarza, ale tez mam srednia ochote..Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):

Agata ciesz sie ze mąż jest w domu mój ciągle w pracy aż mam dosc teg... wyjerzdza o 5 rano wraca koło 20...;/ pomaga kompac przewinac też przewinie tylko kupki nie bo odrazu ma cowke 😁
ale próbował... i też siedze całe dnie sama z małą... ty masz tesciów chociaż a ja?? moi rodzice wracają po 17 wiec od rana do 17 jestem sama z nią i czasem marudzi czasem nie różnie też nalezy do tych co nosic trzeba... wesolo nie mam...
a zamiast sie żalć weś męża za fraki i niech sie zajmie małą... zostaw go raz na 2h niech wie ile to zachodu... marudzenie nic nie działa trza działać 😁 😁 🤪 i nie pisze tego w złosci do ciebie tylko sie zarobisz... a ja wiem co to znaczy 24na dobe z małą...;/

wiem wiem, ale po 1 nie mam męża w domu, wczoraj spóźnił sie do pracy bo musieliśmy wniosek złożyć do rodzinnego a tak wychodzi po 7 wraca po 18, idzie do suteryny jakieś zajęcia domowe tam ma i przychodzi koło 20, kąpiemy małą i ja daje jej cyca a on je albo coś tam robi i przychodzi koło 21 spać bo pada a mi zostaje uspać małą i bujam się z nią do 23, o 24 znowu je i tak co 2 godzinki a dzisiaj od 3 nie śpi... a ja razem z nią, teściową mam w domu, rano zabiera małą na 30 minut rano i tyle a i to nie omieszkał teść wypomnieć mi przy moich rodzicach że mi teściowa dziecko bawi a ja nic nie robie...
wczoraj sie wściekłam i powiedziałam że będzie usypiał małą, wcześniej chwile miał się nią zająć to mu mamusia z pomocą przyszła i dalej nie umie małej uspokoić, potem usneła na cycu, w nocy sie obudziła i przez godzine nie mógł jej spowrotem uspać, w koncu zrezygnował bo rano do pracy i sama sie z nią bujałam... 😞
ale sie wkurzyłam, od sierpnia ide do pracy i zaczynam remont domku rodziców, trudno będziemy mieć pokój z kuchnią tylko ale z dala od jego rodziców, nawet jeśli to by miało trwać ze 3-4 lata....
wczoraj zjadłam śledzi, mała znowu zsypana....jutro próbuje kupna wedlinke, o ile najpierw wysypka się przygoi...
kupki dalej nie zrobiła to już 4 doby ...
co do dukana, wiecie kto to mówił?? pani która prowadzi program, zresztą obie prowadzą program rewolucja na talerzu, dieta dukana daje lepsze efekty, ja wiem ze zdrowe odzywianie jest lepsze niż dieta, ale moja ciotka sie odchudzała u dietetyka, i wiecie co?? to nie ma nic wspólnego ze zdrowym odrzywianiem, działa to podobnie jak dukan, jadła kilka dni tylko jedna grupe produktów, np miała tydzien że jadła tylko ryby...a i jeszcze jakieś cudowne tabletki i koktajle super "tanie" kosztowało to miesiecznie 500-700zł i to nie jeden taki przypadek jaki znam u różnych dietetyków, także lipa, chociaż podobno to co proponuje np program rozmiar w dół jest najlepszym rozwiązaniem, ale tu też np mówi pan że trzeba jeść dużo brokuł bo wapnia dużo mają, ale mają błonnika dużo i wapń się praktycznie nie wchłania więc czy jest jakieś racjonalne odchudzanie?? moim zdaniem trzeba próbować i obserwować siebie jak źle się czujemy to zarzucić diete i jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
jezdem sexoholiczki 😁
haha ja wczoraj dopadłam mojgo męża też hihi było suuuuper aż wyro zaczęło skrzypieć musze męza zagonic co by je naprawił hahahaha
mnie nie bolało za pierwszym razem nic... teraz czasem zaboli jak za głębko wlezie no ale miałam 16 szwów w środku wiec wiecie... niom a ja pierwszy raz po 5 tyg od porodu 😁 😁 powiem wam że orgazmy mam lepsze jakby po porodzie mocniejsze 😁 😁 i dłuższe hahahaha


Ha ha ha Ty zboczuchu , aż łóżko zepsuliście 🤪 🤪 No to Ty tez sie pospieszyłas , ale weż i czekaj jak sie chce 🤢 Ja juz tez nie mogłam hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
haha a to dla Cioci Piggi, pozdrowienia od Prosiaczka 🤪
[URL=http://img442.imageshack.us/i/dsc00792es.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3289/dsc00792es.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Agatka różowy prosiaczek hihi. Śliczna jest.
No masz rację, uciekaj od teściów, bo nie daj Boże jeszcze Ci małżeństwo popsują. A u rodziców będziesz miała spokój i może mąż więcej czasu poświęci rodzinie 😉 Trzymam kciuki Agatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem sexoholiczki 😁
haha ja wczoraj dopadłam mojgo męża też hihi było suuuuper aż wyro zaczęło skrzypieć musze męza zagonic co by je naprawił hahahaha
mnie nie bolało za pierwszym razem nic... teraz czasem zaboli jak za głębko wlezie no ale miałam 16 szwów w środku wiec wiecie... niom a ja pierwszy raz po 5 tyg od porodu 😁 😁 powiem wam że orgazmy mam lepsze jakby po porodzie mocniejsze 😁 😁 i dłuższe hahahaha


Ha ha ha Ty zboczuchu , aż łóżko zepsuliście 🤪 🤪 No to Ty tez sie pospieszyłas , ale weż i czekaj jak sie chce 🤢 Ja juz tez nie mogłam hihihi


no to ja mialam 2 szewki na otarciach tylko i jeszcze czekam 🤪 hehe czas sie brac do roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodka różowa królewna 😁 😁 😁

ja zaniosłam ten mocz do posiewu,kupiłam na allegro torbę do wózka,butelki,smoczki,termoopakowannie i łyżeczki Tommee Tippee,mały jużna smoczkach do butelek "2" a o 15 jadę jeszcze małym pokupować...a co tam zaszaleję 😁

Zaraz małego budzę,bo śpi i śpi a zjeść musi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
cos ostatnio widzialam ze pisalyscie o tej stronce agugu ale nie moge jej znalezc to agugu.pl czy com czy jakos jeszcze inaczej? Bo tez bym moze zalozyla temu mojemu Skarbowi album 😁

Sylwuś proszę :
http://aguagu.pl/
Tu jest ta stronka 🙂
Ja tez miałam dwa szewki na otarciach i nie wytrzymałam hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 😉
Aduś szalej ile można bo dzieciom kupować to najprzyjemniejsza rzecz a Tobie humor poprawi 😁 😉 A z WAS wszystkich to zboczuchy ha ha - tylko o sexie myślicie 😜 Dzieci wychowywać, a nie o przyjemnościach myśleć 😁 U mnie jutro mija 7 tygodni od porodu , u lekarza już byłam półtora tygodnia temu a ochoty na sex nie mam ani trochę 🙃 Tylko mąż biedny bo nie korzysta heh 😲 😜 Moja Gwiazda poszła spać po północy, po 4 się obudziła na karmieni a od 6:30 nie śpimy bo brzuszek ją męczy 🤔 Słuchajcie, czy można jeść wątróbkę?? Bo w ciąży nie można było a teraz??? A brokuły?? Bo niby to kalafior nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Melduję się 😉
Aduś szalej ile można bo dzieciom kupować to najprzyjemniejsza rzecz a Tobie humor poprawi 😁 😉 A z WAS wszystkich to zboczuchy ha ha - tylko o sexie myślicie 😜 Dzieci wychowywać, a nie o przyjemnościach myśleć 😁 U mnie jutro mija 7 tygodni od porodu , u lekarza już byłam półtora tygodnia temu a ochoty na sex nie mam ani trochę 🙃 Tylko mąż biedny bo nie korzysta heh 😲 😜 Moja Gwiazda poszła spać po północy, po 4 się obudziła na karmieni a od 6:30 nie śpimy bo brzuszek ją męczy 🤔 Słuchajcie, czy można jeść wątróbkę?? Bo w ciąży nie można było a teraz??? A brokuły?? Bo niby to kalafior nie???


dlaczego nie można w ciazy watrobki?? ja jadlam, bo miałam kiepskie wyniki, może nie codziennie, ale jadłam, teraz też już raz jadłam; brokułów na razie nie jem, chociaż są różne opinie... za to dziś kupiłam sobie avocado, zaszaleję 😁 bo na bazarku był po 2 zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Melduję się 😉
Aduś szalej ile można bo dzieciom kupować to najprzyjemniejsza rzecz a Tobie humor poprawi 😁 😉 A z WAS wszystkich to zboczuchy ha ha - tylko o sexie myślicie 😜 Dzieci wychowywać, a nie o przyjemnościach myśleć 😁 U mnie jutro mija 7 tygodni od porodu , u lekarza już byłam półtora tygodnia temu a ochoty na sex nie mam ani trochę 🙃 Tylko mąż biedny bo nie korzysta heh 😲 😜 Moja Gwiazda poszła spać po północy, po 4 się obudziła na karmieni a od 6:30 nie śpimy bo brzuszek ją męczy 🤔 Słuchajcie, czy można jeść wątróbkę?? Bo w ciąży nie można było a teraz??? A brokuły?? Bo niby to kalafior nie???


dlaczego nie można w ciazy watrobki?? ja jadlam, bo miałam kiepskie wyniki, może nie codziennie, ale jadłam, teraz też już raz jadłam; brokułów na razie nie jem, chociaż są różne opinie... za to dziś kupiłam sobie avocado, zaszaleję 😁 bo na bazarku był po 2 zł 🤪

bo zawiera retinol który moze uszkadzać płód http://abcciaza.pl/czego-nie-nalezy-jesc-w-ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brokół mozna kalafior nie bo wzdyma... a wątróbkę i kaszankę było można w ciąży bynajmneiej mi lekarz nakazywał jeść w ciązy i po porodzie bo żelaza mało miałam...

a ja jutro i w sobote męża mam wolne wzioł wiec też chyba do fryzjera pójdę... a w sobote na randkę wyjdziemy 🙂 🤪 z małą babcie zostawimy i o...:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 Melduję, że żyję haha 😁
Mini, ale brzyTko wyglądasz.. a feeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃 zresztą jak zawsze 😁
Tak na serio to taka świeża jesteś i ślicznie wyglądasz 😁 Nie ma to jak iść do fryzjera 😁
Ola, miałam spytać Ciebie dlaczego Twój mąż tak długo pracuje?? Ile godzin dziennie robi??
Wy teraz nie widzicie swoich mężów, a ja z moim 24 h się widzimy 😜 🙂
Sylwia, jak założysz aguagu.pl to wklej suwaczek, żebyśmy widziały 😁
Lecę do mojego pisklaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
nonono jaka wystrojona i zrobiona... hihihi 😁 🤪
ja może jutro 😜 hihihi 🤪
moja śpi już prawie 4h 😁 🤪


To Foka czekamy na fotkę jak się odwalisz 🙂 Na pewno fotka w opasce będzie hahhahahahahaha 🤪 🤪 🙃 🙃 Zjadłam kebaba ☺️ ☺️ i mam wyrzuty sumienia, że się tak opchałam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Cześć 🙂 Melduję, że żyję haha 😁
Mini, ale brzyTko wyglądasz.. a feeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃 zresztą jak zawsze 😁
Tak na serio to taka świeża jesteś i ślicznie wyglądasz 😁 Nie ma to jak iść do fryzjera 😁
Ola, miałam spytać Ciebie dlaczego Twój mąż tak długo pracuje?? Ile godzin dziennie robi??
Wy teraz nie widzicie swoich mężów, a ja z moim 24 h się widzimy 😜 🙂
Sylwia, jak założysz aguagu.pl to wklej suwaczek, żebyśmy widziały 😁
Lecę do mojego pisklaka 😁


Nina ja mojego chyba za często widze a jeszcze za tydzień urlop bierze 😮

Dlatego uciekasz na weekend?? haha czy razem jedziecie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jezdem 😉
Bylam z Paulą na mieście na zakupach, nakupiła sobie ciuchów i teraz jest szczęśliwa ha ha ha.
A ja tam sie ciesze bardzo jak mój w domu jest, bo Olą się zajmuję 🤪
Aga ale laseczka z Ciebie 😉 Włosy super !!!!!!!!
A my już w przyszłym tygodniu dostaniemy klucze od mieszkania 🤪 🤪 😁 🙃 Ale się cieszę. Trzeba będzie odświeżyć , meble zamówić i sie wprowadzać 🙂 .Więc za jakieś dwa tygodnie już będę mieszkała u siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No rewelacja mieszkać samemu, robić co się chce i zapraszać kogo i kiedy się chce 🙂 Tylko żałuję że daleko od mamy , bo zawsze pomoc przy Oli 🤢. To znaczy az tak daleko to nie jest, ok. godz. pieszo, autobusy tez jeżdzą. Ale trudno będziemy sami 🙂 Musze iść do mojej pyzy bo woła mnie hihihi, gadac chce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cześć 🙂 Melduję, że żyję haha 😁
Mini, ale brzyTko wyglądasz.. a feeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 hahaha 🤪 🤪 🙃 🙃 zresztą jak zawsze 😁
Tak na serio to taka świeża jesteś i ślicznie wyglądasz 😁 Nie ma to jak iść do fryzjera 😁
Ola, miałam spytać Ciebie dlaczego Twój mąż tak długo pracuje?? Ile godzin dziennie robi??
Wy teraz nie widzicie swoich mężów, a ja z moim 24 h się widzimy 😜 🙂
Sylwia, jak założysz aguagu.pl to wklej suwaczek, żebyśmy widziały 😁
Lecę do mojego pisklaka 😁


no bo mój mąż jedzie o 5 rano na 7 zajerzdza robi 10h... i na 19 czasem20 jest w chałupie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...