Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widzieliście kiedykolwiek Świnię za kierownicę?? hahahaha 🤪 🙃 🙃 Ale by nabrudziła na tapicerkę!! hahaha
W Anglii niestety jest ruch lewostronny.... Także byś się musiała przestawić 😁 ja uważam się za dobrego kierowcę, ale nie wiem czy bym sobie poradziła ze zmianą ruchu 😜
Kolorowych Snów Dziewczynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Gosia, powiedz Tomkowi, że będzie miał kierowcę i będzie mógł pić 🙂 hahhaha zaraz Cię wyśle na kurs 🙂 U mnie tylko ja mam prawko i to duży problem, ale mój mąż za nerwowy jest na egzaminach i się nie przykłada.
Łukaszek dziękuje ciociom za życzenia 😁


No co Ty ??? Tomek powiedziaął że może nie pić, bo życie jest cenniejsze od alkoholu ha ha ha ha ha . On bałby się ze mną jezdzić 😠 😞. I jeszcze powiedział że nie dałby mi swojego samochodu ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha obiecam nie źreć w swoim samochodzie żeby z pyska nie nachlapać oink oink 😁
Podobno po lewej stronie jeździ się łatwiej zobaczymy jak wsiądę i ruszę to stwierdzę 😉 Jeździć umiem bardzo dobrze- wiem co na rzeczy także tylko muszę się przestawić na lewą rękę do zmiany biegów 🙂 No i zasady są trochę inne, ale nie bardzo. Ale wkurzyłam się dzisiaj porządnie jak patrzyłam na testy !! 😠 W Polsce nie zdałam jednego egzaminu bo powtórzyłam dwa razy ten sam błąd a mianowicie nie włączyłam kierunkowskazu gdy chciałam zaparkować a tutaj tego nie ma !!!!!!!!! W ogóle praktycznie nie używa się kierunkowskazu w gUpich sytuacjach w których w Polsce by trzeba było 😠 🙃
Oki ja też lecę babeczki bo tu i tak będzie już cisza 😉
Dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Łukaszku wszystkiego najlepszego 😁 😁 😁...włąśnie wieczorem zobaczyłam,żejest Łukasza a Twój numer Nina mi się wykasował,mam telefon w serwisie,bo ma paręmiesięcy a bateria trzyma 1-2dni,teraz mam taki gówniany 🤨 😁
Kasiu fajnie,żebędziesz prawko robić,ja też chciałam ale to chyba nie dla mnie,jak miałąm 4 lata o miałąm wypadek i się boję tirów 🤨,jak koło mnie przejeżdza to zaraz sztywnieję 😞,mąż kurs przeszedł tylko od 4 lat nie moze dojść na egzamin 😠
Marta oby wkońcu się Wam udało,z tymi kredytami to same problemy 😞
Sebuś obudził się o 2 i od tej pory po jedzeniu się pzrebudzał,brzuszekgo bolał,zrobiło 5 kupkę i jest ok,teraz śpi.
O 8 dzwonię się zarejestrować do lekarki,ciekawe czy zadecyduje o szpitalu 🤨...oby nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Wpadłam się przywitać, bo lecę robić śniadanko, bo strasznie głodna jestem 😁
I chciałam się pochwalić, że Łukaszek po raz kolejny pobił rekord i spał 9,5 h 🤪 🤪 Pewnie nie chce być gorszy od grudniowych maluchów hahaha 🙂
Dziękuję za życzenia jeszcze raz 😁
Pigi to drążek ma do perfekcji opanowany 😉 tylko czy dosięgnie tymi racicami do pedałów?? hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babiczki 😉
U nas zima, ale nie ma duzego mrozu - na szczescie 🤪, wiec na spacerek dzis idziemy, bo wczoraj nie byłysmy 😞.
Ninka Łukaszek pieknie przespał ci noc 😲 🤪Moja Ola wytrzyma bez butli w nocy 6 godz. najdłuzej, nie jest zle 😆Mojej kolezanki synek skonczył rok i cały czas w nocy ciagnie cyca 🤢 😮
A koleżanka moja która była w ciazy (chyba pisałam Wam - 6 tygodni), zaczeła krwawić , pojechała do szpitala zrobili jej usg i okazałao się że płód nie żyje 😞 😞 😞, serduszko nie biło 😞. No i Ewa straciła dzidziusia, ale po ok.3 miesiącach moze próbowac dalej, i bedzie próbowała 😉
Dziś maja mi przywiezć resztę mebli 🤪 🤪
Aduś trzymamy kciuki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale naskrobalyscie! 🙂 U mnie byly wczoraj po poludnij kolezanki, wiec nie czytalam. Nina - Lukaszek spal tyle bez przerwy?? 🤪 wow, a Pawelkowi sie cos wczoraj pokrecilo i usnal o polnocy i wstal o 6 😞 a ja wczoraj go nakarmilam o 19 i pojechalam do Ikei o 20, a on Marcinowi 🙂jeczal do 21.30...potem tez nie chcail spac, oby mu sie nie zmienilo! Iwonka = super, ze Kajtek juz w domu; Gosia - ale Ola sie zmienila, slodka! Aga Kafinka - dzieciaczki urocze, Martus - a probowaliscie przez posrednika, expander lub cos? czasem warto, bo oni jednak maja oferty wszystkich bankow, wiem, bo moj maz sie troche na tym zna i nawet on twierdzi, ze warto uderzyc do posrednikow. Sorry za literowki, ale pisze jedna reka karmiac 🙂 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dziewuszki!
Lukaszku buziaczki od tesciowki i Aluni swojej nazeczonej.... Cmok cmok....
Spoznione ale szczere....
Wtryskarka hahahaha padne... Teraz czekam az okres mi sie skonczy.. Jupi ja jej... Gosiu ciesze sie ze juz masz swoje gniazdko i mebelki... kasiu zmiana biegow hmmmm masz wprawe... A Agata nie ma co sie obrazac... Musi tylko sie wziac za mala i tyle ustalic jej rytm dnia i sie codziennie trzymac tego do tego jakies badania dokarmiac w nocy i sama zobaczysz z czasem mala sama sie bedzie domagala o odpowiednich godzinach odpowiednich czynnosci... Zobaczysz.... A ty w nocy pospisz co ci doda sil.... I zmien pediatre bo ten cie oszukuje i wariata robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zjadłam śniadanko , nakarmiłam psa i wstawiłam pranie. Posprzatać powinnam , ale nie chce mi się 😞, a zresztą jak przywiozą nam meble to i tak się nabrudzi 🤪. Więc sprzątanie zostawie na jutro jak Tomek bedzie w domu 🤪 🤪
Moja Ola spała już dwa razy od rana , ale po 15 minut 😞, Nie wiem czemu ??????
Ja muszę jeszcze iść do gina i tą nadrżerkę zamrozić, bo skubana się wprowadziła do mojej szczeliny 😠 😠, a u mnie kosztuje to 400 zł. - drogo 😠
Ubranak które przywiozał mi wczoraj koleżanka leżały w piwnicy 5 lat 😮, i ich zapach jest okropny 😞,muszę prać dwa razy bo po jednym praniu cały czas nie pachną 😞
No Agatka długo nie zaglada, ale chyba sie nie obraziła 🤔
Ola jak Ci dobrze z tą sprężyną 🙂, nie będziesz się obawiała że w ciążę zajdziesz. A na jaki okres założyłaś ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej kobietki 🙂 wpadam na chwile, nadrobilam zaleglosci żeby mi sie za duzo nie narobilo 😉
co do dziecie to my chcemy miec jeszcze jedno napewno i mam nadzieje, że nic nie stanie nam na przeszkodzie, żebyśmy sie w nastepne wakacje o nie postarali 😁
Gosiu masz super z tym mieszkaniem ja uwielbiam zakupy i urzadzanie ach... juz sie nie moge doczekac wiosny bo bede miala jeszcze duzy pokoj wtedy do urzadzenia i wielki przedpokoj jakos zagospodarowac bede musiala.... szkoda tylko, że finanse nas ograniczja przy zakupach no ale cóż. Ja tak patrze na mojego Dominika i nie mogę się nadziwić jaki on już jest duży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Sylwus moze hahaha superr by bylo... Oj... Ale znow porod ojjj choc az tak zle nie bylo.... Ojoj... Hihihi moja spi na balkonie a ja czekam na kebaba sie dietowalam ale mam okres i muuuuuusze zjesc kebaba.... Jaaaaaaa hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Kasiu dokładnie w Polsce tak jest ze zwracają uwagę na śmieszne błędy zamiast się wziąć za porządne nauczanie. W Anglii to zdasz za pierwszym razem bez żadnych problemów. Mini moja Maja tak czasami ma mój też gada, że panikuje, a jak zasypia to się patrzy jak śpi 😮
AGATA nie podczytuj tylko się odezwij tu same dobre rady 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Baby !! 🙂 😘
U mnie noc super jak zawsze 😉 Teraz Alusia przysypia, ale też ostatnio w dzień śpi mi po 15-20 minut max. 🤨 A ja nic przez to nie mogę zrobić w domu bo jak nie śpi to ciągle coś mała pipa chce a zazwyczaj smoczka bo go wypluwa a później dochodzi do wnioski, że jednak go chce i mały Trotyl wybucha !! haha 🤪
Ja też poproszę tego kebaba 😁 😁 A najlepiej dwa to będę mieć obiad haha 😎 Bo dzisiaj nie mam jakoś weny na szykowanie obiadku 🤔
Gosia Ty teraz to zaliżesz to mieszkanie jak wiesz, że to Twoje hihi 😜 😉
A co do drążka go gUpie Pindy jakby tylko o drążek chodziło to każda z Nas by mogła iść bez wahania na prawko tylko nie KROWA bo Krowa każe mężowi samemu kończyć to Ona nie ma wprawy 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do oddechu to Kafinka ma rację lepiej być za bardzo przewrażliwionym niż nie zwracać na nic uwagi. Moja Alusia w nocy też tak ciężko oddycha aż klatka piersiowa Jej chodzi, ale położna mówi, że to normalne u takiego niemowlaka 🙂 Ostatnio oglądałam program na TLC ,, Doctor G ,, i to jest o patologu sądowym i robiła sekcje zwłok 4-o miesięcznego chłopca który zmarł we własnym łóżeczku w niewyjaśnionych okolicznościach. Miał siostrę bliźniaczkę. Obydwóch ich mama wieczorem nakarmiła i położyła spać a rano jak wstała to synek nie żył a wiecie dlaczego bo mało, że taki noworodek miał poduszkę w łóżeczku to jeszcze głupia pizda kładła dzieci na brzuszkach twarzą do tej miękkiej poduszki i dzieciaczek się udusił !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha padne Kasia dobre.... Hahaha Miniatura ale ty wredna jestes... Moj by sie zaplakal jak bym go zostawila na lodzie hahaha znaczy sie bez loda lub drazka hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Jestem i ja z ssakiem na piersi 😁
w nocy prawie nie spałam,bo obserwuje Maje i wczoraj miała co jakiś czas takie głębsze wdechy,a wogóle mi się wydaje że jak śpi to chwilami jak oddycha ma przerwy w oddechu na ok.3-4 sek...mój stwierdził że panikuje ale sam dzwonił rano już o 5 jak tam Maja,a jak wasze maluchy oddychają??


Mi sie tez wydaje, ze Pawelek robi takie przerwy w oddechu czasem, gdzies czytalam, ze tak moze byc.. ja tez go obserwuje, bo mi sie wydaje, ze on sie wybudza, bo mu jakby jedzenie podchodzi do gardla i on je połyka, czy to jest refluks??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...